Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miloslav Hamsa > Doporučení

Doporučení z první ruky

Miloslav Hamsa — SEO konzultant, linkbuilder a doménový poradce

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Miloslav Hamsa:
S panem Hamsou jsme navázali spolupráci před více než půl rokem. Zpracovával pro nás analýzy z pohledu SEO a linkbuildingu, zároveň koordinoval jednotlivé kroky k dosažení cílů pro e-shop https://shop.emos.cz/. Oceňujeme znalosti a profesionální úroveň, kterou nám pan Hamsa poskytoval. Bylo a je nám ctí s ním spolupracovat.

Ing. Ivana Paršová

shop.emos.cz
S Milošem dlouhodobě spolupracujeme na linkbuildingu sexshopu Yoo.cz. Kromě strategie linkbuildingu nám zpracovával i analýzu klíčových slov. Několik klíčovek jsem už zažil a byl jsem proto moc rád, že kromě velkého množství dat nechyběla i její interpretace a praktické výstupy pro informační architekturu webu. Spolupráci řešíme pravidelnými online cally, kde ujasňujeme konkrétní, Milošem připravené, odkazové příležitosti i technické SEO e-shopu. Jde vidět, že Linkduo se v oboru pohybuje spoustu let a díky nasbíraným kontaktům Miloš i jeho kolegyně Romana dokážou často připravit zajímavé odkazy, např. i jen výměnou s jiným klientem, bez nutné platby třetí straně. Vytvářené odkazy jsou relevantní a jde vidět, že každému odkazu je věnován čas a péče, aby byl co nejvíce přirozený. To však samozřejmě vyžaduje spoustu práce, takže nelze čekat okamžitou tvorbu stovek odkazů. Kromě linkbuildingu dokáže Miloš konzultovat i zapeklité SEO oříšky, což se s linkbuildingem skvěle doplňuje. Mohu doporučit.

Vojtěch Sláma

majitel, programátor
www.yoo.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS