Doporučení z první ruky

Ondřej Babič — PPC specialista a marketingový konzultant


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Se službami jsem velmi spokojen. Kampaně pana Babiče mi otevřely oči v tom, jak zásadně se můžou podílet na našem obratu a růstu. Mohu doporučit hlavně z důvodu bezproblémové komunikace a rychlé odezvy na veškeré požadavky.

Jan Holuša
Majitel
ceskelyze.cz

S Ondrou spolupracujeme již několik let a musíme konstatovat, že se jedná o odborníka, který nám v oblasti PPC výrazně pomohl. Od prvního okamžiku bylo cítit, že má skutečný zájem o výsledky a ty se opravdu po jeho radách a doporučeních projevily a vše začalo dávat ekonomický smysl. Komunikace byla vždy příjemná a srozumitelná a ve spolupráci budeme i nadále pokračovat.

Mgr. Bc. Vladislav Koval
specialista eshopu
www.dezishop.cz info@dezishop.cz

S marketingem a externisty jsem se delší dobu trápil. Na pana Babiče jsem dostal kontakt od známého, který mi ho doporučil jako spolehlivého člověka. Začali jsme konzultacemi marketingu. Komunikuji pouze s jedním spolehlivým člověkem, mám tak více času na svou práci. Na spolupráci nejvíce oceňuji rychlost a férové jednání. V PPC kampaních se neustále posouváme k lepším číslům.

Roman Čech
jednatel servisu
www.autocentrumkarvina.cz

Skvělá spolupráce. Je příjemné, když máte po ruce profesionála v daném odvětví. Po úpravě PPC kampaní jsme registrovali významný nárůst návštěvnosti našich e-shopů. Ve spolupráci budeme pokračovat. Odborné konzultace jsou pro nás základ businessu.

Ing. Radim Čech, Ph.D.
zdravotní technika
invira.sk

Spolupráci s Ondrou mohu jenom doporučit. Chová se velmi rozvážně a přemýšlí o řešení ze všech stran. Jde vidět, že je odborníkem ve své profesi. Pokud se rozmýšlíš, s kým začít spolupracovat v oblasti PPC, věřím že tohle je cesta, kde získáš určitě více než bys čekal. Sám(a) si ověř jeho odbornost a budeš mile překvapený(a).

Matej Rejnoch
Virtuální a rozšířená realita na míru
tastyair.cz

Ondřej mi poskytl cenné rady v oblasti e-commerce, které pomohly mému webu dosáhnout značného zlepšení. Jeho odborné znalosti a proaktivní přístup jsou neocenitelné. Vřele ho doporučuji!

Tomáš Adámek
gastro
www.stodolaostrava.cz

Mentoring nám přinesl hlubší porozumění e-commerce strategiím a zlepšil naše kampaně. Jeho rady a podpora vedly k výraznému růstu našeho online podnikání. Vřele doporučuji!

Ezdras Hybl
majitel firmy Egmont Garage
www.egmontgarage.cz

Spolupráce s panem Babičem byla výjimečná díky jeho komplexnímu poradenství a mentoringu. Pomohl nám efektivně nastavit byznys model a plán, což vedlo k výraznému zlepšení našich výsledků v online podnikání.

Jiří Dedek
osvč
www.jiridedek.cz

Výborný přehled v aktuální legislativě týkající se GA4 požadující EU, rychlost, velmi dobrá cena. Za mne velmi kvalitní přístup, už máme dohodnuty další projekty a do budoucna určitě tohoto specialistu využiji vícekrát. Díky za dobrou spolupráci a kvalitní nastavení GA4.

Pavel Bezdek
e-shop s textilem
Aipex4you.cz 731 158 585
Lukáš Holubík

S panem Babičem spolupracuji v oblasti analytiky a musím říct, že je profesionálem ve svém oboru. Jeho schopnost rychle reagovat na nové situace a ochota zkoušet inovativní přístupy činí naši spolupráci nejen efektivní, ale také velmi inspirativní. Pan Babič je vždy připraven pomoci a jeho proaktivní přístup výrazně přispívá k úspěchu našich projektů. Jeho profesionální přístup a ochota neustále se zlepšovat z něj činí cenného partnera pro jakýkoliv projekt. Mohu vřele doporučit.

Lukáš Holubík
specialista na PPC a online marketing