Doporučení z první ruky

Ing. Michal Martoch — průvodce vnitřní transformace pro podnikatele a manažery, zakladatel společnosti Talentwork


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 26 doporučení

Michal je jedním z několika lidí, kteří mi pomohli se posunout mílovými kroky kupředu. Pokud nemáte strach z hledání svých hluboko skrytých programů, emočních vzorců, obranných mechanizmů a jiných potvor, které Vás drží za koule či jiné části těla, určitě doporučuji. Naopak pokud ten strach máte a hýčkajíc své ego s ním nehodláte bojovat, vyhněte se Michalovi obloukem :-). Profesionalita, důvěra, zkušenost.

Vladimír Erben
Spolumajitel MADAMI - rodinný výrobce ovocných nápojových koncentrátů s dužinou nebo kousky ovoce pro přípravu limonád
www.linkedin.com/in/vladimirerben/

Talentový výcvik poskytovaný společností Talentwork byl pro můj profesní i osobní rozvoj jednou z nejlepších investic, zejména co se týče oblasti lidského potenciálu a silných stránek – talentů (metodika od společnosti Gallup - test CliftonStrengths). Tento náročný pětiměsíční výcvik byl doslova nabitý cennými informacemi, metodami a nástroji pro práci s jednotlivci, týmy i organizacemi. Výcvik mi pomohl prohloubit mé znalosti a dovednosti, které jsem již získal díky absolvování talentovaného výcviku od společnosti Gallup. Talentwork tento výcvik nejenže prohlubuje, ale i rozšiřuje o další klíčové oblasti naší osobnosti, které mohou podporovat nebo omezovat osobní rozvoj. Naučil jsem se jít do větší hloubky jak u sebe, tak druhých, což mi umožňuje nabídnout komplexnější přístup při práci s lidmi a stát se tak pro ně větším přínosem. Chtěl bych upřímně poděkovat Michalu Martochovi a vyjádřit mu velkou vděčnost za možnost účasti na tomto výcviku!

Ota Zajíček
Gallup-Certified Strengths Coach/ Director for Development Division/Founder Evolution Mind CZ/Facilitator PSYCH-K/
www.linkedin.com/in/ota-zajicek-5ab38a4b…

Michala bych ráda doporučila nejen jako skvělého lektora výcviku talentů od Gallupa, ale také jako člověka, který je schopný předávat své zkušenosti praktickým a jasným způsobem. Je to skutečný profesionál. Někdy dost rázný, ale vždy férový a ochotný pomoci se posunout v osobním rozvoji zase o kousek dál.

Monika Jemelíková
Senior IT Recruiter ​​& People Ops at Digismoothie | Certified Gallup Consultant | Lover of remote and async cooperation
www.linkedin.com/in/techstackpythonandre…

S Michalem spolupracujeme v rámci PwC na vybraných programech osobního rozvoje, zejména pro týmy. Minulý rok jsem s ním a Talentworkem prošla osobně certifikací na CliftonStrengths34. Michal je pro mě expert a profík ve svém oboru. Neváhala bych oslovit ho a Talentwork do spolupráce, pokud nechcete v tématech silných stránek a týmové spolupráce zůstat na povrchu. Fascinuje mě erudovanost a hloubka zpracování a provazování témat, včetně materiálů, se kterými pracují.

Jenůfa Pecháčková
Learning&Development Manager at PwC / Trainer and facilitator at humancraft / Co-founder of Inspiromatky
www.linkedin.com/in/jen%C5%AFfa-pech%C3%…

Michal byl součástí našeho realizačního týmu, který rok pracoval na nastavení, implementaci a realizaci talentového programu pro naše zaměstnance. Michal byl vždy perfektně připravený a zorganizovaný, přicházel ze zajímavými nápady a možnostmi, jak se na talenty dívat a pracovat s nimi. Fungoval i jako kouč v rámci týmových koučinků, kde lidi rozvíjel v tom, jak co nejlépe pracovat se svými talenty, ale taky jak se naučit vykompenzovat slabší talenty. Michal má neustále nutkání věci zlepšovat a posouvat hranice možností, zároveň rád a dobře využívá různé nástroje pro organizaci práce či práci na dálku, takže jsem se od něho hodně naučila i v této oblasti :-)

Stanislava Mátlová
Learning&Development Partner at NN
www.linkedin.com/in/stanislavam%C3%A1tlo…

S Michalem Martochem spolupracuji už mnoho let. Mimo jiné je důvodem i fakt, že dokáže velmi efektivně pomoci firmám různých velikostí, typů i zaměření v oblasti využití potenciálu jejich lidí. Vždy vychází z exaktních měření a tím pádem velmi individualizovaného přístupu. Následná pomoc pak přesně směřuje do konsolidace konkrétních oblastí a jejich následného rozvoje. Identifikace, často i méně zřejmých problémů, zpravidla v lidském faktoru, pak ušetří nemalé finanční i materiální prostředky. Optimalizace v oblastech lidských zdrojů také přináší benefity jako je pozitivní a optimální kultura uvnitř týmů, o psychické pohodě managementu nebo majitelů ani nemluvě.

Miloslav Hubatka
Senior konzultant v oblasti vzdělávání, leadershipu, Age managementu a optimalizace firemní kultury ve společnosti Hubatka Consulting
www.linkedin.com/in/miloslav-hubatka-88a…

S Michalem jsem měl možnost potkat se na talentovém výcviku a jsem extrémně vděčný, že lektorem byl právě on! Je vidět obrovská praxe a musím říct že o talentech a emocích umí nejen přednášet, ale je vidět, že je opravdu žije a to co říká je jeho realita každého dne. To přidávalo našemu setkání úplně jinou dynamiku. Na individuálních konzultacích se nebojí jít do hloubky a jeho cílem je Vám opravdu pomoct! Ještě jednou díky moc!!!

Jan Husár
Scrum master ve společnosti Raiffeisenbank Česká republika
www.linkedin.com/in/jan-hus%C3%A1r-29a28…

Michal je výborný lektor Talentworku. Umí jednat s lidmi. Má mnoho zkušeností v otázkách mezilidských vztahů, vysvětlit, proč se věci dějí, či jak předcházet nedorozumění. Těším se na další spolupráci s Michalem a že se dozvím mnoho užitečného.

Milena Kukuliasova
Head of Accounting & Controlling ve společnosti Geetoo
www.linkedin.com/in/milena-kukuliasova-0…

Michal Martoch = TALENTWORK = vysoké hodnoty, firemní kultura, profesionalita, důslednost, transparentnost a rozhodně lidskost. Kdybych byl spisovatel, mohl bych o zrodu a fungování této „rodinné“ firmy napsat román. Jsem hrdý a zároveň poctěn, že jsem byl přijat do jejich řad, abychom společně mohli přinášet skutečnou hodnotu nejen firmě, ale i životu všech, kterým na tom záleží. Gallup nás spojil a zároveň obohatil natolik, že jsme díky společným hodnotám našli způsob, jak společně pracovat. Upřímné poděkování Michalovi (TALENTWORK).

Mário Hrbas
investice, finance, reality
https://www.linkedin.com/in/mariohrbas/

Několikaměsíční výcvikový program pod Michalovo vedením nekončí posledním setkáním. :) Materiály, informace a inspirace, kterou používám na denní bázi pro práci s kolegyněmi a kolegy byly velmi kvalitně připravené. Z výcviku také oceňuji možnost konzultovat specifické "problémy" a situace přímo s Michalem a také dalšími účastníky a účastnicemi výcviku

Martin Ranninger
Co-Director V-Label International, Country Director ProVeg Czechia
www.linkedin.com/in/martinranninger/