Ondřej Kulíšek

logo designér a tvůrce vizuálních identit

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Navrhnu vaší značce funkční logo a brand, na který budete hrdí.

Firmy „oblékám“ do slušivých kabátů přes 10 let. V rámci spolupráce s reklamní agenturou jsem se graficky podepsal na značkách jako Heineken, Raiffeisen stavební spořitelna, Goodyear Dunlop, OC Centrál Most a mnoha dalších.

  • Logotvorba – Tvořím nápaditá loga včetně logo manuálů, jak loga správně používat. Nebo už máte vlastní logo, ale neztotožňujete se s ním? Podívám se mu na zoubek a přepracuji ho tak, aby vyjadřovalo vaši identitu.
  • Vizuální identita – Navrhuji nové, případně redesignuji nefunkční firemní identity s důrazem na sjednocení všech prvků, jednoduchost, modernost, zapamatovatelnost a použitelnost.
  • Brand konzultace – Tápete, jak uchopit vaši značku? Pomůžu vám se v této nesmírně zajímavé oblasti zorientovat.
  • Grafika pro stálé klienty – Díky mým dlouholetým zkušenostem s tvorbou grafiky pro různá média umím svým věrným klientům zajistit jakoukoliv grafiku. Pokud tedy chcete rozvinout mnou navrženou vizuální identitu o další grafické prvky, jste na správné adrese.

Aby spolupráce byla co nejplodnější, je pro mě důležité vás dobře poznat a pochopit záměr vašeho projektu. Rád vytvářím a těším se z krásných a funkčních věcí. Pro tvorbu používám profesionální software Adobe: Illustrator, Photoshop, Premiere Pro, After Effects.

Na YouTube vytvářím edukativní obsah o grafickém designu.

Vybrané reference

  • Raiffeisen stavební spořitelna – tvorba grafického manuálu pro sjednocení použití prvků designu. Návrhy na většinu výloh poboček po ČR.
  • Heineken – tvorba grafiky pro pobočky Heinekenu: výlohy, vnitřní vizuály poboček, regály.
  • EP Sourcing (EP Coal trading, EP Cargo) – novoroční přání, grafika na firemní akce, grafické návrhy na dresy.
  • AGC – vizitky, infografické tabule do výrobních hal.
  • Goodyear Dunlop Tires Czech (Premio pneu, autoservis) – zpracování plakátů, návrhů na auta, grafické práce.
  • OC Central Most – návrh grafik, plakátů, měsíčních akcí.

Vizuální identita — investice nebo zbytečnost?

Ondřej Kulíšek

Kontakty

Ondřej Kulíšek
Albrechtická 592/19
Most (Ústecký kraj)
434 01
Mobil:602 292 625
Email:ondrejkulisek@email.cz
Web:www.ondrejkulisek.com
Instagram:ondrejkulisek
YouTube:kulisekondrej
Účet:43 – 3755170247/0100 (Komerční banka)
IČ:07043449

Doporučení
z první ruky

Dovolím si citovat část emailu, který jsem panu Kulíškovi po finálním doladění loga poslala: „Nemám slov, jsem nadšená z celé spolupráce, výsledného loga i závěrečné prezentace.“ Služby pana Kulíška doporučuji všemi dvaceti. Je opravdový profesionál, který je velmi kreativní, nápaditý, rychlý, dodržuje termíny, snaží se splnit přání klienta, ale zároveň vám řekne, když vymýšlíte blbosti a nasměruje vás tím správným směrem :). Ještě jednou moc děkuji a pokud budu v budoucnu potřebovat další grafické služby, budete první volba.