Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Michal Puhač > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

MgA. Michal Puhač — grafický designér, ilustrátor a knižní grafik

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace MgA. Michal Puhač:
Ačkoli jsme s Michalem navázali spolupráci teprve před pár měsíci, jeho zorientování a navnímání klientů naší agentury BLUE DEER AGENCY bylo velmi rychlé. Michal je flexibilní, zodpovědný, trpělivý a rád poradí a doporučí možné úpravy v grafice, aby vše sedělo. Je s ním příjemná komunikace bez ohledu na to, zda komunikujeme v 6 ráno, nebo o půlnoci. S jeho prací jsme my i naši klienti spokojení.

Blue Deer Agency, s.r.o.

bluedeer.cz ~ alena@bludeer.cz
Rychlá a kvalitní práce, super spolupráce – rozhodně doporučujeme! Oslovily jsme pana Puhače s poměrně těsným deadlinem ohledně svatebního komiksu, jakožto daru pro novomanžele. Ačkoliv v rámci předsvatebních příprav komunikace z naší strany mnohdy trochu vázla (což pan Puhač ustál jako profesionál), dokázal pan Puhač naprosto s přehledem a dle našich požadavků vytvořit krásný svatební komiks v super kvalitě. Opravdu oceňujeme jak kreativitu a kvalitu provedení, které se setkaly s velkým úspěchem mezi všemi svatebními hosty i novomanželi, tak příjemnou komunikaci a ochotu. Určitě se v budoucnu znovu rády ozveme a doporučujeme! :)

Nikola Zemanová

družička na svatbě :)
Spolupráce s panem Michalem Puhačem probíhala na profesionální úrovni a zároveň v příjemném duchu ke spokojenosti celého našeho konsorcia jako zákazníka. Logo projektu CEVOOH (www.cevooh.cz) splnilo parametry zadání a zároveň perfektně vystihuje obsah projektu. Spolupráci všem vřele doporučuji.

Božena Svobodová

projektový manažer projektu CEVOOH
bozena.svobodova@cenia.cz
Michal Puhač pro nás graficky zpracovával výstupní dokumenty, které jsme sestavovali pro klienta. Konkrétně se jednalo o Strategii udržitelnosti a Zprávu o udržitelnosti. Michal vše zpracoval inovativně a zároveň v souladu se zadáním. Vždy plnil dohodnuté termíny a dokázal se i přizpůsobit posunutí celého projektu. Velmi také cením to, že se vždy zajímal o zpětnou vazbu a dokázal ji vhodně zapracovat do finálního výstupu. Z výsledky Michalovy práce jsme byli spokojeni nejen my, ale především náš klient. Plánujeme ho proto zapojit i do dalších projektů.

Dan Heuer

CEO - poradenství ve firemní udržitelnosti
www.fairventure.cz ~ dan@fairventure.cz ~ 728 076 613
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS