Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Štrál

Michal Štrál

konzultant online aplikací G Suite a IT poradce

Michal Štrál

Díky online aplikacím G Suite (Gmail, Kalendář, Google Disk, Dokumenty, Tabulky…) je práce na počítači radost. Většinu vašich stávajících kancelářských programů můžete odepsat. G Suite aplikace jsou spolehlivé, bezpečné a dostupné odkudkoliv. Navíc jsou mezi sebou propojené a data neustále synchronizovaná do cloudu. V počítači nemusíte nic instalovat, stačí vám jen webový prohlížeč a chuť do práce.

Poskytuji konzultace v oblasti G Suite (dříve Google Apps)informačních technologií (IT):

  • Zavedení G Suite pro živnostníky a firmy – představím vám G Suite a všechny jeho přínosy pro vaše podnikání. Postarám se o bezproblémovou migraci z vašich stávajících systémů nebo o propojení se současným IT řešením. Také vás zaškolím, jak s G Suite efektivně pracovat.
  • Školení G Suite – uspořádám pro vás otevřené školení/workshop se zaměřením na G Suite. Seznámím vás s nejpoužívanějšími aplikacemi a prakticky vám ukážu, jak vám zjednoduší život.
  • IT poradenství – pomohu vám nastavit IT prostředí tak, aby vám v práci pomáhalo a nebylo další nutnou starostí. Doporučím vám technologie, které vám ušetří čas a peníze.

Mám zkušenosti s nasazením a používáním G Suite od živnostníků, až po firmu s 2 tisíci zaměstnanci, kde už je zapotřebí zajistit propojení také s jinými systémy a přechod do G Suite dobře naplánovat a řídit. Pracoval jsem v rozmanitých českých i zahraničních firmách jako IT manažer. Zaváděl jsem do nich moderní technologie, spravoval sítě a servery, zabýval se bezpečností a internetovými službami (domény, DNS, hostingy).

Chcete si se mnou domluvit schůzku nebo Hangout? Mrkněte do mého kalendáře, kdy jsem dostupný.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ceník

  • implementace G Suite – od 8.000 Kč + DPH
  • firemní školení G Suite (7 hodin) – od 10.000 Kč + DPH
  • veřejná školení G Suite – od 1.500 Kč + DPH za osobu
  • konzultace – 1.700 Kč + DPH za hodinu; preferuji dlouhodobější spolupráci; při větších objemech prací nabízím individuální slevy

Kontaktní informace

Michal Štrál
Nad parkem 388
Meziboří (Ústecký kraj)
435 13
Mobil:777 920 271
Email:michal@stral.cz
Web:www.stral.cz
Facebook:Facebook michal.stral
LinkedIn:LinkedIn michalstral
Účet:670100 – 2212541545 / 6210 (mBank)
:73593555 (plátce DPH)
DIČ:CZ8004092778

Doporučení z první ruky

S panem Štrálem spolupracujeme již delší čas. Jeho erudice, profesionální přístup a velká časová flexibilita z něj dělají skutečného experta. Veškeré naše požadavky vyřešil vždy v krátkém čase. Velice oceňuji jeho rozhled a hlubokou znalost v oblasti IT.
Lucie Fišerová
Kadeřnictví 100 CZK (síť kadeřnických salonů)

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS