Miloslav Hamsa

SEO konzultant, linkbuilder a doménový poradce

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobně především Brno a Jihomoravský kraj

Nabízím profesionální SEO neboli optimalizaci pro vyhledávače se specializací na linkbuilding, zvyšující relevantní návštěvnost webů z vyhledávačů.

 • Jednorázové analýzy
  • Persony – uživatelé, které chcete na svůj web přivést, protože ocení jeho obsah a vydělají vám peníze.
  • SEO – nemá smysl dělat linkbuilding pro web, který nemá SEO v pořádku, proto vám jej raději zkontroluji.
  • Analýza klíčových slov – obsahuje všechna relevantní klíčová slova, která souvisí s vaším webem.
  • Analýza odkazového profilu – zjistím, zda na váš web odkazují škodlivé stránky, jen katalogy, nebo i nějaký bloger…
  • Analýza odkazových příležitostí – získáte seznam webů z různých oborů, kde se persony pohybují a je vhodné je oslovit.
  • Strategie linkbuildingu – vychází z výstupů všech předchozích analýz, obsahuje metody linkbuildingu vhodné pro váš web.
 • SEO – kontinuální SEO především on-page faktorů na webu klienta tak, aby byl dlouhodobě dobře nalezitelný v SERPu vyhledávačů.
 • Linkbuilding – nejde pouze o tvorbu odkazů, ale především o tvorbu partnerství, které je výhodné pro všechny účastníky.
 • Doménové poradenství – přes své partnery umím zařídit registraci prakticky jakéhokoliv doménového jména; jsou-li podmínky pro jeho získání komplikované, pak vám je vysvětlím a najdu cestu, jak je splnit.

SEO dělám již 9 let. Největší úspěchy jsem měl s weby eTravel.czVibrátory.net, Svět oken, Gourmet káva či Spyobchod.

Spolupracoval jsem s agenturami jako Better marketing, NumberOne, Oxy Online nebo Sovanet. Na mých webových stránkách najdete další reference, případně ceník nebo postup spolupráce. Také organizuji brněnská setkání odborníků v oblasti online marketingu.

Miloslav Hamsa
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Miloslav Hamsa
Bohuslava Martinů 36
Brno
602 00
Mobil:776 033 485
Email:milos@linkduo.cz
Web:linkduo.cz
Účet:2900197477/2010 (Fio)
IČ:74932144 (plátce DPH)
DIČ:CZ8607234174

Doporučení
z první ruky

S Milošem dlouhodobě spolupracujeme na linkbuildingu sexshopu Yoo.cz. Kromě strategie linkbuildingu nám zpracovával i analýzu klíčových slov. Několik klíčovek jsem už zažil a byl jsem proto moc rád, že kromě velkého množství dat nechyběla i její interpretace a praktické výstupy pro informační architekturu webu. Spolupráci řešíme pravidelnými online cally, kde ujasňujeme konkrétní, Milošem připravené, odkazové příležitosti i technické SEO e-shopu. Jde vidět, že Linkduo se v oboru pohybuje spoustu let a díky nasbíraným kontaktům Miloš i jeho kolegyně Romana dokážou často připravit zajímavé odkazy, např. i jen výměnou s jiným klientem, bez nutné platby třetí straně. Vytvářené odkazy jsou relevantní a jde vidět, že každému odkazu je věnován čas a péče, aby byl co nejvíce přirozený. To však samozřejmě vyžaduje spoustu práce, takže nelze čekat okamžitou tvorbu stovek odkazů. Kromě linkbuildingu dokáže Miloš konzultovat i zapeklité SEO oříšky, což se s linkbuildingem skvěle doplňuje. Mohu doporučit.

Vojtěch Sláma

majitel, programátor