Doporučení z první ruky

MgA. Michal Puhač — grafický designér, ilustrátor a knižní grafik


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

Spolupráce s Michalem Puhačem je vždy na profesionální úrovni. Dodržuje termíny, vrácené korektury do detailu zanáší a komunikace probíhá velmi svižně. Má inovativní a neotřelé nápady, zároveň i cit pro potřeby dané organizace a zakázky. S jakoukoli zakázkou, kterou jsem s ním doposud řešila (sazba výroční zprávy, návrh plakátu, návrh grafického designu všech tiskovin), jsem byla vždy velmi spokojena. Pracovat s Michalem Puhačem je prostě radost.

Marie Vymazalová
proděkanka rozvoje a vnějších vztahů na KTF UK
vymazalova@ktf.cuni.cz

Michal nepomohl Nadaci Via jen s grafikou, ale s nastavením svébytné identity, která odrážela nadační hodnoty. Jeho práce byla vždy spolehlivá a přicházel opakovaně s vlastními nápady a invencí.

Zdeněk Mihalco
Nadace Via

Michal Puhač nám vytvořil skvělé logo, vizitky a jeho nápady se promítly i na našem webu. Především nám pomohl pochopit, co je logo, jak funguje, jak se používá a jak nám může pomoci při propagaci našeho spolku. Profesionál, kterého určitě doporučuji, pokud se trápíte s grafikou firmy!

Petra Huislová
All for Soil, Kytky za humny
huislova@allforsoil.com

S Michalem Puhačem spolupracujeme již několik let a zajišťoval pro nás grafické práce od tvorby kompletního vizuální identity přes populárně-naučné publikace a komiks až po výstavní grafiku. Všechny zakázky zvládá nejen precizně a v termínu, ale vždy se do nich ponoří skutečně do hloubky a s velkým porozuměním danému tématu.

Mgr. Irena Benková
ředitelka Ústavu archeologické památkové péče středních Čech
www.uappsc.cz irena.benkova@uappsc.cz

S Michalem Puhačem jsem opakovaně spolupracovala v letech 2018–2020 na své knize „Po nitkách do minulosti“ (2018), inspiračními diáři pro ženy „Panna, Matka, Stařena. O cestě ke kořenům času a ženství“ (2020) a grafické podobě autorské výstavy „Nevěsty z jiných světů. Cizinky v nás“(2018/2019). Ačkoliv každé dílo bylo odlišné, s Michalem jsme vždy nalezli shodnou cestu k tvorbě a se všemi výsledky jsem nadmíru spokojená. O kvalitě provedení svědčí také prodej knih i zájem o výstavu ze strany muzeí. Zejména oceňuji jeho preciznost, nasazení, rychlou komunikaci a snahu aktivně řešit vzniklé problémy a profesionalitu v dodržování termínů. Mohu jen doporučit.

Kristýna Urbanová
ateliér zaměřující se na tvorbu a produkci výstav, knih apod.
www.jakoblecipracloveka.cz jakoblecipracloveka@gmail.com

Michal mi byl doporučen pro tvorbu osobitého designu na custom lyže. Musím říci, že spolupráce byla skvělá, a to nejen ve vztahu k ochotě diskutovat o designu, krátké reakční doby, ale zejména výsledek mi tzv. vyrazil dech. Výsledný produkt byl super. Vím, že to nebyla poslední spolupráce, ale spíše skvělý začátek. Michale, díky :)

Jiří Janeba

Spolupracovali jsme spolu na vlastním designu wakeboardu a výsledek je famózní. Umí výborně zpracovat podávanou představu a vytvořit z ní skvělý výsledek. S Michalovou prací jsem nadmíru spokojen a v budoucnu vím, kam se obrátit, až budu potřebovat další design, grafiku apod. Popřípadě jej vřele doporučím.

Martin Hladík
zákazník

Michal Puhač je dle mé zkušenosti opravdový profesionál. Tvořil pro mě a pro mou budoucí firmu logo. Na začátku jsem měla jen nepatrnou představu o tom jak má celé logo vypadat. Po čistě emailové komunikaci mi už po pár dnech začaly chodit zpracované návrhy. Žádné zbytečné prodlevy. Seriózně dodržel cenu celé práce a výsledek i po pocitové stránce je perfektní. Celkově mi sedí jeho smysl pro detail, čistotu, lehkost a luxusní styl. Dál budu využívat jeho služeb na letáky, vizitky a ostatní návrhy.

S Michalem jsme tvořili (a stále tvoříme) vzory na naše designové ponožky. Michal je talentovaný a flexibilní ve všech ohledech. I přesto, že nám trvalo dlouho vytvoření licenční smlouvy, nikdy si nestěžoval. Jeho dodané podklady splňovaly technické i grafické parametry, které jsme vyžadovali. Mužů maximálně doporučit.

Tadeáš Piechowicz
Walkee.cz

Na Michala Puhače jsem narazila, když jsem hledala někoho, kdo by se ujal zpracování rodového stromu originálním způsobem. Musím říct, že s ním byla radost spolupracovat. Bleskově reagoval na změny zadání nebo drobné korekce zakázky v závěru práce. Splnil vše, co jsem si vymyslela a zároveň v práci zanechal kus sebe – vlastní kreativity. Veškerá komunikace byla velmi přátelská a pohodová. Velmi Michalovi děkuji, že se ujal tohoto úkolu, i když jak sám psal, tak to pro něj byla premiéra, ale výsledek je opravdu krásný a originální. Děkuji. :-)

Zuzana Malá