Doporučení z první ruky

Ing. Olga Rochowanská — stylistka a poradkyně s odíváním


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 24 doporučení

Jan Bien

Když plánuji koupit do svého šatníku něco nového, bez váhání mířím rovnou k Olze. Nechápu, jak to Olga dělá, když dokáže neuvěřitelně přesně nacítit, co hledám, a najít mi právě ten kousek, který mi bude dokonale sedět. Olga má smysl pro detail a co jsem vybíral s ní je prostě pořád perfektní. Nakupování pro mě není dvakrát příjemná činnost, ale díky pohodovému humoru se na nakupování s Olgou vždy těším.

Jan Bien
seniorní full-stack webový vývojář se zaměřením na WordPress
Ing. Martin Perlík

Když jdu nakupovat oblečení, za tři hodiny si nesu dvoje kalhoty a říkám si, že už nikdy více. Olga mi nejprve poradila jaké barvy se ke mně hodí a jaké mám nosit velikosti (vše jsem nosil o číslo větší); a za další dvě hodiny v obchoďáku jsem se prohýbal pod balíky s oblečením. Nakupování s Olgou je super – ušetří čas, nervy a já teď dokážu vybírat oblečení daleko rychleji. Olgu mohu jen doporučit.

Ing. Martin Perlík
autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce rodinných domů a bytů

Olga je příjemná společnice a profesionální poradkyně. Moc mi pomohla s výběrem několika možností kompletů pro konkrétní příležitosti a po prvním setkání zvládá radit už i na dálku. Stačí popis akce, pro kterou potřebuji nové šaty, a Olga za chvíli vypracuje návrh vhodného oblečení i pár konkrétních tipů, kde jej nakoupit. Jsem moc spokojená, protože mám bezva oblečení i pár hodin ušetřeného času, které bych jinak strávila pro mne neoblíbeným nakupováním.

PharmDr. Margit Slimáková
průvodkyně zdravím a výživou
www.margit.cz margit@margit.cz 606 363 018
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

Před rokem jsem oslovila Olgu, aby mi pomohla se změnou šatníku. Její služby byly na vysoké úrovni a velmi komplexní – šátková barevná zkouška, spousty skvělých doporučení, tabulky s mými mírami i vhodnou sestavou šatníku, revize veškerého šatstva i módních doplňků, tipy na vhodné obchody, barevné kartičky pro snazší nakupování… a především příjemné vystupování a tolerance k mým představám a přáním. Po roce vidím, že mi toho Olga dala mnohem více. Díky ní jsem konečně získala zdravé sebevědomí v oblékání i líčení a za to jsem moc vděčná!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
ilustrátorka a malířka
Ing. Hana Hindráková

Na paní Olgu jsem se obrátila, aby mi pomohla s výběrem oblečení a celkovou úpravou vizáže na křest mé knihy Smrtící byznys pro média a známé osobnosti. Velmi oceňuji profesionální a laskavý přístup, od začátku až po samotnou akci. Díky ní jsem se před novináři cítila jako hvězda.

Ing. Hana Hindráková
spisovatelka a copywriterka
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Na začátku jsem měla plnou skříň oblečení a tísnivý pocit, že nemám co na sebe. Pak mi do šatníku vtrhla Olga. Něco vyhodila a z toho, co zbylo, poskládala několik velmi nositelných kombinací, které by mě samotnou v životě nenapadly. Také nakupovat s Olgou je mnohem lepší, než se o totéž pokoušet samostatně. Poradí se siluetou, barvami i materiály. Z obchodu jsem odcházela s několika novými kousky a přesnou představou, k čemu je budu nosit. Kombinace už pro mě nejsou takový rébus a navíc mě to díky Olze začíná i bavit. Děkuji a doporučuji!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách

Před Olgou jsem nikdy u stylistky nebyla. Hlavně proto, že móda mě moc nezajímá a nebaví. Letos jsem se rozhodla navštívit Olgy kurz „Doplňkománie“ a byla jsem velmi příjemně překvapená, že to může být zajímavé a praktické. Takže jsme s Olgou udělaly i jarní detox šatníku. Nebylo to vůbec nudné ani trapné jak jsem se bála. Olga mi udělala doslova revoluci a to nejen v šatníku, ale i v hlavě. Zbourala mi mé zažité mýty o tom, že móda je jen pro sexy blondýnky a bez dokonalé postavy to nemá vůbec smysl řešit, že je to nuda a také mé představy o tom, že je třeba mít sukni po kotníky, že uvázat šátek je věda a o tom, že je normální, že podprsenka leze. Vše bylo příjemné a v pohodové atmosféře. Olgy služby i kurzy všem moc doporučuji. A zvláště těm, kteří mají pocit, že stejně mají na takové věci blbou postavu a ani je to moc nezajímá. Už se těším na společné nákupy.

Bc. Zuzana Bartůšková
účetní specialistka
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz 723 788 363
Radim Hasalík

Po několika letech na volné noze jsem se rozhodl pro změnu. Oslovil jsem Olgu Rochowanskou s žádostí, aby změnila šedou myš v důvěryhodného profesionála internetového marketingu. Po přeměření následoval společný nákup, který nám zabral několik hodin. Výsledek stojí za to. Mám pěkné, padnoucí, sladěné „šik“ oblečení, které moje okolí chválí. Začal jsem nosit nové kombinace a oblékání už nepovažuji za vědu, ale za velkou zábavu. Užívám si experimentování. Nikdy bych nevěřil, že jako muž takto změním postoj k šatům, které skutečně dělají člověka. Vřele Olgu a její služby doporučuji.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu
Kristýna Maková

Na Olze Rochowanské mě na počátku spolupráce upoutalo, že je velmi milá a příjemná a zároveň nechodí kolem horké kaše – dokáže vystihnout podstatu věci bez složitých obezliček. Využila jsem jejích služeb coby konzultantky a vizážistky před důležitým focením. Byla naprosto úžasná. Přišla výborně připravená, s mnoha doplňujícími a zlepšujícími návrhy nad rámec zadání, což bylo skvělé! Do ničeho mě netlačila a dala mi dostatečný prostor pro to sama se rozhodnout. A ještě k tomu všemu dokázala svým pozitivním přístupem a dobrou náladou zlepšit tu mou a dodat mi trochu víc sebevědomí před důležitou akcí. Olga Rochowanská je prostě a jasně žena na svém místě! Vřele doporučuji využít jejích služeb či s ní navázat spolupráci! Já už se na příští příležitost pracovně se s Olgou potkat velmi těším!

Kristýna Maková
copyeditorka a konzultantka webového obsahu

Paní Olga je velmi milá a příjemná dáma se smyslem pro humor. Když jsem s ní měla mít první schůzku (dárek od přítele), bála jsem se, že přijde někdo, kdo mne bude vláčet po drahých obchodech a vnucovat mi módní zboží. Nikoliv, bylo to jako setkání s kamarádkou, která si udělala čas jen pro vás. Včera jsme se opět potkaly na jejím kurzu „Doplňkománie", který nás s kamarádkou nadchl. Najednou se nezdá složité pěkně si zavázat šátek nebo si připnout brož, která leží někde ve skříni. Na kurzu jsme si všechno vyzkoušely, naučily a člověk zjistí, jak může podtrhnout svoji osobnost a osobitost pouhou maličkostí, která by ho ani nenapadla. Odnesly jsme si poučení i dobrou náladu a těším se na nějakou další akci.

Jolana Vyhnálková
vyjola@volny.cz 732 804 578