Ing. Michal Martoch

průvodce vnitřní transformace pro podnikatele a manažery

Rozvíjím potenciál manažerů, týmů a firem. Věřím, že hluboká práce s autenticitou je základním klíčem k úspěchu v rychle se měnícím světě.

Provedu vás komplexním procesem změny vašeho leadershipu. Ukážu vám, jak můžete svůj potenciál využít efektivněji a v souladu sami se sebou.

Vedu rozvojové poradenství pro špičkové manažery, majitele firem a podnikatele. Provázím je hlubokou transformací, která se postupně projeví na úspěchu a pocitu naplnění v pracovní i osobní rovině.

Ke své práci využívám jak exaktní metody a hloubkové testy potenciálu leadera i jeho týmu jako Talentwork leadership měřeníCliftonStrengths®, tak měkké metody jako koučink, mentoring, vzdělávání pro vysvětlení pojmů či souvislostí a seberozvojová cvičení. Jedná se o výběr metod, které jsem sbíral a optimalizoval více než 15 let.

Využiji pro vás to nejlepší ze svých:

 • 15+ let zkušeností s rozvojem potenciálu a vzděláváním
 • 15+ let práce na dálku v mezinárodních týmech, remote projektech a ve vlastních týmech
 • 5000+ lektorských a konzultačních hodin
 • 10+ let business zkušeností
  • Založil jsem a postavil se společníky produkt pro online vzdělávání Videolektor.cz. V roce 2020 jsem podíl ve firmě úspěšně prodal.
  • Založil jsem a vedu firmu Talentwork.
  • Mám další investorské aktivity v oblasti nemovitostí a startupů.

Jak vám mohu být nejvíce užitečný:

Svou energií, nápady a schopností motivovat vás podpořím na cestě k vašim cílům. Baví mě rozjíždět nové projekty či firmy a pro ty vaše vám pomohu nadchnout ty správné lidi. Společně najdeme silná a slabá místa vašeho leadership stylu a nasměruji vás v jeho kultivaci.

Pomohu vám pochopit a odstranit chování či přemýšlení, kde jste v podnikání či managementu nebezpeční sami sobě a blokujete si svým nastavením vlastní úspěch nebo růst celé firmy či projektu.

Díky vlastním bohatým zkušenostem z podnikání vám pomohu shromáždit a analyzovat důležitá data, která můžete efektivně využít pro rozvoj sebe i svého týmu. Několik vlastních projektů jsem nastartoval, stabilizoval a úspěšně předal jiným a díky tomu vím, která data se vyplatí využít a jak.

Obzvlášť rád pracuji s tématem peněz. V podnikání považuji za klíčové pečlivě si srovnat vše, co s nimi souvisí. Ukážu vám, jak finanční výsledky vaší práce úzce souvisejí s využitím vašeho potenciálu. Pomohu vám najít a odstranit mentální překážky, které brání v růstu vám i vaší firmě, a společně také najdeme možnosti úspor tam, kde je možná zatím nevidíte. Ujasníte si, do jakého typu rozvoje má pro vás smysl investovat, a do jakého ne.

Mým cílem je podpořit ve vás touhu pustit se do hlubokých vnitřních změn a zažít v roli leadera pocit skutečného úspěchu a naplnění. Těším se na vás!

Jak vám může být užitečné naše firma Talentwork:

Jsem majitelem rodinné firmy Talentwork, která se od roku 2016 zaměřuje na rozvoj autentického leadershipu, transformační programy pro firmy a práce na dálku. Jednotlivcům, týmům i firmám nabízíme tyto programy:

Vybrané reference na firmy:

 • AXA (Uniqa)
 • Vodafone
 • Chart Ferox
 • Madami
 • Unicredit Bank
 • Škoda Auto
 • Revolgy
 • mBank
 • O2
Ing. Michal Martoch
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Michal Martoch
Vlčnov 180
Starý Jičín (Moravskoslezský kraj)
741 01
Mobil:604 372 052
Email:michal.martoch@talentwork.cz
Web:www.talentwork.cz
www.michalmartoch.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:michalmartoch
LinkedIn:michalmartoch
Twitter:michalmartoch
WhatsApp:420604372052
Skype:idealine.martoch
IČ:04926706 (plátce DPH)
DIČ:CZ04926706

Doporučení
z první ruky

S Michalem jsem konzultoval Gallupův test silných stránek. Strávili jsme spolu 2×90minut. V rámci první konzultace jsme si prošli silné a slabé stránky. Michal byl díky svým zkušenostem schopen dávat tyto silné a slabé stránky do souvislostí, zmiňoval příklady toho, jak lidé s podobným profilem fungují apod. Při druhém setkání jsme se zabývali vazbou hodnot na silné/slabé stránky. Michal má očividně přehled, protože jsme do toho velmi organicky zařadili i vazbu na emoce. Obě konzultace proběhly v pohodové a uvolněné atmosféře. Pokud chcete z Gallupova testu silných a slabých stránek dostat maximum a zároveň se o sobě dozvědět i věci s talenty nesouvisející, potom se přihlaste na konzultaci k Michalovi a určitě budete spokojení jako já.

Martin Bayer

Atlassian Competency Leader/Solution Architect