Bc. Michal Lysek

online marketér se specializací na výkonnostní reklamu

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR a SR

Jsem online marketér a specializuji se na výkonnostní reklamu v internetových vyhledávačích (Google Ads, Sklik) a zbožových srovnávačích (Heureka, Zboží). Obraty jsem zvýšil desítkám webů a e-shopů. Také mám zkušenosti s provozem vlastního internetového obchodu. Díky získanému know-how jsem schopen se postarat o vaše kampaně tak, aby opravdu fungovaly.

  • PPC reklamy: založení a správa – Oslovte nové zákazníky ve vyhledávačích Google a Sklik. Pohlídám každou vloženou korunu a přinesu vám nové objednávky.
  • Zbožové srovnávače a katalogy – Najdou vás vaši zákazníci na prvních místech na Heuréce, Zboží, Glami, Favi nebo Bianu? Se mnou ano. Postarám se o precizní nastavení a zajistím vám vyšší zisky ze srovnávačů.
  • Konzultace a školení PPC reklam– Chcete se o své reklamy starat sami? Provedu vás základy a ukážu, jak je využívat efektivně. Prozradím vám, které tipy mi v praxi přináší nejvyšší zisky.

Strategicky dohlížím na práci kolegů z Adsvantage. Vyvinuli jsme vlastní framework, díky kterému rychle převezmeme vaše účty, pustíme se do práce a brzy vám přinášíme nové objednávky.

Vybrané reference: Mosaic House, Tepelná čerpadla Morava, Kovo-art, Tager.cz.

Certifikáty

Heureka Partner Mergado Specialista Certifikace Google Ads pro Obsahovou-síť Google Certifikace Google Ads pro Vyhledávací síť Google Certifikace reklamy v Nákupech | Google

Proč se mnou spolupracovat?

  1. Více vyděláte – nastavím prodejní kanály tak, aby maximalizovaly zisk a byly efektivní.
  2. Získáte potenciální zákazníky – zobrazím inzeráty tam, kde je nejpravděpodobnější šance získat relevantní kontakt.
  3. Strategicky naplánuji kampaně – sestavím marketingový plán podle inbound marketingové strategie.

Praxe:

  • Guru marketing – PPC specialista (2019)
  • Médea Interactive – Digital Media Planner (2018)
  • Proud Consulting – specialista na online marketing (2016–2018)
Bc. Michal Lysek

Kontakty

Bc. Michal Lysek
Nádražní 921/108
Ostrava
702 00
Mobil:770 600 870
Email:info@michallysek.cz
Web:www.michallysek.cz
Facebook:michallysekppc
Instagram:michallysek
LinkedIn:michal-lysek-8b484a119
Twitter:MichalLysek1
Účet:2900479319/2010 (Fio)
IČ:88659330 (plátce DPH)
DIČ:CZ9403195428

Doporučení
z první ruky

Michala jsme oslovili, aby nám pomohl s nastavením sociálních sítí a správou PPC kampaní a jejich profesionální optimalizací. Cílem tedy byla propagace příspěvků mnohem širšímu publiku lidí, než bylo doposud. Obdrželi jsme konkrétní doporučení na zlepšení výkonu. Uvědomili jsme si, že faktory jako responzivita, rychlost načítání stránky a absence dalších technických problémů jsou nezbytné pro úspěch našeho snažení. Pustili jsme se tak do úpravy našeho webu. Postupně posouváme kvalitu našich PPC reklam kupředu. Rychlost, flexibilita a kvalita je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že postupně proměňujeme zbytečné vyhazování peněz na výdělečné reklamy v Google Ads či Skliku.

Ing. Lukáš Duda

jednatel společnosti Tepelná Čerpadla Morava