Doporučení z první ruky

Miloš Novák — vývojář webových aplikací a informačních systémů, majitel společnosti Techcrowd


Zobrazuji všech 5 doporučení

Spolupráce se společností TechCrowd a panem Novákem byla naprosto perfektní. Požadavky byly zpracovány a po celou dobu vývoje konzultovány, aby vše odpovídalo našim potřebám. Zpracování systému bylo velmi rychlé. Poskytnutí a aktualizace testovacích verzí bylo velmi užitečné, aby finální produkt fungoval bezproblémově. Systém používáme denně, jsme velice spokojeni a společnost doporučujeme.

Ing. Jaroslav Macháček
manažer logistiky
www.abc-pack.cz

Mám opravdovou radost se podělit s pozitivní zkušeností, kterou jsem získal při spolupráci se společností Techcrowd a konkrétně s jejím majitelem a vývojářem nejen webových aplikací, Milošem. Milošův vstřícný a profesionální přístup byl od první chvíle znát. Jeho schopnost naslouchat a porozumět potřebám klienta je nepřehlédnutelná. S jeho zkušenostmi a odborným know-how jsem se cítil naprosto jistý v tom, že máme tu správnou osobu na palubě pro naše otevřené projekty. Techcrowd jako firma se vyznačuje vysokou úrovní odbornosti a kvalitními službami. Milošova schopnost vést tým a zároveň zůstat dostupný pro klienty je obdivuhodná. Práce na našem projektu probíhají hladce a výsledky naplňují naše vysoká očekávání. Milošova flexibilita a ochota přizpůsobit se našim specifickým požadavkům byla klíčovým faktorem, který nám poskytl pocit, že naše potřeby jsou skutečně prioritou. Jeho otevřenost k diskusi a spolupráci nám umožňuje dosahovat optimálních výsledků. Celkově vzato, spolupráce s Milošem a jeho společností Techcrowd byla pro nás velmi příjemnou a efektivní zkušeností. Jsme vděční za jejich pečlivý a profesionální přístup k našemu projektu a bez váhání je doporučujeme všem, kdo hledají spolehlivého a kvalitního vývojáře.

Petr Štursa
majitel
www.brandcare.cz

Spolupráci s firmou Techcrowd si nemohu vynachválit. Jejich vývojáři pro nás vytvořili rezervační systém pro dárce krve. Projekt byl vyvinut na míru za velmi krátkou dobu a splňuje všechna kritéria, která jsme firmě zadali. Zároveň firma do projektu vnesla svoje vlastní inovace, se kterými jsme byli velmi spokojeni. Jejich přístup byl profesionální a kreativní. Velice oceňuji také jejich flexibilitu a rychlost v případě potřeby servisního zásahu. Věřím, že podobný rezervační systém by se uplatnil i v jiných zdravotnických zařízeních. Firmu Techcrowd tedy mohu jen doporučit.

Mgr. Jan Novák
výroba transfúzních přípravků, Městská nemocnice Čáslav
jan.novak@nemcaslav.cz

Na začátku jsme každý měli svou vizi ohledně fungování našeho docházkového systému. Avšak díky naší společné práci a vzájemnému porozumění jsme dokázali tyto různé představy propojit a vytvořit úspěšné a efektivní řešení. Velmi si vážím přátelského a profesionálního přístupu, který nám umožnil rychle řešit vzniklé problémy a dosáhnout řešení, které naplňuje naše potřeby. Toto řešení docházkového systému nám poskytuje stabilní základ, který můžeme nadále rozvíjet a přizpůsobovat našim budoucím potřebám. Jsem opravdu vděčný za otevřenost, spolupráci a nasazení při dosahování společného cíle. Profesionalita a ochota přinést inovativní myšlenky do projektu byla neocenitelná. Chtěl bych vyjádřit svou upřímnou spokojenost s naší efektivní spoluprací a pozitivní zkušeností, kterou jsem během tohoto procesu získal.

Pavel Hodač
hodac@zasbecvary.cz 606 861 841

Rád bych vyjádřil svou naprostou spokojenost s prací IT firmy Techcrowd na našich projektech. 1) web a kalkulátor výrobků pro Marida promo s.r.o., 2) Lovlio (GloobGlee) kulturně sociální aplikace. Jejich tým ukázal vysokou úroveň odbornosti, profesionalismu a schopnost dodržet stanovené termíny. Komunikace byla vždy jasná a efektivní, což nám výrazně usnadnilo spolupráci. Jsem nadšen z dosavadních výsledků a těším se na další spolupráci a rozvoj projektů s touto skvělou firmou. Děkujeme za jejich angažovanost a skvělou práci.

Martin Formánek
jednatel a duše společností Marida promo s.r.o.
marida@marida.cz