Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Štrál

Michal Štrál

konzultant online aplikací G Suite a IT poradce

Michal Štrál

Díky online aplikacím G Suite (Gmail, Kalendář, Google Disk, Dokumenty, Tabulky…) je práce na počítači radost. Většinu vašich stávajících kancelářských programů můžete odepsat. G Suite aplikace jsou spolehlivé, bezpečné a dostupné odkudkoliv. Navíc jsou mezi sebou propojené a data neustále synchronizovaná do cloudu. V počítači nemusíte nic instalovat, stačí vám jen webový prohlížeč a chuť do práce.

Poskytuji konzultace v oblasti G Suite (dříve Google Apps)informačních technologií (IT):

  • Zavedení G Suite pro živnostníky a firmy – představím vám G Suite a všechny jeho přínosy pro vaše podnikání. Postarám se o bezproblémovou migraci z vašich stávajících systémů nebo o propojení se současným IT řešením. Také vás zaškolím, jak s G Suite efektivně pracovat.
  • Školení G Suite – uspořádám pro vás otevřené školení/workshop se zaměřením na G Suite. Seznámím vás s nejpoužívanějšími aplikacemi a prakticky vám ukážu, jak vám zjednoduší život.
  • IT poradenství – pomohu vám nastavit IT prostředí tak, aby vám v práci pomáhalo a nebylo další nutnou starostí. Doporučím vám technologie, které vám ušetří čas a peníze.

Mám zkušenosti s nasazením a používáním G Suite od živnostníků, až po firmu s 2 tisíci zaměstnanci, kde už je zapotřebí zajistit propojení také s jinými systémy a přechod do G Suite dobře naplánovat a řídit. Pracoval jsem v rozmanitých českých i zahraničních firmách jako IT manažer. Zaváděl jsem do nich moderní technologie, spravoval sítě a servery, zabýval se bezpečností a internetovými službami (domény, DNS, hostingy).

Chcete si se mnou domluvit schůzku nebo Hangout? Mrkněte do mého kalendáře, kdy jsem dostupný.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ceník

  • implementace G Suite – od 8.000 Kč + DPH
  • firemní školení G Suite (7 hodin) – od 10.000 Kč + DPH
  • veřejná školení G Suite – od 1.500 Kč + DPH za osobu
  • konzultace – 1.700 Kč + DPH za hodinu; preferuji dlouhodobější spolupráci; při větších objemech prací nabízím individuální slevy

Kontaktní informace

Michal Štrál
Nad parkem 388
Meziboří (Ústecký kraj)
435 13
Mobil:777 920 271
Email:michal@stral.cz
Web:www.stral.cz
Facebook:Facebook michal.stral
LinkedIn:LinkedIn michalstral
Účet:670100 – 2212541545 / 6210 (mBank)
:73593555 (plátce DPH)
DIČ:CZ8004092778

Doporučení z první ruky

S Michalem jsem spolupracovala po dobu 3 let ve společnosti Medical Technologies CZ. Ze své zkušenosti HR manažera mohu říci, že Michal je člověk, se kterým se mi velice dobře spolupracovalo, ať to byla příprava na výběrová řízení v podobě testů či pohovoru, či řešení IT problémů jako běžný uživatel. Michal měl také na starosti vedení týmu, který zodpovídal za bezproblémový chod IT systémů celé společnosti. Obdivovala jsem, jak dokáže dobře motivovat svůj tým a jak jsou jako tým sehraní. Michal má rád nové výzvy a je vždy otevřený k diskusím. Z jeho projektů bych jmenovala implementaci G Suite do společnosti, on a jeho tým vše zvládl na jedničku, že i laik jako já vše z jeho školení pochopil. Bylo potěšením s Michalem pracovat – je to odborník na svém místě.
Radka Lisa
HR Manager ve společnosti Keen Software House a.s.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS