Doporučení z první ruky

Mikoláš Voborský — expert na webdesign firemních webů


Zobrazuji všech 9 doporučení

David Artur Fiedler

S Mikolášem spolupracuji přes 3 roky a vždy jsem byl maximálně spokojený. Nasazení, všestrannost, dodržování termínů, angažovanost - tyto kvality jsou mu více než blízké. Pracovali jsme spolu na projektech pro firmy Ematiq, Tisknirychle, Samba nebo NINFTA. Odvádí také skvělou práci jako spoluzakladatel projektu Nevyhasni. Vždy jednoznačná spokojenost. Mohu vřele doporučit!

David Artur Fiedler
expert na sociální sítě a e-mail marketing

Najít pro spolupráci v byznysu spolehlivého člověka je vždy výhra. Pokud se navíc jedná o profesionála z oboru tvorby webů, je to výhra dvojnásobná. Nám se to povedlo díky doporučení na Mikoláše Voborského, kterému jsme svěřili tvorbu webu pro konferenci vyjednávání na Pražském hradu. Vzhledem k plánovanému předprodeji jsme potřebovali web spustit co nejrychleji. Mikoláš po krátké diskusi a vysvětlení záměru vybral šablonu a trefil se na první dobrou do našich představ. V průběhu tvorby se ukázalo, že prodej vstupenek bude vyžadovat složitější řešení, než se původně počítalo. I s tím si Mikoláš zvládl poradit stejně jako s jazykovými mutacemi, propojením na platební bránu, fakturaci i automatizované excelové výstupy. Díky Mikolášovi se web povedlo odstartovat včas a prodej běží. Máme již nyní ohlasy, že stránky se líbí a jsou pro účastníky přehledné. Děkuji za tuhle spolupráci, rozhodně nebude z naší strany poslední a ráda doporučuji dál.

Ing. Lucie Libovická
Expertní Board 21
expertniboard21.cz

Spolupráce s Mikolášem na našich webových stránkách byla skvělá a předčila naše očekávání. Nejvíce nás překvapila jeho kreativita, jelikož jsme mu dodali jen strohé nákresy, ze kterých hned udělal super design celé stránky, který nás hned na první pohled nadchl. Náš web funguje bez problémů a nejsou zapotřebí ani další zásahy či optimalizace. Ve vyhledávačích je stále na prvních místech, takže je pro naše potenciální klienty o dost snazší nás najít.

Dominik Drobil
investiční manažer
www.primetexinvest.cz

Spolupráci s Mikolášem bych vřele doporučila. Byli jsme v absolutním souladu a já jsem byla skutečně vděčná za jeho cit pro grafiku a odborné rady navíc, které se mnou sdílel - vše vždy ochotně vysvětlil. Nejvíce se mi líbily jeho nápady na rozdělení webu do určitých sekcí, větvení záložek a mnohé „vychytávky“, které zná a pomohou web udělat co nejpřehlednější a také např. vyzdvihnout jeho pozici nad jinými ve vyhledávačích. Mikoláš se vyzná v moderních trendech tohoto odvětví - nejen, co se grafiky týče, ale také co do funkčnosti, obsluhovatelnosti pro koncového uživatele apod. Také jsem byla velmi ráda za jeho časovou flexibilitu, vždy byl velmi nápomocen i s výzvami navíc - např. vhodná volba slov či přímo názvů, v češtině i angličtině. Odborně mi dokonce pomohl i s mým logem a ostatní nutnou grafikou pro tiskoviny, což byl skvělý počin - měla jsem tak všechno ve stejné „corporate identity“ i se svým webem, vše od jednoho tvůrce (považuji za výhodu). Pan Mikoláš Voborský je absolutní profesionál, vstřícný mladý člověk s obrovským přehledem v oboru webdesignu. Komunikace s ním je báječná, je zodpovědný a umí trpělivě naslouchat a poradit i laikovi (s tvorbou webu jsem dosud neměla žádné zkušenosti). Jsem velmi vděčná, že jsem ho potkala a mohla mu svěřit tento úkol - s výsledky webových stránek pro svůj projekt jsem naprosto spokojená. Patří mu mé velké díky, vřele jeho práci doporučuji!

Jarmila Skočdopolová
CEO The Designer's Choice

Spolupráci s Mikolášem hodnotím jako velice příjemnou a konstruktivní. Zcela splnil, dokonce předčil má očekávání. Zadání bylo vytvořit vizuální webové stránky, které by přivedly do mých optik více zákazníků. Mikoláš navrhl na web přidat i možnost online objednávání, které by ulehčilo zákazníkům rezervaci vyšetření a nám práci se složitým zapisováním termínů. Stránky jsou přehledné s hezkým designem. Zákazníci a kolegové si je velice pochvalují. Jen objednávací systém za poslední měsíc využilo více než 40 zákazníků. Vřele doporučuji spolupráci s tímto mladým talentovaným webdesignérem.

Cecilie Durdilová
majitelka optik
optikadejvice.cz

Je mi potěšením napsat tuto referenci pro Mikoláše Voborského, s nímž spolupracuji na vývoji webových stránek pro několik mých společností. Mikoláš je nadaný mladý profesionál, který přistupuje k práci s obrovskou energií a vstřícností. Společně jsme si nastavovali jak časové, tak finanční cíle, a Mikoláš je vždy splnil. Naše webové stránky byly navrženy s ohledem na jednoduchost a uživatelskou přívětivost, které byly od počátku naše klíčové požadavky. Grafický design, inovativně a elegantně vytvořený s využitím technologií z oblasti umělé inteligence, nejenže splňuje, ale ve mnohém překračuje mé očekávání. To, s čím jsem opravdu spokojen, je Mikolášova komunikace a rychlost odezvy. Jeho talent identifikovat jádro problému a vynikající schopnost řešit problémy v reálném čase značně usnadňuje celý vývojový proces a následnou údržbu.

Spolupráce s Mikolášem pro nás byla skvělou zkušeností. Naše původní cíle a očekávání týkající se webových stránek byly vysoké, ale při samotné implementaci je Mikoláš naplnil s přehledem a profesionalitou. Celkový design webových stránek je v souladu s tím, co jsme si představovali, a funkčnost je bez problémů. Mikoláš taky ukázal velkou dovednost v implementaci konkrétních funkcí, které pro nás byly klíčové. Zejména jsme ocenili jeho schopnost rychle pochopit naše potřeby a ty proměnit ve funkční řešení. Od spuštění nových webových stránek jsme zaznamenali pozitivní dopady z hlediska náboru a vyšší konverzní poměr. Mikoláš vždy dodržoval stanovené termíny, komunikace byla vždy rychlá a jasná a jeho ochota jít nad rámec toho, co se od něj očekávalo, byla skutečně ocenitelná. Proto bychom rádi Mikoláše doporučili všem, kdo hledají profesionála v oblasti webdesignu a vývoje.

Radka Tůmová
Head of Growth & Business
www.ematiq.com

Spolupráce s Mikolášem byla skvělým zážitkem. Naše očekávání byla ambiciózní, ale Mikoláš je implementoval s nadhledem a odborností. Celkový design bezchybně koresponduje s našimi vizemi, a funkčnost je bezproblémová. Mikoláš prokázal dovednosti při implementaci klíčových funkcí. Vážíme si jeho schopnosti rychle pochopit naše požadavky. Mikoláš dodržoval termíny, komunikace byla promptní a srozumitelná. Jeho ochota překračovat očekávání byla ceněná. Bez váhání doporučujeme Mikoláše v oblasti webdesignu a vývoje.

Jan Hanák
digitální manažer
dofe.cz

Mikolášovy služby se naší firmě velmi líbily. Dokonale vystihl naši vizi projektu a poté ji přivedl k životu. Webové stránky od Mikoláše byly funkční ze všech směrů - zobrazování ve vyhledávačích, uživatelská přívětivost, reprezentativní design. V naší firmě využíváme stránky primárně jako prezentaci, spíš něž k vyhledávání nových zákazníků. Pro naše potřeby fungují stránky skvěle. Vzhledem k naší skvělé zkušenosti můžeme Mikoláše komukoliv doporučit.

Pavel Řežábek
COO, správce luxusních apartmánů
www.michal-michael.cz pavel.rezabek@icloud.com