Ing. Michal Jedon

specialista na online marketing s nízkými náklady

Již přes 15 let je moje doména profesionální nízkonákladová internetová propagace se zaměřením na SEO (optimalizace pro vyhledávače), sociální sítě Facebook, Instagram i Linkedin a PPC kampaně v reklamních systémech Seznam Sklik a Google Ads (dříve Adwords). Mám zkušenosti s tvorbou webů na open-source redakčních systémech WordPress, Joomla a Drupal či s optimalizací e-shopů na CMS Shoptet, tvorbou grafiky a úpravami webu, zahrnující kódování HTML5, CSS a programování v PHP a MySQL.

Dále ovládám budování brandu na sociální sítích, remarketingové kampaně, získávání zpětných odkazů (linkbuilding), copywriting i celkové propagační strategie pro výkonnostní marketing.

Nabízím komplexní služby online marketingu na klíč, včetně zajištění domény a webhostingu. Pravidelně školím Propagaci na sociálních sítích či Nastavení online marketingu pro malou firmu, jak na veřejných konferencích jako je Czech Online Expo v Praze či soukromě přímo ve firmách.

Jsem absolvent inženýrského studia na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy Univerzity v Brně, titul bakalář jsem získal tamtéž. Také jsem absolvoval roční studijní pobyt na Faculty of Arts and Sciences, Linköping University ve Švédsku. Spolupracuji s Jihomoravským Inovačním Centrem, jsem členem Impact Hubu Brno, StartUp Clubu, BizIT Clubu a také certifikovaným partnerem Shoptet.cz.

S klienty spolupracuji často dlouhodobě, buď napřímo nebo prostřednictvím dlouhodobé spolupráce s předními českými agenturami INT s.r.o., eGen, intuito.cz, H1.cz a Optimio.cz. V současnosti se orientuji i na mezinárodní projekty ve Švédsku, Francii a Polsku, tak mne neváhejte oslovit se zahraniční expanzí.

Ukázky práce, reference a projekty

RESIDENZA KLER - luxusní nábytek Basysnet.cz - luxusní audio a komerční ozvučení METRON www.metronlab.com Tvorba videa na klíč pro www.OzvučeníDomu.cz Vizuální styl pro intuito.cz
Zobrazit všech 114 náhledů

Můj příběh a profesní zkušenosti:

S tvorbou webů na zakázku jsem začal již před více jak 15 lety. Protože se moje grafické návrhy líbily hlavně prodejcům luxusního nábytku, tak jsem si brzo vytvořil specializaci na online marketing pro nábytkářské a stavební firmy, které postupně kromě tvorby webů začaly poptávat i inzerci ve vyhledávačích, SEO a propagaci na sociálních sítích. A tak jsem se musel i já začít učit novým věcem :-)

Postupně začaly přicházet další lákavé nabídky, tak jsem se částečně přeorientoval i na eshopy s dalším zbožím, ale také na weby pro školy, oční optiky a zdravotnická zařízení atd.

Pravidelně spolupracuji také na kulturních online projektech pro MKČR, Technické muzeum v Brně, Vojenský historický ústav, Vysoké učení technické v Brně nebo brněnská divadla.

Podílím se také na mezinárodních online kampaních na sociálních sítích či na PPC inzerci např. pro francouzskou firmu METRON (Brazílie, Kolumbie, Malajsie, Filipíny, SAE, Hong Kong, Singapur, EU…) či polský nábytkářský kolos KLER.

Mezi mé hobby nyní patří i tvorba nízkonákladových prezentačních videoklipů a produktové fotografie na klíč.

Školení online marketingu a poradenství:

Rád školím i v menších firmách a dostávám se tak do kontaktu s novými lidmi i k rozmanitým průmyslovým odvětvím. Pravidelně školím i na větších akcích, jako např.: Czech Online Expo – Praha, Produktivní propagace na internetu – PTL Jihlava, AquaPalace Hotel Praha pro SPG holding, Cyklus Podnikání na mateřské v dětském centru Devítka Brno.

Vzdělávání a publikování:

Pravidelně se školím u předních profesionálů v oboru, ať už privátně nebo v rámci Google Partner či asociace APEK.

Publikuji o marketingu na blogu a aktuálně připravuji do tisku i publikaci O trendech v online marketingu v roce 2020.

Ing. Michal Jedon
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Michal Jedon [ mapka ]
Impact Hub Brno
Cyrilská 7
Brno (možno i Praha)
602 00
Email:michal@jedon.cz
Web:michaljedon.cz
Facebook:michaljedon
Instagram:intuito.cz_online_marketing
LinkedIn:mjedon
Twitter:michaljedon
Messenger:mjedon

Doporučení
z první ruky

S Michalem spolupracuji na tvorbě a správě řady www stránek pro mé firmy již od roku 2005. Jedná se o vzájemně mimořádně úspěšnou spolupráci, díky které jsme si na internetu vybudovali velmi dobré pozice a získali mnoho nových zákazníků. Michal pravidelně sleduje nejnovější trendy online propagace a neustále zkouší něco nového, proto věřím, že naše weby díky tomu patří k nejinovativnějším a to oceňují i naši zákazníci. Jedná se opravdu o IT specialistu na svém místě a to s minimálními náklady. Doufám, že naše spolupráce bude úspěšně pokračovat i v následujících letech.

Ing. arch. Petr Novák

majitel společnosti JESPEN s.r.o.