Ing. Olga Puchalová

interiérová designérka a zakladatelka studia Delicato Design

Pomohu vám vytvořit domov, který vás pohladí po duši.

Zařídit si domov tak, aby byl nejen útulný, ale i funkční, je pořádná výzva. Já vám ji ale s radostí pomůžu překonat.

Naši spolupráci zahájíme úvodní schůzkou, na které vám budu pozorně naslouchat. Potřebuji porozumět vašemu životnímu stylu a vcítit se do vašeho vkusu – zkrátka se na vás naladit tak, aby výsledný design odrážel vaši osobnost. Následně pro vás vymyslím interiér na míru.

Interiér vašeho domova zrealizuji společně s týmem osvědčených a spolehlivých řemeslníků a dodavatelů. Realizaci pokaždé pečlivě naplánuji i ohlídám, aby byla provedena včas a v souladu s mým návrhem i předem stanoveným rozpočtem.

Po celou dobu procesu budeme v kontaktu, abyste se cítili komfortně a viděli, jak se koncept postupně proměňuje v realitu. A abyste z celé cesty i z výsledku měli stejnou radost jako já.

Výsledkem naší spolupráce bude útulný a hřejivý domov, kam se budete rádi vracet.

Ukázky realizací

Obývácí pokoj| interiérový design elegantního bytu, Londýnská Posezení v kuchyni | interiérový design elegantního bytu, Londýnská Obývácí pokoj s výhledem na Pražský hrad | interiérový design prvorepublikového bytu, Valentinská Velkorysá jídelna a kuchyně | Moderní kuchyně a jídelna v industriálním vintage stylu, Statenice Obývací pokoj s modrými akcenty | Obývací pokoj a jídelna, kde osvětlení hraje prim, Statenice
Zobrazit všech 62 náhledů

Mé služby

Moje cesta

Dnes dělám to, co jsem v minulosti chtěla, aby někdo dokázal pro mě. Při zařizování kuchyně jsem totiž nemohla najít odborníka s osobním přístupem a skutečným zájmem o poznání i naplnění mých představ, který by mě provedl celým procesem návrhu a realizace.

A tak jsem si svou vysněnou kuchyň navrhla zcela sama a poté zajistila i hladkou realizaci. K mému příjemnému překvapení žádné renomované kuchyňské studio opravdu nebylo potřeba – a navíc mě celý proces opravdu bavil.

Proto jsem se rozhodla pro kariérní změnu a po absolvování Design Školy v Praze si založila vlastní studio Delicato Design, které už před vámi prověřily desítky spokojených klientů. Přidáte se k nim i vy?

Ing. Olga Puchalová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Olga Puchalová
K Horoměřicům 1185/55
Praha 6
165 00
Mobil:723 900 013
Email:olina@delicatodesign.com
Web:www.delicatodesign.com
Facebook:delicatodesign
Instagram:delicatodesigncz
Pinterest:delicatodesign
Messenger:delicatodesign
WhatsApp:420723900013
IČ:19296070

Doporučení
z první ruky

Vměstnat dětský pokoj pro dva malé raubíře, do tak malého prostoru jako je ten náš, se zdálo jako neřešitelný úkol. Zadáním bylo vytvořit dětskou hernu, ložnici včetně postele pro hosty, šatnu a prostor pro školáky v jednom. Proste vše, co děti mohou potřebovat a co se na první pohled zdálo naprosto nemožné skloubit. Proto jsem se obrátila na paní Puchalovou, která mi byl doporučena s nejlepšími referencemi. Když nyní vidím náš krásný dětský pokojíček, tak vím, že to bylo správně rozhodnutí. S paní Olinou se mi výborně spolupracovalo, protože neměla problém s žádným mým nápadem, vždy mě ochotně vyslechla a vše zapracovala, doplnila o své návrhy a přidala řadu vylepšení a praktických vychytávek. Každý večer, když děti usnou ve svých nových postýlkách, se kochám pohledem na jejich pokoj. Přijde mi dokonalý. Proto paní Olinu vřele doporučuji dál. Výsledek její práce vás jistě nadchne, tak jako nás.

Eliška Hynková