Ing. Olga Puchalová

interiérová designérka a zakladatelka studia Delicato Design

Pomohu vám vytvořit domov, který vás pohladí po duši.

Zařídit si domov tak, aby byl nejen útulný, ale i funkční, je pořádná výzva. Já vám ji ale s radostí pomůžu překonat.

Naši spolupráci zahájíme úvodní schůzkou, na které vám budu pozorně naslouchat. Potřebuji porozumět vašemu životnímu stylu a vcítit se do vašeho vkusu – zkrátka se na vás naladit tak, aby výsledný design odrážel vaši osobnost. Následně pro vás vymyslím interiér na míru.

Interiér vašeho domova zrealizuji společně s týmem osvědčených a spolehlivých řemeslníků a dodavatelů. Realizaci pokaždé pečlivě naplánuji i ohlídám, aby byla provedena včas a v souladu s mým návrhem i předem stanoveným rozpočtem.

Po celou dobu procesu budeme v kontaktu, abyste se cítili komfortně a viděli, jak se koncept postupně proměňuje v realitu. A abyste z celé cesty i z výsledku měli stejnou radost jako já.

Výsledkem naší spolupráce bude útulný a hřejivý domov, kam se budete rádi vracet.

Ukázky realizací

Obývácí pokoj| interiérový design elegantního bytu, Londýnská Posezení v kuchyni | interiérový design elegantního bytu, Londýnská Obývácí pokoj s výhledem na Pražský hrad | interiérový design prvorepublikového bytu, Valentinská Velkorysá jídelna a kuchyně | Moderní kuchyně a jídelna v industriálním vintage stylu, Statenice Obývací pokoj s modrými akcenty | Obývací pokoj a jídelna, kde osvětlení hraje prim, Statenice
Zobrazit všech 62 náhledů

Mé služby

Moje cesta

Dnes dělám to, co jsem v minulosti chtěla, aby někdo dokázal pro mě. Při zařizování kuchyně jsem totiž nemohla najít odborníka s osobním přístupem a skutečným zájmem o poznání i naplnění mých představ, který by mě provedl celým procesem návrhu a realizace.

A tak jsem si svou vysněnou kuchyň navrhla zcela sama a poté zajistila i hladkou realizaci. K mému příjemnému překvapení žádné renomované kuchyňské studio opravdu nebylo potřeba – a navíc mě celý proces opravdu bavil.

Proto jsem se rozhodla pro kariérní změnu a po absolvování Design Školy v Praze si založila vlastní studio Delicato Design, které už před vámi prověřily desítky spokojených klientů. Přidáte se k nim i vy?

Ing. Olga Puchalová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Olga Puchalová
K Horoměřicům 1185/55
Praha 6
165 00
Mobil:723 900 013
Email:olina@delicatodesign.com
Web:www.delicatodesign.com
Facebook:delicatodesign
Instagram:delicatodesigncz
Pinterest:delicatodesign
Messenger:delicatodesign
WhatsApp:420723900013
IČ:19296070

Doporučení
z první ruky

S renovací mé kuchyně jsem po jejím dokončení velmi spokojena. Výsledek dopadl dle mých očekávání. Olina byla profesionálem v každé fázi, počínaje plánováním a návrhem, až po realizaci a organizaci jednotlivých prací řemeslníků, doporučením ohledně barev, materiálů, povrchů a doplňků. V České republice není snadné najít spolehlivé řemeslníky, ale Olinin tým se vždy objevil kdykoliv bylo potřeba a odvedl fantastickou práci. Olina naslouchala mým představám a nabízela řešení, které vedlo k jejich uskutečnění. Jsem opravdu velice spokojená a Delicato Design jistě využiji i pro své následující projekty.

Deborah Hunt