Bc. Michal Lysek

online marketér se specializací na výkonnostní reklamu

Jako certifikovaný trenér Google a zakladatel PPC agentury Adsvantage jsem připraven sdílet své odborné znalosti a podpořit rozvoj vašich reklam. S mým týmem jsme spravovali více než 200 e-shopů a provedli jsme více než 300 auditů, což mi poskytlo zkušenosti, které nyní předávám během školení a konzultací.

Jste si jisti, že vaše reklamy generují takový zisk, jaký by mohly? Rád to s vámi proberu. Připravím pro vás praktický audit, podpořím vás v strategickém uvažování a během několika hodin naučím váš tým vše, co jsem se naučil během svých let praxe.

 • Nabízím konzultace a školení PPC reklam – Můžete za pár hodin získat odborné znalosti, které jsem sbíral po mnoho let. Vše vám vysvětlím na praktických příkladech. Jako certifikovaný trenér Google mám přístup k nejnovějším informacím a podpoře Googlu.
 • Audit PPC reklam – Přemýšlíte, zda by vaše reklamy mohly generovat více zisku? Já to zjistím. Mám za sebou více než 300 auditů a vím, kde se obvykle nacházejí hlavní problémy. Výsledky auditu vám předám v přehledné formě a probereme je během 60minutové konference.
 • Spravuji PPC, SEO a sociální sítě – Strategicky dohlížím na práci svých kolegů z Adsvantage. Vyvinuli jsme vlastní framework, který nám umožňuje rychle převzít vaše účty, zahájit práci a brzy přinést nové objednávky.

Vybrané reference: FastCentrik, Katalog.Ambra.cz, Atan.cz, VymalujSiSam.cz/sk/pl/de/com

Proč se mnou spolupracovat?

 • Více vyděláte – Nastavím prodejní kanály tak, aby maximalizovaly zisk a byly efektivní.
 • Získáte potenciální zákazníky – Zobrazím inzeráty tam, kde je nejpravděpodobnější šance získat relevantní kontakt.
 • Strategicky naplánuji kampaně – Sestavím marketingový plán podle inbound marketingové strategie.

Praxe:

 • Adsvantage – Founder & CEO (2021)
 • Freelancer – online marketér & PPC specialista (2019)
 • Guru marketing – PPC specialista (2019)
 • Médea Interactive – Digital Media Planner (2018)
 • Proud Consulting – specialista na online marketing (2016–2018)
Bc. Michal Lysek

Kontakty

Bc. Michal Lysek
Nádražní 921/108
Ostrava
702 00
Mobil:770 600 870
Email:info@michallysek.cz
Web:www.michallysek.cz
Facebook:michallysekppc
Instagram:michallysek
LinkedIn:michal-lysek-8b484a119
Twitter:MichalLysek1
Účet:2900479319/2010 (Fio)
IČ:88659330 (plátce DPH)
DIČ:CZ9403195428

Doporučení
z první ruky

Michal převzal správu PPC kampaní pro naše eshopy, které provozujeme v pěti jazykových mutacích. Velice rychle pochopil naše priority a začal doručovat výsledky. Na spolupráci s Michalem zejména oceňujeme, že používá přehledné nástroje, skrze které se svými klienty komunikuje a demonstruje jim výsledky své práce. Statistiky o nákladech na kampaně v jednotlivých zemích a získané tržby máme kdykoliv k dispozici. Michal pracuje rychle, nezávisle a bez zbytečných otázek rychle pochopí, co po něm chcete. Pro nás je to velice pohodlné, můžeme se totiž díky tomu soustředit na rozvoj našich eshopů v jiných oblastech, protože víme, že PPC máme v dobrých rukách.

David Vacek

VymalujSiSam.cz/sk/pl/de/com