Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Michal Lysek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Michal Lysek — online marketér se specializací na výkonnostní reklamu

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Bc. Michal Lysek:
Michala Lyska mohu jen vřele doporučit. Jeho profesionální přístup a široký rozhled v oblasti online komerce napomáhá růstu našich hotelových projektů. Michal se nám již přes rok stará o PPC kampaně Google Ads, zároveň vše měří a vyhodnocuje v nástroji Google Analytics. Po dobrých zkušenostech jsme mu svěřili i kampaně na sociálních sítích.

Věra Františáková

Sales&Marketing Consultancy
724 034 072
Michala jsme oslovili, aby nám pomohl s nastavením sociálních sítí a správou PPC kampaní a jejich profesionální optimalizací. Cílem tedy byla propagace příspěvků mnohem širšímu publiku lidí, než bylo doposud. Obdrželi jsme konkrétní doporučení na zlepšení výkonu. Uvědomili jsme si, že faktory jako responzivita, rychlost načítání stránky a absence dalších technických problémů jsou nezbytné pro úspěch našeho snažení. Pustili jsme se tak do úpravy našeho webu. Postupně posouváme kvalitu našich PPC reklam kupředu. Rychlost, flexibilita a kvalita je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že postupně proměňujeme zbytečné vyhazování peněz na výdělečné reklamy v Google Ads či Skliku.

Ing. Lukáš Duda

jednatel společnosti Tepelná Čerpadla Morava
tc-morava.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS