Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Kulíšek

Ondřej Kulíšek

grafický designér, logotvůrce a DTP specialista

Ondřej Kulíšek

Tvořím moderní grafiku a design. Navrhuji funkční loga a firmy oblékám do líbivých kabátů. Umím sladit všechny grafické prvky ve firmě, od hlavního designu značky, přes tiskoviny, propagační materiály, až po vizitky a poutavé infografiky. V grafickém světě se pohybuji přes 10 let. V rámci spolupráce s reklamní agenturou dělám grafiky pro firmy jako Heineken, Raiffeisen stavební spořitelna, Goodyear Dunlop, OC Centrál Most a další.

  • Loga a firemní identita – loga, logomanuály, návrhy řešení pro tvorbu značky. Důraz na sjednocení všech prvků, jednoduchost, modernost, zapamatovatelnost a použitelnost.
  • Firemní tiskoviny – vizitky, plakáty, bannery, billboardy, brožury, letáky, novoročenky, vouchery, obaly, polepy aut.
  • Infografika – moderní a funkční infografiky, které vydají za tisíce slov; pomocí ikon, obrázků a vizualizace jasně a stručně vyjádří informace tak, aby u nich čtenář nemusel složitě přemýšlet.
  • Ilustrace – různé postavy, vektory, objekty, imaginace a abstrakce.

Před každým grafickým návrhem je pro mě důležité dobře poznat a pochopit záměr projektu, teprve tehdy může být grafika účinná. Rád vytvářím a těším se z krásných a funkčních věcí. Pro tvorbu používám profesionální software Adobe: Illustrator, Photoshop, Premiere Pro, After Effects.

Ukázky práce:

Návrh firemních logJídelní lístek pro Plzeňský restaurantRollup pro Laboratoř PostoloprtyPoutavá infografikaDigitální ilustrace
Zobrazit všech 45 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

  • Raiffeisen stavební spořitelna – tvorba grafického manuálu pro sjednocení použití prvků designu. Návrhy na většinu výloh poboček po ČR.
  • Heineken – tvorba grafiky pro pobočky Heinekenu: výlohy, vnitřní vizuály poboček, regály.
  • EP Sourcing (EP Coal trading, EP Cargo) – novoroční přání, grafika na firemní akce, grafické návrhy na dresy.
  • AGC – vizitky, infografické tabule do výrobních hal.
  • Goodyear Dunlop Tires Czech (Premio pneu, autoservis) – zpracování plakátů, návrhů na auta, grafické práce.
  • OC Central Most – návrh grafik, plakátů, měsíčních akcí.

Kontaktní informace

Ondřej Kulíšek
Albrechtická 592/19
Most (Ústecký kraj)
434 01
Mobil:602 292 625
Email:ondrejkulisek@email.cz
Web:www.ondrejkulisek.com
Účet:43 – 3755170247 / 0100 (Komerční banka)
:07043449

Doporučení z první ruky

Hledáte-li kvalitního grafika, jste na správném místě. Spolupráce s panem Kulíškem na tvorbě loga byla naprosto perfektní. Ze zaslaných variant loga jsme si vybrali jedno, které se ještě upravilo do finální podoby. Nebránil se i několika revizím dodané práce a vždy nám ochotně vyšel vstříc a to opravdu oceňuji. Další plus je, že vždy dodrží dohodnutý termín bez výmluv. Jednoznačně doporučuji spolupráci.
Radek M.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS