Doporučení z první ruky

Michal Štrál — konzultant online aplikací G Suite a IT poradce


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Michala znám jako profesionála, který má super vhled do všeho technického kolem G Suite. Nechala jsem si pro zjednodušení mé práce od něj zpracovat skript, který mi nyní šetří čas s administrativou. A s výsledkem jsem opravdu spokojená! Pokud chcete na G Suite fungovat efektivně, doporučuji určitě konzultaci s Michalem, během které zjistíte, že Michal je nejen zdatný technicky, ale dokáže se rychle zorientovat ve vašem businessu a přijít s nejefektivnějším řešením.

PhDr. Petra Drahoňovská
kariérový kouč a lektor
www.petradrahonovska.cz info@petradrahonovska.cz 724 889 664

S Michalem jsem spolupracovala 5 let a mohu potvrdit, že Michal je člověk, který je vždy ochotný pomoci, přestože to někdy ani není náplň jeho práce. Nejvíce jsem si na něm vážila, že jsem ho nikdy neviděla naštvaného nebo nepříjemného ke komukoliv, přestože v oblasti IT supportu se člověk setká i s velmi neodbytnými uživateli. Vždy mi dokázal pomoci s mými často nestandardními požadavky v oblasti Google služeb. Dodnes, přestože již spolu nejsme v pracovním poměru, se na něj obracím o pomoc. Za Michala se mohu zaručit, že s jeho službami nebudete zklamáni.

Andrea Šnoblová
Regulatory Specialist ve společnosti BTL Medical Technologies CZ a.s.

S Michalem jsem spolupracovala po dobu 3 let ve společnosti Medical Technologies CZ. Ze své zkušenosti HR manažera mohu říci, že Michal je člověk, se kterým se mi velice dobře spolupracovalo, ať to byla příprava na výběrová řízení v podobě testů či pohovoru, či řešení IT problémů jako běžný uživatel. Michal měl také na starosti vedení týmu, který zodpovídal za bezproblémový chod IT systémů celé společnosti. Obdivovala jsem, jak dokáže dobře motivovat svůj tým a jak jsou jako tým sehraní. Michal má rád nové výzvy a je vždy otevřený k diskusím. Z jeho projektů bych jmenovala implementaci G Suite do společnosti, on a jeho tým vše zvládl na jedničku, že i laik jako já vše z jeho školení pochopil. Bylo potěšením s Michalem pracovat – je to odborník na svém místě.

Radka Lisa
HR Manager ve společnosti Keen Software House a.s.

Výborný manažer s výtečnými komunikačními schopnostmi. Znalost IT procesů na vysoké úrovni. Pod jeho vedením jsem se naučil spoustu nových věcí v oblasti IT. Jeho velkým úkolem ve společnosti BTL bylo zavedení G Suite do společnosti, kdy implementace proběhla hladce a bez problémů. Hluboká znalost programování, sítí a nastavování síťových prvků.

Adam Jirotka
Head of Help Desk Department

S panem Štrálem spolupracujeme již delší čas. Jeho erudice, profesionální přístup a velká časová flexibilita z něj dělají skutečného experta. Veškeré naše požadavky vyřešil vždy v krátkém čase. Velice oceňuji jeho rozhled a hlubokou znalost v oblasti IT.

Lucie Fišerová
Kadeřnictví 100 CZK (síť kadeřnických salonů)
www.100czk.cz l.fiserova@100czk.cz

Děkuji za školení a hlavně za přístup k dotazům. Oceňuji hlavně trpělivost a osobní přístup při řešení jednotlivých problémů. Myslím, že využiji i pro svou firmu.

Tomáš Gürtler
OSVČ

Pan Štrál nám vytvořil Google App scripty do Google tabulek, které denně pomáhají zjednodušovat práci a automatizovat procesy spojené s rezervací mnou pronajímaných apartmánů ve Vysokých Tatrách. Tyto skripty ušetří čas s manuálními kontrolami objednávek a rovněž oznamují různé chyby a hlášení, na které by se nemuselo přijít, kdyby nebyly procesy automatizované. Michal Štrál je vysoce specializovaný odborník a expert ve svém oboru, který svému řemeslu skutečně rozumí. Už při první telefonické konzultaci přesně pochopil co potřebujeme a navrhl řešení. Další důležitou věcí, na kterou chci poukázat, je jeho přátelský a příjemný přístup ke svému zákazníkovi. Pokud budeme potřebovat i jiné věci týkající se Google skriptů, určitě se na něj znovu obrátíme. Velmi doporučuji využít jeho služby, budete spokojení!

Róbert Gyor
ubytovatel
robogyor@gmail.com

Spolupráce s Michalem byla velmi příjemná a zároveň efektivní. Složité otázky migrace domény, webových stránek a mailové schránky do prostředí G Suite mi dokázal lidsky a srozumitelně vysvětlit. Ocenil jsem i jeho malé online školení jak jednoduše editovat svou webovou stránku v jedné z aplikací G Suite.

Ing. Roman Glasberger
daňový a účetní poradce
www.glasberger.cz roman@glasberger.cz 725 558 184

Spolupráce byla ve všech ohledech přínosná a profesionální. Pan Štrál nám dokázal jednoduchým a funkčním řešením v G Suite vyřešit náš problém za zlomek času a nákladů, které bychom dle konkurenčních nabídek měli očekávat při vývoji originálních systémů se stejnou funkcí.

Jobemia B.V.

Rád bych napsal velice kladné doporučení na pana Michala Štrála – IT specialistu. Potřeboval jsem poradit ohledně PC. Okamžitě si na můj problém udělal čas, dokonce i o víkendu, vše mi profesionálně vysvětlil a můj problém vyřešil. S takovým přístupem se setkám jen málo kdy, takže pana Štrála mohu jedině doporučit, je to velký odborník ve svém oboru a ještě jednou mu tímto děkuji za vyřízení mého problému.

Marek Nekonečný