Doporučení z první ruky

Ing. Michal Martoch — průvodce vnitřní transformace pro podnikatele a manažery


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

Díky intenzivnímu osobnímu rozvoji s Michalem se cítím být lepším člověkem, kterému je na světě lépe. Neměla jsem žádná očekávání, ale už po první konzultaci jsem věděla, že to je produkt pro mě. Konečně něco, co mě „neškatulkuje“ a věnuje se mým přirozeným vlastnostem. Poznala jsem své silné a slabé stránky a mohla s nimi pracovat. Díky Michalovi jsem se posunula i v práci s emocemi, hodnotami, v rozeznání manipulačních technik aj. V řízení týmu jsem přirozená a otevřená, více důvěřuji a deleguji. V obchodní oblasti mi rozvoj pomohl se sebevědomím, už se nebojím cold callu a prvních schůzek s novými klienty, naopak mne to začalo více bavit. I v osobním životě mi rozvoj velice pomohl. Dokážu lépe odhadnout manipulaci a neinvestuji už do toxických vztahů. Osobní rozvoj s Talentworkem ráda a často doporučuji i dalším lidem.

Lucie Sedláčková
jednatelka firmy a krizová manažerka
www.kmcareer.cz l.sedlackova@kmcareer.cz

Znáte to: můžete mít desítky konzultantů či lektorů a nic to nepřinese, prostě vyhozené peníze i čas. A pak na doporučení vyzkoušíte někoho, kdo vás na vaší profesní i osobní cestě dokáže posunout s „trvalými následky“ pro vaši budoucnost. A to je prostě Michal! Vysoká míra odbornosti, lektorování v souvislostech, příklady z praxe, skvělá příprava a navíc jedinečné individuální konzultace. A není to jen o talentech, ve spolupráci s ním jde o mnohem více. Doporučuji vyzkoušet, doporučuji zažít.

Andrea Šimoníková
vedoucí útvaru Podnikání a Kariéra VŠB-TUO
603 778 012

Pro naši společnost Easy Software bylo školení Michala Martocha „Jak rozvíjet svůj talent a silné stránky“ přínosné hlavně z hlediska týmové spolupráce – rozdělení práce, vzájemného porozumění i zjištění silných a slabých stránek našeho týmu. Věřím také, že bylo velmi přínosné i pro osobní rozvoj jednotlivých pracovníků. Děkuji.

Ing. Filip Morávek
generální ředitel Easy software
www.easysoftware.cz filip.moravek@easysoftware.cz

S Michalem jsem konzultoval Gallupův test silných stránek. Strávili jsme spolu 2×90minut. V rámci první konzultace jsme si prošli silné a slabé stránky. Michal byl díky svým zkušenostem schopen dávat tyto silné a slabé stránky do souvislostí, zmiňoval příklady toho, jak lidé s podobným profilem fungují apod. Při druhém setkání jsme se zabývali vazbou hodnot na silné/slabé stránky. Michal má očividně přehled, protože jsme do toho velmi organicky zařadili i vazbu na emoce. Obě konzultace proběhly v pohodové a uvolněné atmosféře. Pokud chcete z Gallupova testu silných a slabých stránek dostat maximum a zároveň se o sobě dozvědět i věci s talenty nesouvisející, potom se přihlaste na konzultaci k Michalovi a určitě budete spokojení jako já.

Martin Bayer
Atlassian Competency Leader/Solution Architect
www.linkedin.com/in/martin-bayer-b22b435… bayermartin88@gmail.com 603 721 178

Michala doporučuji z několika důvodů, a sice díky jeho dokonalým strategickým talentům a na druhou stranu jeho méně dokonalým vztahovým talentům dokáže jakýkoliv koučink a aktivní workshop udržet perfektně na uzdě a můžete si být jistí tím, že neskončíte ve finále úplně někde jinde, než byl váš cíl. Danou problematiku perfektně vysvětlí, poradí a nasměruje vás přesně tam, kam potřebujete nejen vy, ale v podstatě i celé vaše okolí. Na druhou stranu, pokud mu zadáte samostatnou prezentaci a necháte ho dlouho přednášet bez vašich interakcí, tak přijdete o hodně, protože vám poví jen to, co on sám bude chtít :-)

