Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Jedon

Ing. Michal Jedon

specialista na internetovou propagaci s nízkými náklady

Ing. Michal Jedon
Ing. Michal Jedon - logo

Profesionální nízkonákladová internetová propagace se zaměřením na SEO (optimalizace pro vyhledávače) a PPC kampaně v reklamních systémech Seznam SklikGoogle Adwords. Také práce s redakčními systémy Wordpress, JoomlaDrupal či e-shopy OpenCartQuickCart, tvorba grafiky a úpravy webu, zahrnující kódování HTML5, CSS a programování v PHP a MySQL.

Dále budování zpětných odkazů neboli linkbuilding, copywriting, tvorba tematických SEO microsites a propagace na sociálních sítích. Komplexní služby na klíč, včetně zajištění domény a webhostingu. Odborné IT poradenství a organizace školení na témata jak pracovat s redakčními systémy, jak provozovat e-shop či SEO, optimalizace pro vyhledávače.

Absolvent inženýrského studia na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy Univerzity v Brně, titul bakalář získaný tamtéž a roční studijní pobyt na Faculty of Arts and Sciences, Linköping University ve Švédsku. Členství ve StartUp Clubu, BizIT Clubu a dlouhodobá spolupráce s předními českými agenturami H1.cz, Dobrýweb.czOptimio.cz.

Ukázky práce, reference a projekty:

Italský designový nábytek - JESPEN PrahaLuxusní TV a Audio technika - basysnet.czInteriérové inspirace, galerie nábytku - interesto.czKomplexní správa a tvorba www stránek Technického muzea v BrněKancelářský nábytek NOBL Praha - Karlín
Zobrazit všech 94 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně zejména Brno a Praha; také Stockholm

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Michal Jedon [ mapka ]
kontaktní místo
Šujanovo nám. 3
Brno (možno i Praha)
602 00
Email:info@wordpressio.cz
Web:www.WordPressio.cz
Facebook:Facebook mjedon
Twitter:Twitter wordpressio
Google+:Google+ michaljedoncz
LinkedIn:LinkedIn mjedon
:71871489 (plátce DPH)

Doporučení z první ruky

S Michalem spolupracuji na tvorbě a správě řady www stránek pro mé firmy již od roku 2005. Jedná se o vzájemně mimořádně úspěšnou spolupráci, díky které jsme si na internetu vybudovali velmi dobré pozice a získali mnoho nových zákazníků. Michal pravidelně sleduje nejnovější trendy online propagace a neustále zkouší něco nového, proto věřím, že naše weby díky tomu patří k nejinovativnějším a to oceňují i naši zákazníci. Jedná se opravdu o IT specialistu na svém místě a to s minimálními náklady. Doufám, že naše spolupráce bude úspěšně pokračovat i v následujících letech.
Ing. arch. Petr Novák
majitel společnosti JESPEN s.r.o.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS