Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Saida

Ondřej Saida

designér značek a architekt

Ondřej Saida
Ondřej Saida - logo

Co kdyby vaše logo mělo příběh?

Jsem grafický designér a architekt a ve své tvorbě se zaměřuji hlavně na branding. Podobně jako se rodí architektonické koncepty, vznikají v mém skicáku návrhy firemních identit. Nekreslím jen obrázky, vytvářím marketingové přesahy. Promyšlené, kreativní, stylové.

  • Návrhy – vizuální řešení pro váš brand: definice barevnosti a fontů, logo a vizuální identita (včetně manuálů), webdesign, design tiskovin, obalů, obchodních prostor a interiérů atd.
  • Realizace – dohlédnu na výrobu materiálů určených k propagaci vaší značky, nabídnu tisková data a materiálová řešení.
  • Konzultace – ať už potřebujete poradit jak vaši značku prezentovat, pohlídat správné zacházení s logem nebo nezávisle zhodnotit, jak si design vašeho brandu vede v porovnání s konkurencí.

Vystudoval jsem architekturu na Vysokém učení technickém v Brně. Mám rád startování nových projektů, přemýšlení nad koncepty a příběhy brandů, propojení mezi obory a práci s prostorem. Začínám na papíře, mezi ruční skicou a vektorovou formou je vždy spousta kreativní práce. Kladu důraz na minimalismus, čistotu a funkčnost.

Portfolio:

Vizuální identita a vizitky pro WattJedna z variant vizitek pro Pivovar MØKVizuální identita Pivovaru MØKVizuální identita Pivovaru MØKVizuální identita Pivovaru MØK
Zobrazit všech 47 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, osobně Brno a Jihomoravský kraj

Kategorie katalogu:

Vybrané projekty:

  • Pivovar MØK – firemní identita pivovaru MØK. Práce, která mě neskutečně bavila. Spoustu nápadů jsme s klientem posunuli kupředu tak, aby logo reflektovalo jedinečný příběh pivovaru.
  • Shredwear – značka oblečení, kterou jsem založil spolu se svým bráchou. Tvoříme brand i design oblečení. Prohlédněte si, jak jsme zpracovali lookbook pro rok 2020.
  • Reair – název, logo, kompletní firemní identita, včetně webu pro produkt, který vám pomůže lépe se nadechnout v interiéru.
  • Studio Bezeslov – logo, firemní identita a webová prezentace. Název měl říkat vše. Ty nejlepší momenty slovy nevyjádříte.

Kontaktní informace

Ondřej Saida [ mapka ]
Atelier saidadesign
Křenová 19
Brno
602 00
Mobil:603 988 192
Email:ondrej@saida.cz
Web:www.saida.cz
Facebook:Facebook saida.design
Instagram:Instagram saida.design
LinkedIn:LinkedIn ondrejsaida
Pinterest:Pinterest ondrejsaida
Účet:1956553173 / 0800 (Česká spořitelna)
:06272185

Doporučení z první ruky

Ondru můžu jen doporučit, je to opravdový profesionál ve svém oboru. Jeho perfektní práce mluví za vše. Má suprové nápady a je otevřený všemu pokud vidí, že to dává smysl a je to přínosné. Komunikace s ním je bez problémů a vždy blesková. Spolupracoval jsem s ním již na třech projektech. Není pro něj problém navrhnout firemní identitu nebo pracovat s již vytvořeným logem a posunout vizuál celé firmy kupředu. Vždy ho s radostí doporučím dále, je to člověk který zvládne vše. Pokud hledáte grafika a ideamakera, už nehledejte, právě jste ho našli.
Martin Tůma
zakladatel studia Bezeslov, firmy Rebag, WATTboards

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS