Miloš Novák

vývojář webových aplikací a informačních systémů, majitel společnosti Techcrowd

Spojením inovací a technologií programujeme neomezené možnosti budoucnosti.

Jsem vývojář s více než 10letou praxí, techleader frontendového týmu Komerční banky a majitel společnosti Techcrowd, která se specializuje na vývoj webových aplikací a informačních systémů.

Našim zákazníkům, mezi které patří, například firmy Brinks, ABC pack, KFP online, BrandCare či Městská nemocnice Čáslav, ale poskytujeme také poradenství a konzultace.

Nabídka služeb:

  • Backendový vývoj – v Laravelu a .NET
  • Frontendový vývoj – v Angularu
  • Projektové řízení – v systému Jira a 14denních sprintech práce
  • Poradenství a konzultace – v oblasti vývoje webových aplikací a informačních systémů

V rámci zvyšování efektivity, kvality kódu a automatizace využíváme metodiku CI/CD.

Vybrané reference:

  • Money processing systém – enterprise webový projekt pro společnost Brinks, který slouží pokladním pro práci s hotovostí. Propojení s počítacími stroji a výroba propojovacích kabelů s těmito zařízeními.
  • Logistický systém pro společnost ABC pack – systém firma používá pro příjem a výdej materiálu. Může si velmi efektivně materiál spravovat a nastavovat parametry. Systém umožňuje vizualizaci stavu skladu v reálném čase.
  • Kalkulačky KFP – vizuálně velmi zajímavý projekt pro finanční poradce, kde jsou graficky znázorněny grafy finanční historie, finanční matematiky a pravděpodobnosti výnosů. Systém integruje platbu přes stripe.
  • Rezervační systém pro hematologické oddělení Městské nemocnice v Čáslavi – systém ma 2 části: pro veřejnost a pro zdravotnický personál. Pro snadnou orientaci a jasný přehled je hlavním prvkem interaktivní kalendář, kde je velmi přehledně vizualizován přehled dárců.
  • Eshop pro nákup letenek balonklub.cz – s vlasní admnistrací pro správu objednávek a nabízených produktů a jejich nastavení. Integrace platebních bran gopay, benefity, sodexo.
  • Docházkový systém TC Terminal – platforma pro správu docházky včetně vlastních zařízení. Základem jsou docházkové terminály, které jsme vyvinuli a vyrobili. Terminály odesílají data o příchodech a odchodech službě, která informace ukládá a předává systému pro správu docházky.
Miloš Novák
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Miloš Novák
Techcrowd s.r.o.
Pod Nádražím 1204/6
Čáslav (Středočeský kraj)
286 01
Mobil:728 826 186
Email:novak@techcrowd.cz
Web:techcrowd.cz
LinkedIn:milos-novak
IČ:17846218 (plátce DPH)
DIČ:CZ17846218

Doporučení
z první ruky

Rád bych vyjádřil svou naprostou spokojenost s prací IT firmy Techcrowd na našich projektech. 1) web a kalkulátor výrobků pro Marida promo s.r.o., 2) Lovlio (GloobGlee) kulturně sociální aplikace. Jejich tým ukázal vysokou úroveň odbornosti, profesionalismu a schopnost dodržet stanovené termíny. Komunikace byla vždy jasná a efektivní, což nám výrazně usnadnilo spolupráci. Jsem nadšen z dosavadních výsledků a těším se na další spolupráci a rozvoj projektů s touto skvělou firmou. Děkujeme za jejich angažovanost a skvělou práci.

Martin Formánek

jednatel a duše společností Marida promo s.r.o.