Doporučení z první ruky

Ondřej Kulíšek — logo designér a tvůrce vizuálních identit


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

Ing. Lenka Malota (Svobodová)

Dovolím si citovat část emailu, který jsem panu Kulíškovi po finálním doladění loga poslala: „Nemám slov, jsem nadšená z celé spolupráce, výsledného loga i závěrečné prezentace.“ Služby pana Kulíška doporučuji všemi dvaceti. Je opravdový profesionál, který je velmi kreativní, nápaditý, rychlý, dodržuje termíny, snaží se splnit přání klienta, ale zároveň vám řekne, když vymýšlíte blbosti a nasměruje vás tím správným směrem :). Ještě jednou moc děkuji a pokud budu v budoucnu potřebovat další grafické služby, budete první volba.

Se spoluprací s grafikem Kulíškem jsem moc spokojen, nejen co se týká jeho technických dovedností, ale i představivosti, cítění a osobní pohody při sjednávání zakázek včetně spolehnutí se na termínové plnění.

Ing.Petr Šatra
jednatel REAL CAPITAL
satra@realcapital.cz 602 429 550

Velmi šikovný grafik, se kterým jsme od loga, přes propagační materiály až po vizitky velmi spokojeni. Vždy bylo vše včas a kvalitně zpracováno, navíc nad naše očekávání a na požadované úpravy reagoval velmi rychle. Určitě naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

R. S.
asistentka ředitele, Laboratoř Pospoloprty

Velká spokojenost! Již delší dobu mám tu čest spolupracovat s panem Kulíškem. Vždy velmi ochotně a rychle reaguje na naše požadavky, které jsou leckdy poptávány na poslední chvíli. Velmi si cením jeho přístupu, příjemného vystupování a také kreativního myšlení.

Veronika Ondysová
taneční skupina Institute of TOG
itog@seznam.cz

S panem Ondřejem Kulíškem spolupracujeme více jak rok. Vytváří pro nás grafické materiály, loga, prezentace. Je časově flexibilní, což nám vyhovuje. Kvalita jeho práce je na vysoké úrovni. Mohu všem doporučit.

Luboš Klouček
marketingová agentura TOP BUY s.r.o.

Hledáte-li kvalitního grafika, jste na správném místě. Spolupráce s panem Kulíškem na tvorbě loga byla naprosto perfektní. Ze zaslaných variant loga jsme si vybrali jedno, které se ještě upravilo do finální podoby. Nebránil se i několika revizím dodané práce a vždy nám ochotně vyšel vstříc a to opravdu oceňuji. Další plus je, že vždy dodrží dohodnutý termín bez výmluv. Jednoznačně doporučuji spolupráci.

Radek M.

S prací a přístupem pana Kulíška jsme byli maximálně spokojení, komunikace probíhala rychle a k věci. Pan Kulíšek se nám přesně trefil designově do noty a vytvořil logo, které se nám líbí, je jednoduché a velmi zapamatovatelné. Určitě doporučuji navázat spolupráci.

Adam Nádvorník
www.profipatent.cz

Spolupráci s panem Kulíškem rozhodně doporučuji. Je to profík na svém místě. Naprosto skvělá komunikace, flexibilita a zpracování zakázek. Spolupráce s panem Kulíškem si velmi cením a už teď vím, že každé další zadání bude směřovat k němu.

Lucie Fraňková

Dostalo se mi mnohem víc než jsem čekala. Z mé zkušenosti přistupuje ke každému svému projektu velmi profesionálně, citlivě, zkoumavě. Feedback, který dává, je hodně nápomocný. Zajímá se o celkovou vizi klienta a snaží se vytvořit co nejlepší dílo ve spojitosti s požadavkem. Každý logo oříšek vyřeší Kulíšek!

Vše proběhlo podle představ a dohod. Jsem spokojený a logo se mi líbí.

Zdeněk Kašpárek