Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Michal Martoch — konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek

Zobrazuji č. 110 z celkem 28 doporučení prezentace Ing. Michal Martoch:
Doporučuji! Zatím dva dny spolupráce s Michalem v naší firmě byly pro mne inspirací a silným zážitkem. Michal jakou Gallup kouč silných stránek dokázal pomoci mě i mým kolegům identifikovat své silné stránky a uvědomit si, jak jsme rozdílní a přitom všichni tak nadaní. Michal dokáže pomoci najít člověku jeho potenciál a nasměrovat jej k pozitivnímu přemýšlení o zvýšení svého výkonu přes věci, které ho baví. Už se těším na pokračování spolupráce.

Ondřej Koňařík

konzultant v REMAK a.s.
www.remak.eu ~ konarik.ondrej@gmail.com ~ 604 221 024
Děkuji za skvěle zvládnutý workshop s tématem práce na dálku. Je znát, že Michal má opravdu dlouhou praxi a množství zkušeností se zvládáním jednotlivých aspektů tohoto způsobu práce. Těším se na další setkání.

Vladimír Beran

projektový manažer v Etnetera a.s.
vladimir.beran@etnetera.cz ~ 602 603 935
Pro naši společnost Easy Software bylo školení Michala Martocha „Jak rozvíjet svůj talent a silné stránky“ přínosné hlavně z hlediska týmové spolupráce – rozdělení práce, vzájemného porozumění i zjištění silných a slabých stránek našeho týmu. Věřím také, že bylo velmi přínosné i pro osobní rozvoj jednotlivých pracovníků. Děkuji.

Ing. Filip Morávek

generální ředitel Easy software
www.easysoftware.cz ~ filip.moravek@easysoftware.cz
Na Michala Martocha jsem narazil přes stránky www.pracenadalku.cz, přečetl jsem jeho knihu a velice se mi líbí jeho způsob prezentace a nabídka služeb. Jeho firmu využívám pro programování a IT služby našich internetových obchodů a je velikou inspirací pro zjednodušení práce a snížení nákladů na administrativu pomocí moderních internetových nástrojů, které nabízejí a sami používají. Spolupráci vřele doporučuji.

Roman Studený

specialista na zateplování fasád domů a bytů
www.zatepleni-fasad.eu ~ studeny.roman@zatepleni-fasad.eu ~ 776 188 359
Testovací metoda Strenghtsfinder 2.0 je výjimečná svou schopností identifikovat silné stránky lidské osobnosti v uceleném systému. Soustřeďuje se pouze na silné stránky osobnosti a neuvěřitelně tak nabíjí pozitivní energií. Absolvovala jsem nejprve test 5 TOP talentů, který mne výrazně posunul od úvah nad svými nedostatky a chybami, kterých jsem ve své praxi dopustila, k zamýšlení se nad možnostmi, jak potenciál silných stránek efektivně využít. Zjistila jsem však, že úplně nechápu některé souvislosti a nezodpovězené otázky mne vedly k tomu, abych pokračovala v odhalování komplexní škály 34 talentů. Když jsem se seznámila s kompletními výsledky testu, překvapilo mne na jedné straně zjištění, že o všech svých talentech i jejich intenzitě podvědomě dávno vím. Na druhé straně mne ohromilo poznání, jak jednoduché je to, co vím a cítím, uspořádat do jasně a logicky formulovaného systému. Co je však nejdůležitější, během konzultací jsem získala řadu doporučení a návodů, jak se svými talenty pracovat, rozvíjet je a jakým způsobem je začít maximálně využívat při dosahování stanovených cílů. Chtěla bych poděkovat panu Martochovi za to, že mne testem provázel a pomohl mi tak odhalit cestu k novým obzorům sebepoznání.

Ing. Pavlína Orlová

Ing. Mira Vlach
S Michalem Martochem jsem spolupracoval v oblasti komunikace online hned několikrát: ať už šlo o drobné konzultace ohledně výběru dostupných nástrojů, přednášku na mnou organizovaném semináři nebo pořádání webinářů, které jsem vedl jako lektor. Velmi dobře proběhl i online meeting Společnosti pro projektové řízení, který technicky připravil a zajistil podporu. On i jeho kolegové byli vždy výborně připraveni a šlo o bezproblémovou a dobrou spolupráci. Plně věřím jeho odbornosti a pokud jde o online komunikaci, neváhám se na něho obrátit, když je potřeba.

Ing. Mira Vlach

projektový manažer, trenér a konzultant
Kontaktoval jsem Prácenadálku.cz ohledně vývoje software pro platby a celkovou správu svých klientů a chodu celé firmy. Nejvíce mě potěšil profesionální přístup a okamžité reakce pana Martocha a jeho programátora, který na tomto projektu pracoval, Marka Dedeciuse. S Markem jsme byli v kontaktu opravdu často. Jeho kladný přístup k jakýmkoliv mým požadavkům a znalosti v této oblasti vývoje software jsou opravdu vynikající. Podle mých zkušeností Prácenadálku.cz fungují pod heslem „nic není problém, poradíme si“. Děkuji za profesionální spolupráci.

Adam Wojnar

provozovatel portálů HuráDoAnglie.cz a HuráDoSvěta.cz
www.huradoanglie.cz ~ huradosveta@huradosveta.cz
Osmidílné školení formou webinářů na obsluhu Google Apps a základy e-learningu se ukázalo jako velmi praktické – nechybí přímá komunikace s přednášejícím a možnost záznamu školení dále zvyšuje časovou flexibilitu a užitečnost při výuce. Rovněž oceňuji vysokou fundovanost přednášejících (David Skála a Michal Martoch) a orientaci v nejnovějších trendech v e-learningu. V rámci projektů, které koordinují práci a vzdělávání několika týmů z různých částí ČR, je tento způsob výuky neocenitelný.

MUDr. Daniel Rajdl, PhD.

Univerzita Karlova – Lékařská fakulta v Plzni
www.lfp.cuni.cz
V dnešní době globalizované společnosti jsou webináře ideálním řešením pro setkávání a sdílení s kolegy, zákazníky apod. Na lektorovi – Michalu Martochovi – se mi při webináři líbil přirozený a lidský projev.

Jan Václav Kašpar

tréninkové centrum T-Mobile Czech Republic
www.t-mobile.cz
Uspořádáním webináře jsme se rozhodli rozšířit si možnosti, jak novou formou propagovat a nabízet naše programy. Je to vynikající způsob, jak uspořádat seminář nebo propagační akci se zachováním maximálního komfortu pro účastníky. Díky firmě Práce na dálku a jejímu profesionálnímu přístupu ze strany Michala Martocha se stalo pořádání webináře příjemnou záležitostí.

David Kubla

Národní informační středisko
www.npj.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS