Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Monika Mašterová, DiS.

Monika Mašterová, DiS.

ilustrátorka a kreslířka

Monika Mašterová, DiS.

Kreslím a vytvářím nezaměnitelné ilustrace pro děti v jemných pastelkových barvách. Mé obrázky se hodí pro dětské knížky (pohádky, básničky), omalovánky, dětské učebnice a výukové materiály do školek, škol, zájmových kroužků apod. Svými ilustracemi také rozveseluji webové stránky, navrhuji vkusná svatební oznámení, blahopřání a pozvánky pro nejrůznější příležitosti. Ráda kreslím obrázky na přání.

Vybrané reference: ilustrace do knihy Ivy Hellerové ENZO – Medové dny, ilustrace pro imaginární dětskou knížku Ema a Líza, kreslené programy pro představení baletní školy DJKT v Plzni, kresby pro dětské oddělení Nemocnice v Novém Městě na Moravě a další.

Ukázky práce:

S Lysienem na mostku | ilustrace do dětské knížky ENZO – Medové dnyTřídění odpadků | ilustrace do dětské knížky ENZO – Medové dnyPět ocásků v Harrachově - kniha pro dětiPabák a spol. 2 | ilustraceOslík, sen noci svatojánské
Zobrazit všech 125 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Monika Mašterová, DiS.
Dvořákova 2847/4a
Plzeň
320 00
Mobil:606 705 891
Email:monika.masterova@gmail.com
Web:monikamasterova.cz

Doporučení z první ruky

Se slečnou Monikou byla moc příjemná komunikace. Na naše požadavky dokázala pružně reagovat, přidávala do nich svoje nápady, postřehy a dojmy a dokázala vše pohotově zakomponovat. Výsledek byl podle našich představ a byl ze všech stran chválen. Naše oznámení mělo prostě jedinečný styl. Děkujeme Moniko!
Pavel P.

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS