Michal Štrál

konzultant online aplikací G Suite a IT poradce

Díky online aplikacím G Suite (Gmail, Kalendář, Google Disk, Dokumenty, Tabulky…) je práce na počítači radost. Většinu vašich stávajících kancelářských programů můžete odepsat. G Suite aplikace jsou spolehlivé, bezpečné a dostupné odkudkoliv. Navíc jsou mezi sebou propojené a data neustále synchronizovaná do cloudu. V počítači nemusíte nic instalovat, stačí vám jen webový prohlížeč a chuť do práce.

Poskytuji konzultace v oblasti G Suite (dříve Google Apps)informačních technologií (IT):

  • Zavedení G Suite pro živnostníky a firmy – představím vám G Suite a všechny jeho přínosy pro vaše podnikání. Postarám se o bezproblémovou migraci z vašich stávajících systémů nebo o propojení se současným IT řešením. Také vás zaškolím, jak s G Suite efektivně pracovat.
  • Školení G Suite – uspořádám pro vás otevřené školení/workshop se zaměřením na G Suite. Seznámím vás s nejpoužívanějšími aplikacemi a prakticky vám ukážu, jak vám zjednoduší život.
  • IT poradenství – pomohu vám nastavit IT prostředí tak, aby vám v práci pomáhalo a nebylo další nutnou starostí. Doporučím vám technologie, které vám ušetří čas a peníze.

Mám zkušenosti s nasazením a používáním G Suite od živnostníků, až po firmu s 2 tisíci zaměstnanci, kde už je zapotřebí zajistit propojení také s jinými systémy a přechod do G Suite dobře naplánovat a řídit. Pracoval jsem v rozmanitých českých i zahraničních firmách jako IT manažer. Zaváděl jsem do nich moderní technologie, spravoval sítě a servery, zabýval se bezpečností a internetovými službami (domény, DNS, hostingy).

Chcete si se mnou domluvit schůzku nebo Hangout? Mrkněte do mého kalendáře, kdy jsem dostupný.

Ceník

  • implementace G Suite – od 8.000 Kč + DPH
  • firemní školení G Suite (7 hodin) – od 10.000 Kč + DPH
  • veřejná školení G Suite – od 1.500 Kč + DPH za osobu
  • konzultace – 1.700 Kč + DPH za hodinu; preferuji dlouhodobější spolupráci; při větších objemech prací nabízím individuální slevy
Michal Štrál

Kontakty

Michal Štrál
Na Vinohradech 217
Králův Dvůr (Středočeský kraj)
267 01
Mobil:777 920 271
Email:michal@stral.cz
Web:www.stral.cz
Facebook:michal.stral
LinkedIn:michalstral
Účet:670100 – 2212541545/6210 (mBank)
IČ:73593555 (plátce DPH)
DIČ:CZ8004092778

Doporučení
z první ruky

S Michalem jsem spolupracovala 5 let a mohu potvrdit, že Michal je člověk, který je vždy ochotný pomoci, přestože to někdy ani není náplň jeho práce. Nejvíce jsem si na něm vážila, že jsem ho nikdy neviděla naštvaného nebo nepříjemného ke komukoliv, přestože v oblasti IT supportu se člověk setká i s velmi neodbytnými uživateli. Vždy mi dokázal pomoci s mými často nestandardními požadavky v oblasti Google služeb. Dodnes, přestože již spolu nejsme v pracovním poměru, se na něj obracím o pomoc. Za Michala se mohu zaručit, že s jeho službami nebudete zklamáni.

Andrea Šnoblová

Regulatory Specialist ve společnosti BTL Medical Technologies CZ a.s.