Libor H.
IT manažer
libor.hendrych@axa.cz 725 520 806

Děkuji za skvěle zvládnutý workshop s tématem práce na dálku. Je znát, že Michal má opravdu dlouhou praxi a množství zkušeností se zvládáním jednotlivých aspektů tohoto způsobu práce. Těším se na další setkání.

Vladimír Beran
projektový manažer v Etnetera a.s.
vladimir.beran@etnetera.cz 602 603 935

Děkuji moc Michalovi za konzultace, které jsem s ním měla tu čest absolvovat. Byly pro mě velmi přínosné a určitě se na něj, budu-li to tak cítit a potřebovat, opět s důvěrou obrátím. Pomohl mi v mnoha oblastech mého života. Našla jsem díky němu v sobě velkou sílu a směr, kterým povedou mé další kroky. Vřele doporučuji.

Hana Paštiková

Doporučuji! Zatím dva dny spolupráce s Michalem v naší firmě byly pro mne inspirací a silným zážitkem. Michal jakou Gallup kouč silných stránek dokázal pomoci mě i mým kolegům identifikovat své silné stránky a uvědomit si, jak jsme rozdílní a přitom všichni tak nadaní. Michal dokáže pomoci najít člověku jeho potenciál a nasměrovat jej k pozitivnímu přemýšlení o zvýšení svého výkonu přes věci, které ho baví. Už se těším na pokračování spolupráce.

Ondřej Koňařík
konzultant v REMAK a.s.
www.remak.eu konarik.ondrej@gmail.com 604 221 024
Ing. Mira Vlach

S Michalem Martochem jsem spolupracoval v oblasti komunikace online hned několikrát: ať už šlo o drobné konzultace ohledně výběru dostupných nástrojů, přednášku na mnou organizovaném semináři nebo pořádání webinářů, které jsem vedl jako lektor. Velmi dobře proběhl i online meeting Společnosti pro projektové řízení, který technicky připravil a zajistil podporu. On i jeho kolegové byli vždy výborně připraveni a šlo o bezproblémovou a dobrou spolupráci. Plně věřím jeho odbornosti a pokud jde o online komunikaci, neváhám se na něho obrátit, když je potřeba.

Ing. Mira Vlach
projektový manažer, trenér a konzultant

Testovací metoda Strenghtsfinder 2.0 je výjimečná svou schopností identifikovat silné stránky lidské osobnosti v uceleném systému. Soustřeďuje se pouze na silné stránky osobnosti a neuvěřitelně tak nabíjí pozitivní energií. Absolvovala jsem nejprve test 5 TOP talentů, který mne výrazně posunul od úvah nad svými nedostatky a chybami, kterých jsem ve své praxi dopustila, k zamýšlení se nad možnostmi, jak potenciál silných stránek efektivně využít. Zjistila jsem však, že úplně nechápu některé souvislosti a nezodpovězené otázky mne vedly k tomu, abych pokračovala v odhalování komplexní škály 34 talentů. Když jsem se seznámila s kompletními výsledky testu, překvapilo mne na jedné straně zjištění, že o všech svých talentech i jejich intenzitě podvědomě dávno vím. Na druhé straně mne ohromilo poznání, jak jednoduché je to, co vím a cítím, uspořádat do jasně a logicky formulovaného systému. Co je však nejdůležitější, během konzultací jsem získala řadu doporučení a návodů, jak se svými talenty pracovat, rozvíjet je a jakým způsobem je začít maximálně využívat při dosahování stanovených cílů. Chtěla bych poděkovat panu Martochovi za to, že mne testem provázel a pomohl mi tak odhalit cestu k novým obzorům sebepoznání.

Ing. Pavlína Orlová