Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Olga Rochowanská

Ing. Olga Rochowanská

stylistka a poradkyně s odíváním

Ing. Olga Rochowanská
Ing. Olga Rochowanská - logo

Profesionální styling a oděvní poradenství s respektem k osobnosti, jedinečnosti, aktuální životní etapě, oboru, ale i udržitelnosti. Konzultace osobního stylu, šatníku a asistované nákupy. Navedu vás jak na stylový a fungující šatník:

  • pomoc při hledání vlastního stylu, při výběru střihů, materiálů, barev
  • revize šatníku – analýza, výběr základního dobře kombinovatelného oblečení, plán na doplňování
  • doporučení obchodů – kamenných i e-shopů, kdy je vhodná doba pro nakoupení konkrétního oblečení nebo doplňku, pomoc s orientací na trhu pro mimopražské
  • osobní asistence při nákupech – nastavím vodítko jak vybírat a na co si dát pozor pro další samostatné nákupy
  • doprovod při výběru šití na míru v krejčovských salonech, při výběru brýlí, při výběru v půjčovnách společenských šatů apod.
  • doporučení vhodného oblečení pro nejrůznější příležitosti (společenské události, prezentování, lektorování, obchodní schůzky)
  • styling a vizáž pro profesionální fotky a videa
  • změna image – pouze pokud si to klient přeje
  • tipy a možnosti, o kterých jsem se sama a moji klienti přesvědčili, že fungují

Úspěšná absolventka textilní fakulty Technické univerzity v Liberci – obor Textilní materiály. Držitelka certifikátů: Stylista, Vizážista, profesionální image muže i ženy. Odborná praxe v odívání: styling, návrhy oděvů, oděvních kolekcí a materiálů pro vlastní výrobu oděvů. Publikované rozhovory na webech Mladý podnikatel, Podnikavá ženaŠaty na jedničku.

Osobní motto: Ctím vaše pocity.

Asistované nákupy:

4. outfit | asistovaný nákup s módní stylistkouVýběr barev, střihů, materiálů | asistence při nákupuZábava bez stresu | asistence při nákupuVelikost, cena, materiál | asistence při nákupuDetail napoví | asistence při nákupu
Zobrazit všech 33 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a okolí

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

Ing. Olga Rochowanská
Neustupného 1842
Praha 5 - Stodůlky
155 00
Mobil:721 668 485
Email:olga@rochowanska.cz
Web:www.rochowanska.cz
Facebook:Facebook rochowanska
Skype:Skype olga.rochowanska
:86932462
DIČ:CZ7253250488

Doporučení z první ruky

Na doporučení jsem se obrátil o pomoc ke stylistce Olze Rochowanské. První sezení bylo praktické a užitečné, žádné zbytečné fráze, jen cenné rady, měření, barevná typologie, prohlídka šatníku. Stylistka velmi dobře komunikuje, je příjemná, ohleduplná, taktní a přitom přímá. Při nákupech naprosto nepostradatelná pomoc, přesně se trefí do vkusu, vyzná se v materiálech, vše má v oku; bez ní bych netrefil velikosti, nedokázal bych uvidět, co vidí jen zkušené oko. Nakoupil jsem to, co bych si nikdy nekoupil a mé nákupy bez ní se ukázaly být nesrovnatelně ztrátové a zbytečné. V několika málo hodinách jsem měl nakoupen kompletní šatník i s obutím. Vše mi padne a sluší. Stylistka se chová více jako partner, jako rovný s rovným. Člověk má tendenci jí tykat jako příteli, naštěstí jsem si to včas uvědomil. Respektuje osobnost, ale kde vidí, že je má zamítavá volba zbytečně mi škodící, dokáže jemně přitlačit a trvat na návrhu, za což jsem jí zpětně hodně vděčný – právě k nejlepším kusům jsem byl takto jemně dotlačen. Poradkyně mi nakonec v několika e-mailech zaslala spoustu dalších informací, rad, kontaktů a adres, které mi byly a snad i nadále budou hodně prospěšné. Pragmatickým a souhrnným závěrem by mohlo být, že se jedná o velmi ziskovou investici. Domnívám se, že se stylistka cenami podhodnocuje. Jsou sice běžné, obvyklé, ale ona je hodně nadprůměrná. Musím mít vždy to nejlepší, nemohu si ani dovolit jinou volbu, proto jsem rozhodnut pro trvalou spolupráci.
Pavel Gabriel

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS