Doporučení z první ruky

Miroslav Sedlák — certifikovaný lektor metody TRE®


Zobrazuji všech 10 doporučení

Mgr. et Mgr. Boris Vanka

Míra je milý, přátelský a profesionální lektor, který vás autenticky provede celým procesem TRE. Díky tomu se budete cítit uvolnění, zrelaxujete se a odplavíte stres, který vám koluje v těle. Míru i jeho techniku vřele doporučuji a doufám, že se mu podaří ji rozšířit mezi co nejvíce lidí!

Mgr. et Mgr. Boris Vanka
nadšený copywriter a obsahový stratég

Po setkání jsem pociťoval lehkost a bezstarostnost jakou už dlouho ne. Skvělá relaxační metoda, která mi určitě přinese do života hodně dobrého.

Klient Dušan
osobní trenér

Nejefektivnější relaxační metoda, co jsem kdy zkoušel. Větší relax, než po Neurolu. Drasticky se mi zlepšil spánek.

Klient Jan
profesionální fitness trenér a výživový kouč

Naučila jsem se metodu, která je rychlá a která funguje. Všimla jsem si, že spím líp a mám víc energie. Metoda je jednoduchá a můžu ji provést sama kdykoliv se na to cítím.

Klientka Monika
home-office

Jednoduché nenáročné cvičení pro každého, kdo potřebuje na chvilku vypnout hlavu a oprostit se od každodenního stresu. Perfektně vysvětleno. Celou dobu během cvičení jsem se cítila uvolněně a bezpečně.

Klientka Jana
účetní

Setkání bylo velmi zajímavé. Po metodě jsem cítila velký klid, stabilitu a pohodu. Setkání bylo vedeno citlivě a profesionálně.

Klientka Nela
koučka

Byla jsem velice překvapena, jak se člověk při třesu cítí - bylo to příjemné. Zároveň jsem opravdu cítila uvolnění napětí v těle a opadnutí stresu. Každému doporučuji to vyzkoušet.

Klientka Jana
produkční

Lépe jsem poznala vlastní tělo a jeho možnosti a zároveň jsem se po celou dobu cítila příjemně. Mirek mě naučil „vytřepat ze sebe stres“ a to je v dnešní době velmi užitečná věc.

Klientka Eva
učitelka

Objevila jsem další zajímavý způsob, jak pracovat s tělem. Když jsem se lekce zúčastnila podruhé všechno šlo o dost snadněji, takže do samotného třesu jsem se dostala poměrně rychle. Večer jsem byla příjemně unavená a lépe se mi usínalo.

Klientka Renata
sociální pracovník

Metoda TRE je pro mne zajímavým doplňkem k ostatním technikám při péči o sebe. Nechtěla jsem to zkoušet sama a radši jsem vyhledala Mirka. Kurz vede moc příjemně, dokáže vše srozumitelně vysvětlit a člověk si u toho třepání nepřijde „divně“.

Klientka Petra
IT Recruiter a HR Business Partner