Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Milan Sedláček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Milan Sedláček — nezávislý propagátor vína a poradce v oboru vinohradnictví a vinařství

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Bc. Milan Sedláček:
Robert Vlach
Milan Sedláček je jedním z mých osobních a manažerských vzorů — pro svůj obrovský tah na bránu, odbornou erudici, odvahu uhánět jako štika proti proudu a zcela výjimečný přístup k lidem, které dokáže beze známky nátlaku pozvednout k těm nejvyšším společným metám. S Milanem se známe léta a jsme přátelé. Za tu dobu vydupal ze země dva velmi odvážné projekty. Prvním z nich byla obnova vytunelovaného školního statku Vinařské školy ve Valticích. Za pár let z něj udělal jediný ziskový školní statek v republice a zároveň jedno z nejlépe hodnocených vinařství na Moravě. Poté odešel a se dvěma investory vybudoval unikátní sklepní labyrint Valtické podzemí, který se rychle stal jednou z hlavních turistických atrakcí města. Množství práce a inovativních myšlenek vynaložených na tento projekt nemá podle mne v dnešních Valticích obdoby. Milan ale není jen špičkový manažer. Má také velký dar přednášet o víně a dělat z neznalců jeho milovníky. Absolvoval jsem s ním nespočet degustací, které opravdu stály za to. Mimo jiné i proto s ním každoročně počítám do programu našich srazů pro nezávislé profesionály z portálu Na volné noze.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ing. Mira Vlach
Degustace vedené Milanem Sedláčkem jsem zažil už několikrát a pokaždé to byla zábava, při které jsem se z poutavého vyprávění dozvěděl o víně a kultuře jeho pití něco nového. Milan je odborník, který se spolu se svými kolegy vínu věnuje naplno a úroveň jejich sklepů ve Valticích splňuje i ta nejnáročnější očekávání hostů. S víny jejich vinařství mám tak dobré zkušenosti, že pro svou svatbu jsem nakupoval s důvěrou vína právě od něj!

Ing. Mira Vlach

projektový manažer, trenér a konzultant
Ing. Martin Perlík
Milan je pro mě Pan znalec. Na setkáních portálu Na volné noze dokáže fundovaně mluvit o víně, vinařství a jeho degustace jsou skvělý zážitek. Že se vyzná nejen ve vinném moku Milan dokázal, když dělal pro můj blog rozhovor o stavbě vinného sklepa. Sklepy má v malíku od základu po klenbu.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Milan je opravdu Znalec vín. Jeho výklad a degustace vína je opravdu obohacující a člověk se vždy dozví něco nového. Milan také dokáže zajistit ve Valticích a okolí ubytování a program. Rozhodně moc doporučuji.

Michal Ondra

majitel MiOn Investment, investor do startupů, byznys mentor a kouč
www.ondra.eu ~ michal@ondra.eu ~ 732 268 021
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS