Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch

Ing. Michal Martoch

průvodce vnitřní transformace pro podnikatele a manažery

Ing. Michal Martoch
Ing. Michal Martoch - logo

Rozvíjím potenciál manažerů, týmů a firem. Věřím, že hluboká práce s autenticitou je základním klíčem k úspěchu v rychle se měnícím světě.

Provedu vás komplexním procesem změny vašeho leadershipu. Ukážu vám, jak můžete svůj potenciál využít efektivněji a v souladu sami se sebou.

Vedu rozvojové poradenství pro špičkové manažery, majitele firem a podnikatele. Provázím je hlubokou transformací, která se postupně projeví na úspěchu a pocitu naplnění v pracovní i osobní rovině.

Ke své práci využívám jak exaktní metody a hloubkové testy potenciálu leadera i jeho týmu jako Talentwork leadership měřeníCliftonStrengths®, tak měkké metody jako koučink, mentoring, vzdělávání pro vysvětlení pojmů či souvislostí a seberozvojová cvičení. Jedná se o výběr metod, které jsem sbíral a optimalizoval více než 15 let.

Fotogalerie:

Obálka knihy Řízení vzdálených pracovníků - Kdy a proč práce na dálku (ne)fungujeObálka knihy Práce na dálku - Jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizaceVystoupení na konferenci Práce na dálku - jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizaceUmíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?Umíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Využiji pro vás to nejlepší ze svých:

 • 15+ let zkušeností s rozvojem potenciálu a vzděláváním
 • 15+ let práce na dálku v mezinárodních týmech, remote projektech a ve vlastních týmech
 • 5000+ lektorských a konzultačních hodin
 • 10+ let business zkušeností
  • Založil jsem a postavil se společníky produkt pro online vzdělávání Videolektor.cz. V roce 2020 jsem podíl ve firmě úspěšně prodal.
  • Založil jsem a vedu firmu Talentwork.
  • Mám další investorské aktivity v oblasti nemovitostí a startupů.

Jak vám mohu být nejvíce užitečný:

Svou energií, nápady a schopností motivovat vás podpořím na cestě k vašim cílům. Baví mě rozjíždět nové projekty či firmy a pro ty vaše vám pomohu nadchnout ty správné lidi. Společně najdeme silná a slabá místa vašeho leadership stylu a nasměruji vás v jeho kultivaci.

Pomohu vám pochopit a odstranit chování či přemýšlení, kde jste v podnikání či managementu nebezpeční sami sobě a blokujete si svým nastavením vlastní úspěch nebo růst celé firmy či projektu.

Díky vlastním bohatým zkušenostem z podnikání vám pomohu shromáždit a analyzovat důležitá data, která můžete efektivně využít pro rozvoj sebe i svého týmu. Několik vlastních projektů jsem nastartoval, stabilizoval a úspěšně předal jiným a díky tomu vím, která data se vyplatí využít a jak.

Obzvlášť rád pracuji s tématem peněz. V podnikání považuji za klíčové pečlivě si srovnat vše, co s nimi souvisí. Ukážu vám, jak finanční výsledky vaší práce úzce souvisejí s využitím vašeho potenciálu. Pomohu vám najít a odstranit mentální překážky, které brání v růstu vám i vaší firmě, a společně také najdeme možnosti úspor tam, kde je možná zatím nevidíte. Ujasníte si, do jakého typu rozvoje má pro vás smysl investovat, a do jakého ne.

Mým cílem je podpořit ve vás touhu pustit se do hlubokých vnitřních změn a zažít v roli leadera pocit skutečného úspěchu a naplnění. Těším se na vás!

Jak vám může být užitečné naše firma Talentwork:

Jsem majitelem rodinné firmy Talentwork, která se od roku 2016 zaměřuje na rozvoj autentického leadershipu, transformační programy pro firmy a práce na dálku. Jednotlivcům, týmům i firmám nabízíme tyto programy:

Vybrané reference na firmy:

 • AXA (Uniqa)
 • Vodafone
 • Chart Ferox
 • Madami
 • Unicredit Bank
 • Škoda Auto
 • Revolgy
 • mBank
 • O2

Kontaktní informace

Ing. Michal Martoch
Vlčnov 180
Starý Jičín (Moravskoslezský kraj)
741 01
Mobil:604 372 052
Email:michal.martoch@talentwork.cz
Web:www.talentwork.cz
www.michalmartoch.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook michalmartoch
LinkedIn:LinkedIn michalmartoch
Twitter:Twitter michalmartoch
WhatsApp:WhatsApp 420604372052
Skype:Skype idealine.martoch
:04926706 (plátce DPH)
DIČ:CZ04926706

Doporučení z první ruky

Díky intenzivnímu osobnímu rozvoji s Michalem se cítím být lepším člověkem, kterému je na světě lépe. Neměla jsem žádná očekávání, ale už po první konzultaci jsem věděla, že to je produkt pro mě. Konečně něco, co mě „neškatulkuje“ a věnuje se mým přirozeným vlastnostem. Poznala jsem své silné a slabé stránky a mohla s nimi pracovat. Díky Michalovi jsem se posunula i v práci s emocemi, hodnotami, v rozeznání manipulačních technik aj. V řízení týmu jsem přirozená a otevřená, více důvěřuji a deleguji. V obchodní oblasti mi rozvoj pomohl se sebevědomím, už se nebojím cold callu a prvních schůzek s novými klienty, naopak mne to začalo více bavit. I v osobním životě mi rozvoj velice pomohl. Dokážu lépe odhadnout manipulaci a neinvestuji už do toxických vztahů. Osobní rozvoj s Talentworkem ráda a často doporučuji i dalším lidem.
Lucie Sedláčková
jednatelka firmy a krizová manažerka

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS