Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miloš Lácha > Doporučení

Doporučení z první ruky

Miloš Lácha — SEO konzultant a specialista

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Miloš Lácha:
Na základě dlouholeté osobní pracovní zkušenosti mohu s klidným svědomím doporučit pana Láchu jako opravdového odborníka ve svém oboru!

JUDr. Jan Boltnar, Ph.D.

advokát
www.yourfirm.cz
Miloše Láchu doporučuji všem, kteří potřebují doladit své www stránky, hlavně podpořit optimalizaci stránek jako takových a jejich zobrazování na internetu (SEO, vyhledávače). S jeho prací jsem maximálně spokojen. Je s ním rychlá a bezproblémová komunikace jak po emailu, tak po telefonu. Vždy zohlední i názor na danou kategorii, ve které firma podniká.

Marek Fišer

provozovatel LPG obchodu – přestavby na LPG
www.lpg-obchod.cz ~ info@lpg-obchod.cz ~ 775 251 750
Pan Lácha je profesionál. Ke své práci přistupuje velice zodpovědně, pracuje rychle a spolehlivě. Pozorně sleduje nové trendy v tomto oboru. Nebrání se osobnímu kontaktu a v některých případech i dlouhým konzultacím po telefonu. Neváhal mi také pomoci se záležitostmi, které přímo nesouvisely s hlavním úkolem. I přes poměrně krátkou spolupráci se první výsledky již dostavily a s jeho prací jsem tedy spokojený. To vše pan Lácha nabízí za dobré ceny. Počítám se spoluprací i do budoucna.

Ondřej Benedikt

www.pavatex-eshop.cz ~ info@pavatex-eshop.cz ~ 728 563 365
Pan Lácha prováděl optimalizaci našeho webu v období květen až říjen 2015. Za tuto dobu se podařilo díky jeho svědomité práci zviditelnit naši prezentaci na internetové adrese www.pradelnaverona.cz a celkově upravit a optimalizovat webové stránky tak, aby byly jednoduché, srozumitelné a dostupné pro relevantní vyhledávání. S dosaženými výsledky i s celkovou spoluprací jsem velmi spokojen. Za relativně krátkou dobu se podařilo zvýšit na top pozice umístění v hlavních vyhledávačích pro služby praní a žehlení, které poskytuje naše prádelna pro celý Karlovarský kraj. Profesionální přístup pana Láchy se vyznačuje vysokou spolehlivostí, samostatností při práci na svěřeném úkolu a schopností přizpůsobit proces optimalizace i nestandardnímu řešení webu.

David Matoušek

majitel prádelny v centru Karlových Varů
PradelnaVerona.cz ~ matousch@gmail.com ~ 732 632 154
S panem Láchou jsme byli velice spokojeni. Profesionální přístup, znalosti v oboru, rychlé řešení všech požadavků. Již po měsíci, kdy byly naše stránky spuštěny, jsme zaznamenali kladné ohlasy ze strany dodavatelů i zákazníků. Mohu ho jen doporučit.

Andrea Dvorná

manažer prodeje Bizuterielitomerice.cz
www.bizuterielitomerice.cz ~ zdenka.la@seznam.cz ~ 416 731 329
Naše spolupráce s panem Láchou začala na doporučení. Předem jsem si domluvili požadovaný výsledek a on začal obratem pracovat. Jeho práce se projevila velmi brzy. Bylo až s podivem, jak vysoko ve vyhledávání jsme se objevovali, návštěvnost stránek rostla. A to na velmi obecná klíčová slova, jako: „byty Praha 3, nové byty Praha, luxusní byty.“ Přeskočili jsme zaběhlé developery, kteří si svoji pozici budují roky. Byty jsou dnes 4 měsíce od kolaudace prodané. Tak skončila naše spolupráce na tomto projektu. Budu-li v budoucnosti pracovat na obdobné zakázce v pozici manažera s odpovědností za prodej, na pana Láchu se určitě znovu obrátím.

Ing. Jan Škoda

manažer marketingu
www.zlatice.cz
Pan Lácha se o propagaci naší stránky stará již několik let a my jsme s ním naprosto spokojeni. Od doby co se nám začal věnovat, šly naše zakázky rozhodně směrem vzhůru. Spolupráce s ním je naprosto bezvadná, kdykoli je cokoli potřeba na stránkách doplnit či vymyslet, tak to není problém. A to vše za příznivou cenu. Za nás rozhodně můžeme doporučit i jiným potenciálním klientům.

Tomáš Trhoň

www.autosklostripek.cz ~ trhyy@seznam.cz ~ 774 573 375
Děkuji Milošovi za konzultaci ohledně optimalizace mého webu a také konstruktivní připomínky, jak stránky nastavit, aby byly na internetu lépe vidět. Tyto úpravy mi zajistily více návštěv na mých stránkách a s tím spojený nárůst objednávek pro moji jazykovou školu.

Mgr. Martina Holčapková

provozovatelka jazykové školy Sunnyschool
www.sunnyschool.cz
Chtěla bych se přidat ke kladnému hodnocení pana Miloše Láchy, kdykoliv ho požádám o pomoc nebo radu, vždy mi vyjde maximálně vstříc, i když se to netýká přímo jeho profese. V těchto dnech mi například obnovil a zrychlil můj již letitý počítač, za což mu chci poděkovat a tímto vřele doporučuji.

Hana Stejskalová

S panem Láchou je velmi dobrá komunikace. Líbí se mi jeho osobní přístup. Zakázka byla provedena podle mých představ.

Jaroslav Sládek

www.pensionduel.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS