Miroslav Sedlák

certifikovaný lektor metody TRE®

Status: k vašim službám Působnost: osobně Brno, online celá ČR

Uvolněte své tělo i hlavu od chronického i akutního stresu, napětí, emocí či traumatu. S pomocí metody TRE (Tension and Trauma Release Exercise) vám ukážu, jak se vrátit ke klidu a rovnováze.

Jaké jsou hlavní přínosy TRE?

  • Snižuje stres, napětí, úzkost, symptomy posttraumatické stresové poruchy, bolesti zad a svalů.
  • Zvyšuje energii, vytrvalost, flexibilitu, schopnost žít naplno a spokojeněji.
  • Zlepšuje spánek, soustředění a pozornost, emoční odolnost i vztahy s ostatními.
  • Pomáhá léčit stará zranění, lépe zvládat chronická onemocnění, ženám zmírnit menstruační bolesti a uvolnit z těla zážitky složitých porodů.

Stres? Třes!

Neznám nikoho, kdo by se dnes nepotýkal se stresem. Ten se časem může v těle hromadit, střádat a působit závažné zdravotní potíže. Nečekejte na ně a naučte se stres efektivně odbourat. Na individuálních či skupinových sezeních TRE vám ukáži, jak na to. Odměnou vám bude klidnější mysl, lepší spánek či rychlejší regenerace. Zkrátka se budete znovu cítit ve své kůži.

Jmenuji se Mirek, jsem certifikovaný lektor metody TRE a třesení mi změnilo život. Nebo možná zachránilo… S metodou TRE jsem se seznámil v roce 2018, kdy jsem jako novopečený otec procházel náročnou onkologickou léčbou. Přinutilo mě to přemýšlet. O životě, hodnotách a míře stresu, který denně zažíváme. Začal jsem s TRE a léčbu zvládl. A rozhodl se podstoupit tříletý výcvik, díky kterému můžu TRE přinášet ostatním a pomáhat jim ke spokojenějšímu životu.

Metodu TRE vyvinul Dr. David Berceli jako první pomoc proti stresu a traumatizujícím událostem spojenými s válečnými událostmi a humanitárními krizemi. Je založená na bezpečné aktivaci tělesného třesu a vibrace, které prokazatelně zklidňuje nervový systém. Tělo se díky chvění samo dokáže vrátit do stavu přirozené rovnováhy. A to můžete pocítit hned po prvním vyzkoušení.

Pro koho je TRE obzvlášť vhodná?

Výuka metody TRE probíhá osobně v Brně či online. Pro samostatné praktikování vám stačí pár minut denně a rovná zem/podlaha.

Zatřesme se společně pro uvolnění a lepší zdraví!

Fotogalerie

Metoda TRE® / Tension and Trauma Release Exercise Metoda TRE® pro uvolnění těla a stresu Praktikování metody TRE® Integrace na závěr metody TRE® Certifikát metody TRE®

O TRE ve třech minutách

Miroslav Sedlák

Kontakty

Miroslav Sedlák [ mapka ]
Pekařská 18
Brno
602 00
Mobil:733 360 100
Email:tre@mireksedlak.cz
Web:www.mireksedlak.cz
LinkedIn:miroslav-sedlak
Účet:1342362022/3030
IČ:71784781 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Míra je milý, přátelský a profesionální lektor, který vás autenticky provede celým procesem TRE. Díky tomu se budete cítit uvolnění, zrelaxujete se a odplavíte stres, který vám koluje v těle. Míru i jeho techniku vřele doporučuji a doufám, že se mu podaří ji rozšířit mezi co nejvíce lidí!

Mgr. et Mgr. Boris Vanka
Mgr. et Mgr. Boris Vanka

nadšený copywriter a obsahový stratég