Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > JUDr. Monika Selvičková, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

JUDr. Monika Selvičková, Ph.D. — mediátorka, facilitátorka, vyjednavačka, mentorka a lektorka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace JUDr. Monika Selvičková, Ph.D.:
Paní doktorka Selvičková je vynikající lektorka a mediátorka s mnohaletou zkušeností. Při zpětné vazbě na modelové mediační situace vám dá skvělé tipy na to, čeho si jako mediátor více všímat, má skvělé postřehy k dynamice jednání obou stran v průběhu mediace a umí si obdivuhodně poradit i s velice citlivými tématy, která se v mediaci mohou objevit (např. domácí násilí). Moc doporučuji navštívit některý z kurzů, které paní doktorka lektoruje!

Veronika Portešová

zapsaná mediátorka
www.consensus.cz ~ veronikaportes@consensus.cz ~ 608 602 042
Monika je profesionál se znalostmi, které nenechají ani jednu stranu na holičkách. Rozhodně ji mohu doporučit jako mediátora i jako školitele a mentora.

Veronika Mindlová

dlouholetý spolupracovník
www.vyzivne.com ~ veronika.mindlova@gmail.com ~ 736 679 182
Měl jsem příležitost určitou dobu spolupracovat s paní doktorkou. Spolupráce si velmi vážím. Veškeré její výsledky byly vždy velmi kvalitní a snesly to nejpřísnější srovnání. Paní doktorka má obrovský mezioborový přesah a díky němu dokáže vyřešit problémy a splnit úkoly, s nimiž by si ostatní dokázali poradit jen velmi obtížně. Pokud bych měl možnost spolupracovat s paní doktorkou ještě někdy v budoucnu, moje volba by byla jasná.

Zdeněk Weber

S paní doktorkou jsem se setkal v rámci mediace při rozvodu manželství. Oceňuji její vysoce profesionální přístup, férovost a upřímnost. Paní doktorka Selvičková byla vždy vstřícná při domlouvání termínů v urgentních případech. Přínosná byla její velká zkušenost z podobných situací i její šíře odborných znalostí. Osobně si nesmírně vážím lidskosti, s jakou přistupuje ke klientům v pro ně mnohdy velice komplikovaných a emočně vypjatých situacích.

Vladimír Stratil

manažer
p3s@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS