Doporučení z první ruky

Nikola Jarošová — marketingový stratég


Zobrazuji všech 6 doporučení

Nikola je profesionál od A do Z a její energie, zápal a focus na daný projekt mě ohromily. Spolupracovaly jsme spolu na několika projektech a vždy přišla s jasným konceptem, harmonogramem a doporučením jak daný projekt posunout. Portfolio úkolů, které dokáže Nikola obsáhnout, je mnoho a vždy je dodávala včas a v perfektním provedení. Nebyl úkol, kterého by se Nikola neujala s úsměvem na rtech, ale zároveň vždy byla realista a neztrácela půdu pod nohama. Když něco nedávalo smysl, nebyl na to čas nebo to nebylo efektivní, tak se vždy ozvala s potřebnými argumenty proč od tohoto směru ustoupit. V dnešní době je dar najít externího profíka, který se sžije s vaším projektem, pojme ho za svůj, a zárověn se stanete pracovními přáteli, kteří společně tvoří a posouvají projekt směrem vpřed. Nikola je dar a za svoji profesní kariéru jsem se nesetkala s tak milou profesionálkou s tahem na branku.

Barbora Langer
Snr. Country Manager, MKT stratég
langerbarbora@gmail.com 721 700 091

S Nikolou spolupracuju už dlouho, pomáhá mi s nastavením mých menších projektů. Oceňuju, že to není jen markeťačka, ale umí nad strategiemi přemýšlet komplexně. Nemusím dlouze vysvětlovat, co potřebuju, ví přesně, na co se zeptat a jak si sesbírat informace od člověka, který se v marketingu absolutně nevyzná.

Petr Vlasák
OSVČ

Spolupráci s Nikol můžeme s klidným srdcem všem doporučit. Řešili jsme společně vzhled, strukturu a úpravy našeho webu a lehce jsme se dotkli i strategie na cílové skupiny. Dala nám pár užitečných rad a tipů, které měly hlavu a patu a je vidět, že se Nikol prostě vyzná. A ještě k tomu je moc milá a komunikace s ní je příjemná. Ještě jednou děkujeme!

Amaro Records
nahrávací stuio a pronájem akustického foto/video ateliéru v Brně
https://www.amarorecords.cz/home info@amarorecords.cz 731 486 596

Spolupráce s Nikol byla radost. Hned po první schůzce jsem věděla, že jsem svou (zatím) malou značku svěřila do rukou profesionálky. Její empatický přístup a mnohaleté zkušenosti přinesly zcela nový úhel pohledu a doporučení, jak a kam směřovat značku dále. Navíc se se značkou dokázala skvěle ztotožnit. Vedle komplexní strategické části a cenných PR kontaktů mi nabídla také pomoc s tvorbou eshopu, kterou jsem velmi ocenila. Doporučuji všem, kteří se ocitli tak trochu ve slepé marketingové uličce, jako já, Nikol vám z ní s lehkostí pomůže.

Veronika Souckova
Founder NARI ateliér
nari.atelier@gmail.com

Spolupráci s Nikol mohu vřele doporučit. Oceňuji zejména její profesionalitu, spolehlivost a lidský přístup. Je vnímavá k požadavkům i představám ohledně směřování brandu. Její práce je rychlá, kvalitní a pečlivá. Pokud potřebujete marketingovou konzultaci a hledáte odborníka, neváhejte ji oslovit. :-)

Spolupráci s Nikčou můžu jen doporučit. Pomáhá mi s několika projekty, které jsou mnohdy velmi dynamické a nemám je úplně strategicky uchopené. Vyzkoušel jsem pár agentur, ale nejsem schopný s nimi být na jedné vlně. Nikča mi pomáhá se strategií marketingu, zastane také činnosti, které mi dělala agentura - stará se nám o sociální média a komunikaci, a hlavně s ní řeším i businessová rozhodnutí. Oceňuju její efektivitu a hlavně spolehlivost.

Petr Macouch
investor do startupů, poradce investorům