Doporučení z první ruky

Ing. Olga Puchalová — interiérová designérka a zakladatelka studia Delicato Design


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Vměstnat dětský pokoj pro dva malé raubíře, do tak malého prostoru jako je ten náš, se zdálo jako neřešitelný úkol. Zadáním bylo vytvořit dětskou hernu, ložnici včetně postele pro hosty, šatnu a prostor pro školáky v jednom. Proste vše, co děti mohou potřebovat a co se na první pohled zdálo naprosto nemožné skloubit. Proto jsem se obrátila na paní Puchalovou, která mi byl doporučena s nejlepšími referencemi. Když nyní vidím náš krásný dětský pokojíček, tak vím, že to bylo správně rozhodnutí. S paní Olinou se mi výborně spolupracovalo, protože neměla problém s žádným mým nápadem, vždy mě ochotně vyslechla a vše zapracovala, doplnila o své návrhy a přidala řadu vylepšení a praktických vychytávek. Každý večer, když děti usnou ve svých nových postýlkách, se kochám pohledem na jejich pokoj. Přijde mi dokonalý. Proto paní Olinu vřele doporučuji dál. Výsledek její práce vás jistě nadchne, tak jako nás.

Eliška Hynková

S renovací mé kuchyně jsem po jejím dokončení velmi spokojena. Výsledek dopadl dle mých očekávání. Olina byla profesionálem v každé fázi, počínaje plánováním a návrhem, až po realizaci a organizaci jednotlivých prací řemeslníků, doporučením ohledně barev, materiálů, povrchů a doplňků. V České republice není snadné najít spolehlivé řemeslníky, ale Olinin tým se vždy objevil kdykoliv bylo potřeba a odvedl fantastickou práci. Olina naslouchala mým představám a nabízela řešení, které vedlo k jejich uskutečnění. Jsem opravdu velice spokojená a Delicato Design jistě využiji i pro své následující projekty.

Deborah Hunt

Když jsme se rozhodli pro renovaci našeho domu, věděla jsem co se mi líbí, ale neměla tušení, jak vše potřebné zařídit a na které dodavatele se obrátit. Požádala jsem o pomoc Olinu, a bylo to skvělé rozhodnutí. Nejen, že zajistila všechny potřebné kontakty, ale s dodavateli také komunikovala, kontrolovala jejich práci a dojednávala ceny. Ohromně mi také pomohla při rozhodování ve výběru barev a materiálů a sama přišla i s novými nápady. Po celou dobu to měla pod kontrolou a pomohla nám náš plán uskutečnit. Olino, děkuji!

Nicole Anderegg

Olina Puchalová mi pomáhala s realizací rozsáhlé přestavby kuchyně. Během naší dlouhodobé spolupráce na tomto projektu Olga prokazovala nejen vysokou úroveň svých schopností v oblasti plánování, včetně vytvoření několika návrhů ve 2D a 3D, ale i důraz na detail po stránce praktické a estetické. Její osobní přístup k projektu byl neocenitelný. Spolupráce s Olinou byla přátelská a efektivní, vřele doporučuji.

Lada Campion

Našel jsem Olinu přes navrhovaný odkaz na YouTube. Jsem rád, že to byla právě ona, potřebovali jsme pomoci s konceptem interiéru bytu na Praze 1. Olina pozorně naslouchala mým návrhům a současně aplikovala její dovednosti a kreativitu, aby vytvořila krásný návrh v souladu s mým rozpočtem. Olina je skvělá v tom, co dělá, výborně komunikuje a Vy se po celou dobu spolupráce cítíte komfortně a tuto zkušenost si užíváte. Já se určitě vrátím! Vřele doporučuji.

James Walsch

Olinu jsme si pozvali na konzultaci do nově zakoupeného domu, který jsme měli v plánu kompletně zrekonstruovat. Vůbec jsme nevěděli, jak u rekonstrukce postupovat, co všechno je vlastně potřeba upravit a od čeho se odpíchnout. Olina nám během hodiny a půl dokázala předat skvělé zkušenosti z praxe a opravdu cenné informace a dala našim představám konkrétnější obrysy. Díky ní jsme se rozhodli vybourat část nosné stěny, aby vznikl větší a světlejší prostor, dokázali jsme si lépe představit novou dispozici obývací místnosti spojené s kuchyní, poradila, podle čeho vybírat materiály a barvy a mnoho dalších věcí. Pokud jste ve stejné fázi (tápete a potřebujete nasměrovat), konzultace s Olinou je skvělým odrazovým můstkem a prvním krokem k úspěšné rekonstrukci.

Eliška Švecová

Spolupráce s Olinou na interiéru mého domu byla nejen potěšením, ale také opravdovým poznávacím zážitkem. Bylo to jako skvělé dobrodružství, počínaje vytvořením konceptu pro každou místnost až po finální detaily při jejich realizaci. Po vytvoření konceptu obývacího pokoje jsme pracovaly na tom, aby k sobě jednotlivé části zapadly a byly probuzeny k životu. Olina si udělala čas na organizaci návštěv různých showroomů k ujištění, že barvy, textury a design sedaček byl pečlivě vybrán v souladu s barvou a texturou závěsů a koberců. Ona připravila kvalitní návrh na umístění osvětlení nejen pro obývací pokoj a jídelnu, ale i pro další místnosti. Olina přišla s výběrem světel, která krásně definují a kompletují koncepty jednotlivých místností a přidala jim na zajímavosti. V dětských pokojích jsme se rozhodly pro nábytek na míru. Hlavní cílem bylo optimalizovat prostor po funkční stránce, ale zároveň vytvořit pokoje, které odpovídají zálibám dětí. Olina má silnou pracovní morálku a dobré komunikační dovednosti. Je člověkem, který umí řešit problémy. Všechny připomínky nebo změny, o které jsem žádala, byly vyřešeny včas. Poslední a neméně důležitou věcí je, že je Olina spolehlivá a projevila důvěryhodnost během celé naší spolupráce. Vždycky jsem cítila, že mám partnera. Jednala za mě s různými dodavateli se zájmem zjišťovat nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou. Vřele ji doporučuji pro její talent, zájem a otevřenost, které se projevili na kvalitě její práce

Emilia Leonard

Rád by poděkoval Delicato Design a Olině za to, že nám vytvořili tak pohodlný a vkusně zařízený domov. Jsou opravdu skvělí, pokud jde o přizpůsobení Vašich potřeb k tomu, co je krásné…

Federico Robertazzi

Potřebovala jsem oživit a renovovat některé části mého domu a přátelé mi doporučili Olinu. Na naší spolupráci nejvíce oceňuji její spolehlivost a důraz na detaily. Olina vždycky naslouchá a je otevřená různým možnostem, jež jsou v souladu s mým rozpočtem a přaními. Jsem velice spokojená a plánuji využít služeb Oliny i v dalších projektech.

Camilla Passoni

Olina nám nabídla poradenství ohledně úpravy pokojů dětí, které dospívají. Porozuměla přáním dětí a komunikovala s nimi velmi laskavě, povzbuzovala je, aby ji pomohli změřit pokoj a vytvořila z toho zábavnou činnost. Poradila nám také ohledně správného umístění nábytku a koberců v našem domě, za účelem lepšího využití prostoru a vhodnějšího ladění barev. Olina byla velice profesionální, přátelská a otevřená. Úžasný člověk pro práci v našem domově. Děkuji!

Sarah Boschi