Michal Štrál

konzultant online aplikací G Suite a IT poradce

Díky online aplikacím G Suite (Gmail, Kalendář, Google Disk, Dokumenty, Tabulky…) je práce na počítači radost. Většinu vašich stávajících kancelářských programů můžete odepsat. G Suite aplikace jsou spolehlivé, bezpečné a dostupné odkudkoliv. Navíc jsou mezi sebou propojené a data neustále synchronizovaná do cloudu. V počítači nemusíte nic instalovat, stačí vám jen webový prohlížeč a chuť do práce.

Poskytuji konzultace v oblasti G Suite (dříve Google Apps)informačních technologií (IT):

  • Zavedení G Suite pro živnostníky a firmy – představím vám G Suite a všechny jeho přínosy pro vaše podnikání. Postarám se o bezproblémovou migraci z vašich stávajících systémů nebo o propojení se současným IT řešením. Také vás zaškolím, jak s G Suite efektivně pracovat.
  • Školení G Suite – uspořádám pro vás otevřené školení/workshop se zaměřením na G Suite. Seznámím vás s nejpoužívanějšími aplikacemi a prakticky vám ukážu, jak vám zjednoduší život.
  • IT poradenství – pomohu vám nastavit IT prostředí tak, aby vám v práci pomáhalo a nebylo další nutnou starostí. Doporučím vám technologie, které vám ušetří čas a peníze.

Mám zkušenosti s nasazením a používáním G Suite od živnostníků, až po firmu s 2 tisíci zaměstnanci, kde už je zapotřebí zajistit propojení také s jinými systémy a přechod do G Suite dobře naplánovat a řídit. Pracoval jsem v rozmanitých českých i zahraničních firmách jako IT manažer. Zaváděl jsem do nich moderní technologie, spravoval sítě a servery, zabýval se bezpečností a internetovými službami (domény, DNS, hostingy).

Chcete si se mnou domluvit schůzku nebo Hangout? Mrkněte do mého kalendáře, kdy jsem dostupný.

Ceník

  • implementace G Suite – od 8.000 Kč + DPH
  • firemní školení G Suite (7 hodin) – od 10.000 Kč + DPH
  • veřejná školení G Suite – od 1.500 Kč + DPH za osobu
  • konzultace – 1.700 Kč + DPH za hodinu; preferuji dlouhodobější spolupráci; při větších objemech prací nabízím individuální slevy
Michal Štrál

Kontakty

Michal Štrál
Na Vinohradech 217
Králův Dvůr (Středočeský kraj)
267 01
Mobil:777 920 271
Email:michal@stral.cz
Web:www.stral.cz
Facebook:michal.stral
LinkedIn:michalstral
Účet:670100 – 2212541545/6210 (mBank)
IČ:73593555 (plátce DPH)
DIČ:CZ8004092778

Doporučení
z první ruky

Michala znám jako profesionála, který má super vhled do všeho technického kolem G Suite. Nechala jsem si pro zjednodušení mé práce od něj zpracovat skript, který mi nyní šetří čas s administrativou. A s výsledkem jsem opravdu spokojená! Pokud chcete na G Suite fungovat efektivně, doporučuji určitě konzultaci s Michalem, během které zjistíte, že Michal je nejen zdatný technicky, ale dokáže se rychle zorientovat ve vašem businessu a přijít s nejefektivnějším řešením.

PhDr. Petra Drahoňovská

kariérový kouč a lektor