Ondřej Kulíšek

grafický designér, logotvůrce a DTP specialista

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Tvořím moderní grafiku a design. Navrhuji funkční loga a firmy oblékám do líbivých kabátů. Umím sladit všechny grafické prvky ve firmě, od hlavního designu značky, přes tiskoviny, propagační materiály, až po vizitky a poutavé infografiky. V grafickém světě se pohybuji přes 10 let. V rámci spolupráce s reklamní agenturou dělám grafiky pro firmy jako Heineken, Raiffeisen stavební spořitelna, Goodyear Dunlop, OC Centrál Most a další.

  • Loga a firemní identita – loga, logomanuály, návrhy řešení pro tvorbu značky. Důraz na sjednocení všech prvků, jednoduchost, modernost, zapamatovatelnost a použitelnost.
  • Firemní tiskoviny – vizitky, plakáty, bannery, billboardy, brožury, letáky, novoročenky, vouchery, obaly, polepy aut.
  • Infografika – moderní a funkční infografiky, které vydají za tisíce slov; pomocí ikon, obrázků a vizualizace jasně a stručně vyjádří informace tak, aby u nich čtenář nemusel složitě přemýšlet.
  • Ilustrace – různé postavy, vektory, objekty, imaginace a abstrakce.

Před každým grafickým návrhem je pro mě důležité dobře poznat a pochopit záměr projektu, teprve tehdy může být grafika účinná. Rád vytvářím a těším se z krásných a funkčních věcí. Pro tvorbu používám profesionální software Adobe: Illustrator, Photoshop, Premiere Pro, After Effects.

Vybrané reference

  • Raiffeisen stavební spořitelna – tvorba grafického manuálu pro sjednocení použití prvků designu. Návrhy na většinu výloh poboček po ČR.
  • Heineken – tvorba grafiky pro pobočky Heinekenu: výlohy, vnitřní vizuály poboček, regály.
  • EP Sourcing (EP Coal trading, EP Cargo) – novoroční přání, grafika na firemní akce, grafické návrhy na dresy.
  • AGC – vizitky, infografické tabule do výrobních hal.
  • Goodyear Dunlop Tires Czech (Premio pneu, autoservis) – zpracování plakátů, návrhů na auta, grafické práce.
  • OC Central Most – návrh grafik, plakátů, měsíčních akcí.
Ondřej Kulíšek

Kontakty

Ondřej Kulíšek
Albrechtická 592/19
Most (Ústecký kraj)
434 01
Mobil:602 292 625
Email:ondrejkulisek@email.cz
Web:www.ondrejkulisek.com
Instagram:ondrejkulisek
Účet:43 – 3755170247/0100 (Komerční banka)
IČ:07043449

Doporučení
z první ruky

Dovolím si citovat část emailu, který jsem panu Kulíškovi po finálním doladění loga poslala: „Nemám slov, jsem nadšená z celé spolupráce, výsledného loga i závěrečné prezentace.“ Služby pana Kulíška doporučuji všemi dvaceti. Je opravdový profesionál, který je velmi kreativní, nápaditý, rychlý, dodržuje termíny, snaží se splnit přání klienta, ale zároveň vám řekne, když vymýšlíte blbosti a nasměruje vás tím správným směrem :). Ještě jednou moc děkuji a pokud budu v budoucnu potřebovat další grafické služby, budete první volba.