Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Michal Puhač > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Michal Puhač — grafický designér, ilustrátor a knižní grafik

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace MgA. Michal Puhač:
Spolupráce s Michalem Puhačem je vždy na profesionální úrovni. Dodržuje termíny, vrácené korektury do detailu zanáší a komunikace probíhá velmi svižně. Má inovativní a neotřelé nápady, zároveň i cit pro potřeby dané organizace a zakázky. S jakoukoli zakázkou, kterou jsem s ním doposud řešila (sazba výroční zprávy, návrh plakátu, návrh grafického designu všech tiskovin), jsem byla vždy velmi spokojena. Pracovat s Michalem Puhačem je prostě radost.

Marie Vymazalová

proděkanka rozvoje a vnějších vztahů na KTF UK
vymazalova@ktf.cuni.cz
Michal nepomohl Nadaci Via jen s grafikou, ale s nastavením svébytné identity, která odrážela nadační hodnoty. Jeho práce byla vždy spolehlivá a přicházel opakovaně s vlastními nápady a invencí.

Zdeněk Mihalco

Nadace Via
Michal Puhač nám vytvořil skvělé logo, vizitky a jeho nápady se promítly i na našem webu. Především nám pomohl pochopit, co je logo, jak funguje, jak se používá a jak nám může pomoci při propagaci našeho spolku. Profesionál, kterého určitě doporučuji, pokud se trápíte s grafikou firmy!

Petra Huislová

All for Soil, Kytky za humny
huislova@allforsoil.com
S Michalem Puhačem spolupracujeme již několik let a zajišťoval pro nás grafické práce od tvorby kompletního vizuální identity přes populárně-naučné publikace a komiks až po výstavní grafiku. Všechny zakázky zvládá nejen precizně a v termínu, ale vždy se do nich ponoří skutečně do hloubky a s velkým porozuměním danému tématu.

Mgr. Irena Benková

ředitelka Ústavu archeologické památkové péče středních Čech
www.uappsc.cz ~ irena.benkova@uappsc.cz
S Michalem Puhačem jsem opakovaně spolupracovala v letech 2018–2020 na své knize „Po nitkách do minulosti“ (2018), inspiračními diáři pro ženy „Panna, Matka, Stařena. O cestě ke kořenům času a ženství“ (2020) a grafické podobě autorské výstavy „Nevěsty z jiných světů. Cizinky v nás“(2018/2019). Ačkoliv každé dílo bylo odlišné, s Michalem jsme vždy nalezli shodnou cestu k tvorbě a se všemi výsledky jsem nadmíru spokojená. O kvalitě provedení svědčí také prodej knih i zájem o výstavu ze strany muzeí. Zejména oceňuji jeho preciznost, nasazení, rychlou komunikaci a snahu aktivně řešit vzniklé problémy a profesionalitu v dodržování termínů. Mohu jen doporučit.

Kristýna Urbanová

ateliér zaměřující se na tvorbu a produkci výstav, knih apod.
www.jakoblecipracloveka.cz ~ jakoblecipracloveka@gmail.com
Michal mi byl doporučen pro tvorbu osobitého designu na custom lyže. Musím říci, že spolupráce byla skvělá, a to nejen ve vztahu k ochotě diskutovat o designu, krátké reakční doby, ale zejména výsledek mi tzv. vyrazil dech. Výsledný produkt byl super. Vím, že to nebyla poslední spolupráce, ale spíše skvělý začátek. Michale, díky :)

Jiří Janeba

Spolupracovali jsme spolu na vlastním designu wakeboardu a výsledek je famózní. Umí výborně zpracovat podávanou představu a vytvořit z ní skvělý výsledek. S Michalovou prací jsem nadmíru spokojen a v budoucnu vím, kam se obrátit, až budu potřebovat další design, grafiku apod. Popřípadě jej vřele doporučím.

Martin Hladík

zákazník
Michal Puhač je dle mé zkušenosti opravdový profesionál. Tvořil pro mě a pro mou budoucí firmu logo. Na začátku jsem měla jen nepatrnou představu o tom jak má celé logo vypadat. Po čistě emailové komunikaci mi už po pár dnech začaly chodit zpracované návrhy. Žádné zbytečné prodlevy. Seriózně dodržel cenu celé práce a výsledek i po pocitové stránce je perfektní. Celkově mi sedí jeho smysl pro detail, čistotu, lehkost a luxusní styl. Dál budu využívat jeho služeb na letáky, vizitky a ostatní návrhy.

Monika C.

www.monikacarbochova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS