Monika Mašterová, DiS.

ilustrátorka a kreslířka

Status: k vašim službám Působnost: celý svět

Kreslím a vytvářím nezaměnitelné ilustrace pro děti v jemných pastelkových barvách. Mé obrázky se hodí pro dětské knížky (pohádky, básničky), omalovánky, dětské učebnice a výukové materiály do školek, škol, zájmových kroužků apod. Svými ilustracemi také rozveseluji webové stránky, navrhuji vkusná svatební oznámení, blahopřání a pozvánky pro nejrůznější příležitosti. Ráda kreslím obrázky na přání.

Vybrané reference: ilustrace do knihy Ivy Hellerové ENZO – Medové dny, ilustrace pro imaginární dětskou knížku Ema a Líza, kreslené programy pro představení baletní školy DJKT v Plzni, kresby pro dětské oddělení Nemocnice v Novém Městě na Moravě a další.

Monika Mašterová, DiS.

Kontakty

Monika Mašterová, DiS.
Dvořákova 2847/4a
Plzeň
320 00
Mobil:606 705 891
Email:monika.masterova@gmail.com
Web:monikamasterova.cz

Doporučení
z první ruky

Bylo a je pro mne velkým potěšením, že se slečna Monika Mašterová ujala ilustrování první knihy našeho zlatého retrívra ENZA, kde zachycuje názory a postřehy z prvního roku svého života. Kniha „Medové dny“ tak díky Monice získala další rozměr. Citlivý pohled kreslířky do světa čtyřnohých miláčků z mnoha let zkušeností s retrívry ve „vlastní smečce“. Radost. Poetika. Oceňovaná a vyzdvihovaná desítkami čtenářů uvedené knížky. Díky, Moniko.

Ing. Jiří Heller

fotograf, publicista, hráč na didgeridoo, vydavatel knihy ENZO Medové dny