Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Štrál > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Štrál — konzultant online aplikací G Suite a IT poradce

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Michal Štrál:
S Michalem jsem spolupracovala 5 let a mohu potvrdit, že Michal je člověk, který je vždy ochotný pomoci, přestože to někdy ani není náplň jeho práce. Nejvíce jsem si na něm vážila, že jsem ho nikdy neviděla naštvaného nebo nepříjemného ke komukoliv, přestože v oblasti IT supportu se člověk setká i s velmi neodbytnými uživateli. Vždy mi dokázal pomoci s mými často nestandardními požadavky v oblasti Google služeb. Dodnes, přestože již spolu nejsme v pracovním poměru, se na něj obracím o pomoc. Za Michala se mohu zaručit, že s jeho službami nebudete zklamáni.

Andrea Šnoblová

Regulatory Specialist ve společnosti BTL Medical Technologies CZ a.s.
S Michalem jsem spolupracovala po dobu 3 let ve společnosti Medical Technologies CZ. Ze své zkušenosti HR manažera mohu říci, že Michal je člověk, se kterým se mi velice dobře spolupracovalo, ať to byla příprava na výběrová řízení v podobě testů či pohovoru, či řešení IT problémů jako běžný uživatel. Michal měl také na starosti vedení týmu, který zodpovídal za bezproblémový chod IT systémů celé společnosti. Obdivovala jsem, jak dokáže dobře motivovat svůj tým a jak jsou jako tým sehraní. Michal má rád nové výzvy a je vždy otevřený k diskusím. Z jeho projektů bych jmenovala implementaci G Suite do společnosti, on a jeho tým vše zvládl na jedničku, že i laik jako já vše z jeho školení pochopil. Bylo potěšením s Michalem pracovat – je to odborník na svém místě.

Radka Lisa

HR Manager ve společnosti Keen Software House a.s.
Výborný manažer s výtečnými komunikačními schopnostmi. Znalost IT procesů na vysoké úrovni. Pod jeho vedením jsem se naučil spoustu nových věcí v oblasti IT. Jeho velkým úkolem ve společnosti BTL bylo zavedení G Suite do společnosti, kdy implementace proběhla hladce a bez problémů. Hluboká znalost programování, sítí a nastavování síťových prvků.

Adam Jirotka

Head of Help Desk Department
S panem Štrálem spolupracujeme již delší čas. Jeho erudice, profesionální přístup a velká časová flexibilita z něj dělají skutečného experta. Veškeré naše požadavky vyřešil vždy v krátkém čase. Velice oceňuji jeho rozhled a hlubokou znalost v oblasti IT.

Lucie Fišerová

Kadeřnictví 100 CZK (síť kadeřnických salonů)
www.100czk.cz ~ l.fiserova@100czk.cz
Děkuji za školení a hlavně za přístup k dotazům. Oceňuji hlavně trpělivost a osobní přístup při řešení jednotlivých problémů. Myslím, že využiji i pro svou firmu.

Tomáš Gürtler

OSVČ
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS