Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miloš Lácha

Miloš Lácha

SEO konzultant a specialista

Miloš Lácha
Miloš Lácha - logo

Již více než 15 let se věnuji optimalizaci webových stránek (tzv. SEO) a budování zpětných odkazů (linkbuilding) pro zvyšování návštěvnosti a tržeb webů. Má práce je mým koníčkem. Těší mě být na volné noze a pomáhat firmám být vidět a vydělávat na internetu.

  • Optimalizace webu (SEO) – správné nastavení www stránek, vytváření kvalitního obsahu a propagace na internetu.
  • Analýza klíčových slov – nejdůležitější část, na kterou mnoho firem často zapomíná. Moderní vzdušný design je fajn, ale ten vám peníze nevydělá, proto již při vytváření webu nezapomeňte na tuto část optimalizace.
  • Linkbuilding – soustavné budování hodnotných zpětných odkazů dle nejnovějších trendů, aby se web zobrazoval na nejvyšších pozicích ve vyhledávání na různá klíčová slova a spojení; umisťování zpětných odkazů na tematické weby, blogy a diskusní fóra pro co nejvyšší konverzi.

Profesní motto: „Klientovi se musí investice do linkbuildingu a optimalizace vždy prokazatelně vrátit, jinak spolupráce nemá smysl.“ Dobré reference viz níže.

Baví mě počítače, internet a cestování, o kterém píšu na mém blogu.

Ukázky práce:

Žít Ústí | tvorba webu a optimalizace (SEO)Žít Teplice | tvorba webu a optimalizace (SEO)Autovylet.cz | tvorba webu a optimalizace (SEO)Stránky sběratele starých pivních lahví | tvorba webu a optimalizace (SEO)Čisté PC | tvorba webu a optimalizace (SEO)
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Důvody, proč se mnou spolupracovat:

  1. Spolehlivost. Když se na něčem dohodneme, tak to platí.
  2. Upřímnost. Řeknu věci na rovinu.
  3. Znalost oboru. Sám provozuji několik internetových projektů a mám ověřeno co funguje.
  4. Vše vysvětlím „česky“. Aby odborné termíny pochopil i laik.

Vybrané reference a projekty, na kterých jsem spolupracoval

Kontaktní informace

Miloš Lácha
Spartakiádní 9
Ústí nad Labem
400 10
Email:info@litoweb.cz
Web:www.miloslacha.cz
LinkedIn:LinkedIn miloslacha
Twitter:Twitter miloslacha
:88030989

Doporučení z první ruky

Naše spolupráce s panem Láchou začala na doporučení. Předem jsem si domluvili požadovaný výsledek a on začal obratem pracovat. Jeho práce se projevila velmi brzy. Bylo až s podivem, jak vysoko ve vyhledávání jsme se objevovali, návštěvnost stránek rostla. A to na velmi obecná klíčová slova, jako: „byty Praha 3, nové byty Praha, luxusní byty.“ Přeskočili jsme zaběhlé developery, kteří si svoji pozici budují roky. Byty jsou dnes 4 měsíce od kolaudace prodané. Tak skončila naše spolupráce na tomto projektu. Budu-li v budoucnosti pracovat na obdobné zakázce v pozici manažera s odpovědností za prodej, na pana Láchu se určitě znovu obrátím.
Ing. Jan Škoda
manažer marketingu

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS