Ondřej Saida

designér značek a architekt

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, osobně Brno a Jihomoravský kraj

Co kdyby vaše logo mělo příběh?

Jsem grafický designér a architekt a ve své tvorbě se zaměřuji hlavně na branding. Podobně jako se rodí architektonické koncepty, vznikají v mém skicáku návrhy firemních identit. Nekreslím jen obrázky, vytvářím marketingové přesahy. Promyšlené, kreativní, stylové.

  • Návrhy – vizuální řešení pro váš brand: definice barevnosti a fontů, logo a vizuální identita (včetně manuálů), webdesign, design tiskovin, obalů, obchodních prostor a interiérů atd.
  • Realizace – dohlédnu na výrobu materiálů určených k propagaci vaší značky, nabídnu tisková data a materiálová řešení.
  • Konzultace – ať už potřebujete poradit jak vaši značku prezentovat, pohlídat správné zacházení s logem nebo nezávisle zhodnotit, jak si design vašeho brandu vede v porovnání s konkurencí.

Vystudoval jsem architekturu na Vysokém učení technickém v Brně. Mám rád startování nových projektů, přemýšlení nad koncepty a příběhy brandů, propojení mezi obory a práci s prostorem. Začínám na papíře, mezi ruční skicou a vektorovou formou je vždy spousta kreativní práce. Kladu důraz na minimalismus, čistotu a funkčnost.

Vybrané projekty:

  • Pivovar MØK – firemní identita pivovaru MØK. Práce, která mě neskutečně bavila. Spoustu nápadů jsme s klientem posunuli kupředu tak, aby logo reflektovalo jedinečný příběh pivovaru.
  • Shredwear – značka oblečení, kterou jsem založil spolu se svým bráchou. Tvoříme brand i design oblečení. Prohlédněte si, jak jsme zpracovali lookbook pro rok 2020.
  • Reair – název, logo, kompletní firemní identita, včetně webu pro produkt, který vám pomůže lépe se nadechnout v interiéru.
  • Studio Bezeslov – logo, firemní identita a webová prezentace. Název měl říkat vše. Ty nejlepší momenty slovy nevyjádříte.
Ondřej Saida
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ondřej Saida [ mapka ]
Obilní trh 4
Brno
602 00
Mobil:603 988 192
Email:ondrej@saida.cz
Web:www.saida.cz
Facebook:saida.design
Instagram:ondrejsaida
LinkedIn:ondrejsaida
WhatsApp:420603988192
Účet:1956553173/0800 (Česká spořitelna)
IČ:06272185

Doporučení
z první ruky

S Ondřejem byla spolupráce velmi snadná, vždy naslouchal nápadům z obou stran a vždy do projektu vnesl něco ze sebe. Přesně to očekávám od člověka, který má vytvořit nápad, který má projekt obohatit. Díky spolupráci jsme oživili staré logo a celkový firemní design. Nenásilnými kroky jsme se přenesli do moderní doby tak, aby kouzlo a duch zůstaly zachovány.

Michal Hladík

veterinární ordinace Hladík