Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Nika Krpešová > Ovčí vlna - příze a další výrobky > Ukázka práce s vlnou - program pro školky

Ukázka práce s vlnou - program pro školky

Celodenní program pro školky nabízel dětem příležitost seznámit s ovcemi, s péčí o ně a se zpracováním vlny. Během dne si pohladily jehňátka, pomohly s přeháněním, předly na kolovratu a vyráběly plstěné korále z barevných česanců z vlny z našich ovcí.

Zobrazuji položku č. 1 z celkem 25 položek v této galerii:

Ukázka práce s vlnou - program pro školky
« Poslední Ukázka práce s vlnou - program pro školky  (náhled aktuálně zobrazené položky)Bílá ručně pletená kabelka s motivem květu  (zobrazit v plné velikosti)Tkaná zimní šála z ovčí vlny  (zobrazit v plné velikosti)Ručně tkaná šála z ovčí vlny - bílá s hnědými pruhy  (zobrazit v plné velikosti)Ručně tkaná šála z ovčí vlny  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Nika Krpešová

Mgr. Nika Krpešová

přadlena a tkadlena — Ručně i strojně předená ovčí vlna. Pletací příze k barvení, pletení, háčkování či tkaní, pletené krajkové i zimní šály či rukavice, tkaná ponča, plédy, vlněné koberce, šátky na nošení dětí. Jemná vlna v bio kvalitě, nekouše, hřeje. Kurzy předení či tkaní.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 11 doporučení
Mobil: 732 985 448 ~ Email: nika.krpesova@gmail.com ~ Web: farmavalaska.cz
Místo: Staré Hamry (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Mgr. Nika Krpešová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS