Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Kulíšek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondřej Kulíšek — grafický designér, logotvůrce a DTP specialista

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Ondřej Kulíšek:
Se spoluprací s grafikem Kulíškem jsem moc spokojen, nejen co se týká jeho technických dovedností, ale i představivosti, cítění a osobní pohody při sjednávání zakázek včetně spolehnutí se na termínové plnění.

Ing.Petr Šatra

jednatel REAL CAPITAL
satra@realcapital.cz ~ 602 429 550
Velmi šikovný grafik, se kterým jsme od loga, přes propagační materiály až po vizitky velmi spokojeni. Vždy bylo vše včas a kvalitně zpracováno, navíc nad naše očekávání a na požadované úpravy reagoval velmi rychle. Určitě naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

R. S.

asistentka ředitele, Laboratoř Pospoloprty
Velká spokojenost! Již delší dobu mám tu čest spolupracovat s panem Kulíškem. Vždy velmi ochotně a rychle reaguje na naše požadavky, které jsou leckdy poptávány na poslední chvíli. Velmi si cením jeho přístupu, příjemného vystupování a také kreativního myšlení.

Veronika Ondysová

taneční skupina Institute of TOG
itog@seznam.cz
S panem Ondřejem Kulíškem spolupracujeme více jak rok. Vytváří pro nás grafické materiály, loga, prezentace. Je časově flexibilní, což nám vyhovuje. Kvalita jeho práce je na vysoké úrovni. Mohu všem doporučit.

Luboš Klouček

marketingová agentura TOP BUY s.r.o.
Hledáte-li kvalitního grafika, jste na správném místě. Spolupráce s panem Kulíškem na tvorbě loga byla naprosto perfektní. Ze zaslaných variant loga jsme si vybrali jedno, které se ještě upravilo do finální podoby. Nebránil se i několika revizím dodané práce a vždy nám ochotně vyšel vstříc a to opravdu oceňuji. Další plus je, že vždy dodrží dohodnutý termín bez výmluv. Jednoznačně doporučuji spolupráci.

Radek M.

S prací a přístupem pana Kulíška jsme byli maximálně spokojení, komunikace probíhala rychle a k věci. Pan Kulíšek se nám přesně trefil designově do noty a vytvořil logo, které se nám líbí, je jednoduché a velmi zapamatovatelné. Určitě doporučuji navázat spolupráci.

Adam Nádvorník

www.profipatent.cz
Spolupráci s panem Kulíškem rozhodně doporučuji. Je to profík na svém místě. Naprosto skvělá komunikace, flexibilita a zpracování zakázek. Spolupráce s panem Kulíškem si velmi cením a už teď vím, že každé další zadání bude směřovat k němu.

Lucie Fraňková

Dostalo se mi mnohem víc než jsem čekala. Z mé zkušenosti přistupuje ke každému svému projektu velmi profesionálně, citlivě, zkoumavě. Feedback, který dává, je hodně nápomocný. Zajímá se o celkovou vizi klienta a snaží se vytvořit co nejlepší dílo ve spojitosti s požadavkem. Každý logo oříšek vyřeší Kulíšek!

Soňa Kl.

sonni.kl@yahoo.com
Vše proběhlo podle představ a dohod. Jsem spokojený a logo se mi líbí.

Zdeněk Kašpárek

Spolupráce s panem Ondřejem Kulíškem byla naprosto perfektní a bezproblémová. Veškerá komunikace, která proběhla, klapala jako hodinky. Vše na čem jsme se domluvili, proběhlo bez komplikací. Profesionalita, ochota, vstřícnost, to jsou přednosti, které pana Kulíška vystihují. Naprosto vystihl styl, který se nám líbí a jeho výtvor loga se stane naší novou identitou našeho rodinného penzionu. Dále bych vypíchl obrovský počet výstupního materiálu, který je součástí celkového balíčku pro tvorbu loga. Opravdu radost spolupracovat a doporučím na 100 %.

Martin Müller

rodinný penzion Skryje
www.penzionpodkaplickou.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS