Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Kulíšek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondřej Kulíšek — grafický designér, logotvůrce a DTP specialista

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ondřej Kulíšek:
Se spoluprací s grafikem Kulíškem jsem moc spokojen, nejen co se týká jeho technických dovedností, ale i představivosti, cítění a osobní pohody při sjednávání zakázek včetně spolehnutí se na termínové plnění.

Ing.Petr Šatra

jednatel REAL CAPITAL
satra@realcapital.cz ~ 602 429 550
Velmi šikovný grafik, se kterým jsme od loga, přes propagační materiály až po vizitky velmi spokojeni. Vždy bylo vše včas a kvalitně zpracováno, navíc nad naše očekávání a na požadované úpravy reagoval velmi rychle. Určitě naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

R. S.

asistentka ředitele, Laboratoř Pospoloprty
Velká spokojenost! Již delší dobu mám tu čest spolupracovat s panem Kulíškem. Vždy velmi ochotně a rychle reaguje na naše požadavky, které jsou leckdy poptávány na poslední chvíli. Velmi si cením jeho přístupu, příjemného vystupování a také kreativního myšlení.

Veronika Ondysová

taneční skupina Institute of TOG
itog@seznam.cz
S panem Ondřejem Kulíškem spolupracujeme více jak rok. Vytváří pro nás grafické materiály, loga, prezentace. Je časově flexibilní, což nám vyhovuje. Kvalita jeho práce je na vysoké úrovni. Mohu všem doporučit.

Luboš Klouček

marketingová agentura TOP BUY s.r.o.
Hledáte-li kvalitního grafika, jste na správném místě. Spolupráce s panem Kulíškem na tvorbě loga byla naprosto perfektní. Ze zaslaných variant loga jsme si vybrali jedno, které se ještě upravilo do finální podoby. Nebránil se i několika revizím dodané práce a vždy nám ochotně vyšel vstříc a to opravdu oceňuji. Další plus je, že vždy dodrží dohodnutý termín bez výmluv. Jednoznačně doporučuji spolupráci.

Radek M.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS