Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bohdana Goliášová

Bohdana Goliášová

lektorka, poradkyně a mentorka pro rukodělné podnikání

Bohdana Goliášová
Bohdana Goliášová - logo

Chcete si vydělávat svým rukodělným koníčkem? Tak to jste tu správně. Tvůrčím podnikáním se živím přes 10 let, z toho 5 let podnikání učím. Pro české tvůrce jsem založila projekt Tvůrci v praxi, který pomohl už stovkám začátečníků. Návody, které předávám, nejsou teoretické, ale jsou to postupy rukodělných profíků ověřené v praxi. Poradenství zdarma poskytuji ve facebookové skupině Tvůrci v praxi – Poradna. Z placených služeb nabízím:

  • Živý kurz – intenzivní víkendové kurzy, během nichž dostanete podrobný návod, jak začít s rukodělným podnikáním klidně i doma na koleně. Dozvíte se, jak se stát vyhledávaným tvůrcem, kde najdete věrné zákazníky, kolik má stát váš výrobek, kde nejlépe prodáte, jak zvládnout nástrahy podnikání a jak zkrotit úředního šimla.
  • Online mentoring a konzultace – to je podnikatelský teleport, který urychlí váš úspěch o několik let. Postup je jednoduchý: stanovíme si cíle a nastavíme strategii, kterou jich dosáhneme. Přitom vám budu radit a pomáhat vám dojít do cíle suchou nohou. Nabízím tyto formy: skupinový nebo individuální online mentoring, popřípadě jednorázové konzultace.

Narodila jsem se pro podnikání v nepravděpodobných oborech. Věta: Tím se neuživíš! spouští v mém mozku raketové motory. Kromě poradenství v podnikání mám vlastní šperkařský byznys. Mentoruji a přednáším po celé ČR. Vedu několik mentoringových skupin. O handmade podnikání také píšu články a točím podcasty. Vytvořila jsem též pro tvůrce zdarma videoseriál Průvodce rukodělným podnikáním. A aby toho nebylo málo, právě jsem dotočila online kurz.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak se živit rukodělným koníčkem – živý kurz

Rozhovor pro Na volné noze TV

Webinář v době koronaviru pro Na volné noze TV

Přednáška pro think-tank Na volné noze v Brně, červen 2020

Kontaktní informace

Bohdana Goliášová
Zahrada 6
Kaly (Jihomoravský kraj)
594 55
Mobil:606 842 516
Telefon:513 035 556
Email:bohdana@tvurcivpraxi.cz
Web:www.tvurcivpraxi.cz
Facebook:Facebook tvurcivpraxi
:87111403 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Anna Monsterance
Bohdana je profesionálka, která radí tvůrcům a tvůrkyním, jak se uživit ručními pracemi a ještě si to celé užít :) Je to bojovnice za rukodělnou revoluci s obrovským přehledem na celém handmade poli. Zanalyzuje vaši tvorbu, poradí a pomůže a to přesně pro svůj projekt chcete!
šperkařka, drátenice a lektorka drátování

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS