Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Saida

Ondřej Saida

designér značek a architekt

Ondřej Saida
Ondřej Saida - logo

Co kdyby vaše logo mělo příběh?

Jsem grafický designér a architekt a ve své tvorbě se zaměřuji hlavně na branding. Podobně jako se rodí architektonické koncepty, vznikají v mém skicáku návrhy firemních identit. Nekreslím jen obrázky, vytvářím marketingové přesahy. Promyšlené, kreativní, stylové.

  • Návrhy – vizuální řešení pro váš brand: definice barevnosti a fontů, logo a vizuální identita (včetně manuálů), webdesign, design tiskovin, obalů, obchodních prostor a interiérů atd.
  • Realizace – dohlédnu na výrobu materiálů určených k propagaci vaší značky, nabídnu tisková data a materiálová řešení.
  • Konzultace – ať už potřebujete poradit jak vaši značku prezentovat, pohlídat správné zacházení s logem nebo nezávisle zhodnotit, jak si design vašeho brandu vede v porovnání s konkurencí.

Vystudoval jsem architekturu na Vysokém učení technickém v Brně. Mám rád startování nových projektů, přemýšlení nad koncepty a příběhy brandů, propojení mezi obory a práci s prostorem. Začínám na papíře, mezi ruční skicou a vektorovou formou je vždy spousta kreativní práce. Kladu důraz na minimalismus, čistotu a funkčnost.

Portfolio:

Vizuální identita a vizitky pro WattJedna z variant vizitek pro Pivovar MØKVizuální identita Pivovaru MØKVizuální identita Pivovaru MØKVizuální identita Pivovaru MØK
Zobrazit všech 47 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, osobně Brno a Jihomoravský kraj

Kategorie katalogu:

Vybrané projekty:

  • Pivovar MØK – firemní identita pivovaru MØK. Práce, která mě neskutečně bavila. Spoustu nápadů jsme s klientem posunuli kupředu tak, aby logo reflektovalo jedinečný příběh pivovaru.
  • Shredwear – značka oblečení, kterou jsem založil spolu se svým bráchou. Tvoříme brand i design oblečení. Prohlédněte si, jak jsme zpracovali lookbook pro rok 2020.
  • Reair – název, logo, kompletní firemní identita, včetně webu pro produkt, který vám pomůže lépe se nadechnout v interiéru.
  • Studio Bezeslov – logo, firemní identita a webová prezentace. Název měl říkat vše. Ty nejlepší momenty slovy nevyjádříte.

Kontaktní informace

Ondřej Saida [ mapka ]
Atelier Mosilana Hub
Křenová 19
Brno
602 00
Mobil:603 988 192
Email:ondrej@saida.cz
Web:www.saida.cz
Facebook:Facebook saida.design
Instagram:Instagram saida.design
LinkedIn:LinkedIn ondrejsaida
Pinterest:Pinterest ondrejsaida
Účet:1956553173 / 0800 (Česká spořitelna)
:06272185

Doporučení z první ruky

Potřeboval jsem někoho, kdo dokáže z mého příběhu vyčíst vše podstatné a dát to do určitého tvaru a barev. Někoho, kdo si poslechne můj příběh a pochopí, jakým způsobem chci svojí vzdělávací platformu vést. Hned po prvních prototypech grafiky jsem věděl, že Ondra byl ta správná volba. Jeho přátelské jednání mi dodalo jistotu, že ať už si usmyslím cokoliv, dostanu relevantní a objektivní zpětnou vazbu. Vše proběhlo velice snadno a rychle. Vytvořil logo, firemní identitu, aplikaci na vizitkách, na webu. Na lidi působí grafika opravdu dobře a pozitivní zpětnou vazbu slýchávám dodnes. Ondru doporučuji všem z mého podnikatelského prostředí, protože vím, že svoji práci odvede na 150 % a za velmi krátký čas. Jeho cit pro barvy a tvary, které vyčte jen z vašeho povídání ho dělá tím jedinečnějším grafikem z oboru a proto nebudu váhat využít jej znovu.
Vojta Hradský
zakladatel ZAO, cesta k lepšímu vzdělání

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS