Doporučení z první ruky

JUDr. Monika Selvičková, Ph.D. — mediátorka, facilitátorka, vyjednavačka, mentorka a lektorka


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Paní doktorka Selvičková je vynikající lektorka a mediátorka s mnohaletou zkušeností. Při zpětné vazbě na modelové mediační situace vám dá skvělé tipy na to, čeho si jako mediátor více všímat, má skvělé postřehy k dynamice jednání obou stran v průběhu mediace a umí si obdivuhodně poradit i s velice citlivými tématy, která se v mediaci mohou objevit (např. domácí násilí). Moc doporučuji navštívit některý z kurzů, které paní doktorka lektoruje!

Veronika Portešová
zapsaná mediátorka
www.consensus.cz veronikaportes@consensus.cz 608 602 042

Monika je profesionál se znalostmi, které nenechají ani jednu stranu na holičkách. Rozhodně ji mohu doporučit jako mediátora i jako školitele a mentora.

Veronika Mindlová
dlouholetý spolupracovník
www.vyzivne.com veronika.mindlova@gmail.com 736 679 182

Měl jsem příležitost určitou dobu spolupracovat s paní doktorkou. Spolupráce si velmi vážím. Veškeré její výsledky byly vždy velmi kvalitní a snesly to nejpřísnější srovnání. Paní doktorka má obrovský mezioborový přesah a díky němu dokáže vyřešit problémy a splnit úkoly, s nimiž by si ostatní dokázali poradit jen velmi obtížně. Pokud bych měl možnost spolupracovat s paní doktorkou ještě někdy v budoucnu, moje volba by byla jasná.

Zdeněk Weber

S paní doktorkou jsem se setkal v rámci mediace při rozvodu manželství. Oceňuji její vysoce profesionální přístup, férovost a upřímnost. Paní doktorka Selvičková byla vždy vstřícná při domlouvání termínů v urgentních případech. Přínosná byla její velká zkušenost z podobných situací i její šíře odborných znalostí. Osobně si nesmírně vážím lidskosti, s jakou přistupuje ke klientům v pro ně mnohdy velice komplikovaných a emočně vypjatých situacích.

Vladimír Stratil
manažer
p3s@seznam.cz