Doporučení z první ruky

Monika Mašterová, DiS. — ilustrátorka a kreslířka


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Bylo a je pro mne velkým potěšením, že se slečna Monika Mašterová ujala ilustrování první knihy našeho zlatého retrívra ENZA, kde zachycuje názory a postřehy z prvního roku svého života. Kniha „Medové dny“ tak díky Monice získala další rozměr. Citlivý pohled kreslířky do světa čtyřnohých miláčků z mnoha let zkušeností s retrívry ve „vlastní smečce“. Radost. Poetika. Oceňovaná a vyzdvihovaná desítkami čtenářů uvedené knížky. Díky, Moniko.

Ing. Jiří Heller
fotograf, publicista, hráč na didgeridoo, vydavatel knihy ENZO Medové dny
www.enzorika.cz

Se slečnou Monikou byla moc příjemná komunikace. Na naše požadavky dokázala pružně reagovat, přidávala do nich svoje nápady, postřehy a dojmy a dokázala vše pohotově zakomponovat. Výsledek byl podle našich představ a byl ze všech stran chválen. Naše oznámení mělo prostě jedinečný styl. Děkujeme Moniko!

Pavel P.

Velice doporučuji spolupráci se slečnou Monikou. Potřeboval jsem ilustrace na informační panely naučné stezky. Po zhlédnutí Moničiných referencí jsem věděl, že to je přesně to co hledám. Ilustrace jsou nejenom vtipné a kreativní, ale také spolupráce byla velice příjemná a profesionální.

Martin Bartoš
grafik

Moniku jsem si coby autorku ilustrací vybral pro její originální styl, tak odlišný v dnešní záplavě jednoduchých ilustrací v počítačových programech. A vyplatilo se. Kresby jsou náročnější na provedení a tedy i čas, ale výsledek stojí za to. Monika navíc pružně reagovala na všechny všetečné připomínky a obrázky neváhala dál upravit podle požadavků. Krásná spolupráce!

Michal Dvořák
autor knihy Pět ocásků v Harrachově
aussigmd@gmail.com