Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Monika Mašterová, DiS.

Monika Mašterová, DiS.

ilustrátorka a kreslířka

Monika Mašterová, DiS.

Kreslím a vytvářím nezaměnitelné ilustrace pro děti v jemných pastelkových barvách. Mé obrázky se hodí pro dětské knížky (pohádky, básničky), omalovánky, dětské učebnice a výukové materiály do školek, škol, zájmových kroužků apod. Svými ilustracemi také rozveseluji webové stránky, navrhuji vkusná svatební oznámení, blahopřání a pozvánky pro nejrůznější příležitosti. Ráda kreslím obrázky na přání.

Vybrané reference: ilustrace do knihy Ivy Hellerové ENZO – Medové dny, ilustrace pro imaginární dětskou knížku Ema a Líza, kreslené programy pro představení baletní školy DJKT v Plzni, kresby pro dětské oddělení Nemocnice v Novém Městě na Moravě a další.

Ukázky práce:

S Lysienem na mostku | ilustrace do dětské knížky ENZO – Medové dnyTřídění odpadků | ilustrace do dětské knížky ENZO – Medové dnyPět ocásků v Harrachově - kniha pro dětiPabák a spol. 2 | ilustraceOslík, sen noci svatojánské
Zobrazit všech 125 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Monika Mašterová, DiS.
Dvořákova 2847/4a
Plzeň
320 00
Mobil:606 705 891
Email:monika.masterova@gmail.com
Web:monikamasterova.cz

Doporučení z první ruky

Velice doporučuji spolupráci se slečnou Monikou. Potřeboval jsem ilustrace na informační panely naučné stezky. Po zhlédnutí Moničiných referencí jsem věděl, že to je přesně to co hledám. Ilustrace jsou nejenom vtipné a kreativní, ale také spolupráce byla velice příjemná a profesionální.
Martin Bartoš
grafik

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS