Doporučení z první ruky

Miloslav Hamsa — SEO konzultant, linkbuilder a doménový poradce


Zobrazuji všech 7 doporučení

S panem Hamsou jsme navázali spolupráci před více než půl rokem. Zpracovával pro nás analýzy z pohledu SEO a linkbuildingu, zároveň koordinoval jednotlivé kroky k dosažení cílů pro e-shop https://shop.emos.cz/. Oceňujeme znalosti a profesionální úroveň, kterou nám pan Hamsa poskytoval. Bylo a je nám ctí s ním spolupracovat.

Ing. Ivana Paršová
shop.emos.cz

S Milošem dlouhodobě spolupracujeme na linkbuildingu sexshopu Yoo.cz. Kromě strategie linkbuildingu nám zpracovával i analýzu klíčových slov. Několik klíčovek jsem už zažil a byl jsem proto moc rád, že kromě velkého množství dat nechyběla i její interpretace a praktické výstupy pro informační architekturu webu. Spolupráci řešíme pravidelnými online cally, kde ujasňujeme konkrétní, Milošem připravené, odkazové příležitosti i technické SEO e-shopu. Jde vidět, že Linkduo se v oboru pohybuje spoustu let a díky nasbíraným kontaktům Miloš i jeho kolegyně Romana dokážou často připravit zajímavé odkazy, např. i jen výměnou s jiným klientem, bez nutné platby třetí straně. Vytvářené odkazy jsou relevantní a jde vidět, že každému odkazu je věnován čas a péče, aby byl co nejvíce přirozený. To však samozřejmě vyžaduje spoustu práce, takže nelze čekat okamžitou tvorbu stovek odkazů. Kromě linkbuildingu dokáže Miloš konzultovat i zapeklité SEO oříšky, což se s linkbuildingem skvěle doplňuje. Mohu doporučit.

Vojtěch Sláma
majitel, programátor
www.yoo.cz

S panem Hamsou pracujeme již delší dobu, a je vidět, že své práci rozumí. Primárně pro nás řeší linkbuilding. Zároveň jsme si od něj nechávali zpracovat SEO audit webu. SEO audit nebyl úplně levný, a tak jsem měl obavy, aby se nejednalo pouze o nějakou změť obecných floskulí, na co jsem zvyklý z dřívějších spoluprací s jinými agenturami. Obavy se nenaplnily. Audit obsahoval mnoho zcela konkrétních doporučení seřazených dle priority a byl tedy pro nás velmi přínosný.

Adam Švejda
jednatel
www.spyobchod.cz

S Milošem jsem spolupracoval a spolupracuji na vícero projektech. Ať už se jedná o jednorázové nebo dlouhodobější spolupráce, vždycky jsem byl spokojený z jeho přístupu i odbornosti. SEO je jeho doménou a já se na něj vždy mohl spolehnout, že poradí. Umí dodržet termín a taky dát doporučeným krokům priority, takže si umíme spočítat, co se ještě oplatí. Mohu tedy určitě doporučit.

Martin Klega
marketingový manažer

Jako majitel středního e-shopu jsem si dříve odkazy zkoušel sbírat sám, ale byla to dřina, ke které jsem se nakonec nedostával. Dostal jsem tip na pana Hamsu a za spolupráci jsem rád, vše funguje hladce ve stylu, že on vyjedná odkazy a my už jen nasadíme do textů, které povětšinou už na webu máme. Doporučuji a děkuji.

Dominik Škoda
majitel e-shopu
https://www.gourmetkava.cz/cs/

S panem Hamsou spolupracuji už několik let. Nejdříve jsem já poskytoval v jiné oblasti služby jemu a protože na mě působil seriózně a profesionálně, rozhodl jsem se role obrátit a stát se jeho zákazníkem. Nejprve nám zajišťoval SEO konzultace a postupně jsme rozšířili aktivity i na linkbuilding. S jeho službami jsem byl spokojen. I díky němu stále rosteme a patříme v našem oboru mezi největší hráče na trhu.

Jaroslav Fišer
jednatel
www.dobraprace.cz

S Miloslavem a jeho kolegyní Romanou spolupracuji už téměř 10 let. Za tu dobu mi pomáhal se SEO a linkbuildingem v rámci mých klientů. Snad a nejen díky tomu jsem si LINKDUO vybral i na pomoc s mým vlastní projektem Caflou, který začali sami používat. Za poslední 3 roky jsme společnými silami zvýšili povědomí o tomto all-in-one nástroji a míříme s ním za český rybníček dál až do zahraničí. Mohu je vřele doporučit.

Petr Macek
CEO Caflou a specialista a konzultant internetového marketingu
www.caflou.cz petr.macek@caflou.cz