Nikola Jarošová

marketingový stratég

Status: k vašim službám Působnost: online celá ČR; osobně Praha

Hledáte někoho zkušeného, kdo se vám postará o marketing od vymyšlení strategie až po realizaci?

Tady jsem! Jako senior markeťačka vám zpracuji komplexní propagační plán, který bude šitý na míru vašemu podnikání. A poté i zajistím jeho naplnění. Pojďme společně rozvinout potenciál vašeho brandu.

S čím vám ráda pomohu?

  • Marketingová strategie
  • Volba vhodných marketingových kanálů
  • Příprava rozpočtů na marketingové kampaně
  • Vyhodnocování a hledání nových a kreativních řešení
  • Zajištění realizace marketingové strategie – projektové řízení

Při spolupráci se mnou oceníte přímou a empatickou komunikaci, zkušenost z budování vlastního businessu a schopnost dívat se na věci neotřele. Mezi moje silné stránky patří také smysl pro organizovanost a dokonalý projektový management.

Dokážu zajistit roli spolehlivé externí markeťačky, která se postará o váš marketing od A až do Z. Co nedokážu sama, na to mám spřátelené a ověřené kontakty, které si umím efektivně organizovat.

Marketingu se věnuji od roku 2016. Začínala jsem jako interní markeťačka pro fashion startup a postupně si vybudovala vlastní brand prémiového pánského oblečení na míru. U něj jsem měla na starosti vše od tvorby značky až po vybudování online marketingu, který nám tvořil více než 70 % všech tržeb.

Spolupracovala jsem také se značkami, jako je Manemo, Menro, Tretter’s, Winedly, Investbyty.cz, Winqssports, Nadační fond Seňorina a další.

Z toho asi dokážete odhadnout, jaká témata mě nejvíce baví – móda, udržitelnost, sport, jídlo, cestování, finance a investice či brandy „pro dobrou věc“. Ráda ale s vámi proberu možnou spolupráci i na projektu z úplně jiné oblasti.

Moje standardní hodinová sazba je 1200 Kč (bez DPH). Pro dlouhodobé spolupráce vždy klientům připravuji individuální a zvýhodněnou cenovou nabídku.

Zařadíte se mezi ně i vy?

Nikola Jarošová

Kontakty

Nikola Jarošová
Gorazdova 1983/17
Praha 2
120 00
Mobil:774 985 766
Email:nik.bizup@gmail.com
LinkedIn:nikolajarosova
IČ:04427254

Doporučení
z první ruky

Spolupráci s Nikol můžeme s klidným srdcem všem doporučit. Řešili jsme společně vzhled, strukturu a úpravy našeho webu a lehce jsme se dotkli i strategie na cílové skupiny. Dala nám pár užitečných rad a tipů, které měly hlavu a patu a je vidět, že se Nikol prostě vyzná. A ještě k tomu je moc milá a komunikace s ní je příjemná. Ještě jednou děkujeme!

Amaro Records

nahrávací stuio a pronájem akustického foto/video ateliéru v Brně