Doporučení z první ruky

Ondřej Saida — designér značek a architekt


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

S Ondrou se mi spolupracuje výborně. Začal s námi spolupracovat na tvorbě firemní identity a pokračujeme v UX pro webovou a mobilní aplikaci. Vždy se zamýšlí nad požadavky v různých rovinách a z více úhlů pohledu. Při tvorbě loga přichází s několika alternativami, které vypráví příběh značky.

Pavel Pospíšil
zakladatel firmy Cargotic
cargotic.com ask@cargotic.com

S Ondrou je super spolupráce. Pomohl nám vymyslet celý vizuální styl pro naše chytré senzory. Ondra se toho chopil výborně, přesně pochopil styl jakým se chceme prezentovat a vytvořil nám krásné logo, pomohl vymyslet rozvržení webu tak, aby vše dávalo smysl a vytvořil nám pro něj grafiku. Spolupráci určitě doporučujeme. Nezajímalo ho jenom vytvoření grafiky, ale chtěl zjistit i to, jak přesně naše senzory fungují, aby jeho návrh co nejlépe pasoval.

Jiří Janoušek
zakladatel firmy ReAir
www.reair.cz info@reair.cz

Ondru můžu jen doporučit, je to opravdový profesionál ve svém oboru. Jeho perfektní práce mluví za vše. Má suprové nápady a je otevřený všemu pokud vidí, že to dává smysl a je to přínosné. Komunikace s ním je bez problémů a vždy blesková. Spolupracoval jsem s ním již na třech projektech. Není pro něj problém navrhnout firemní identitu nebo pracovat s již vytvořeným logem a posunout vizuál celé firmy kupředu. Vždy ho s radostí doporučím dále, je to člověk který zvládne vše. Pokud hledáte grafika a ideamakera, už nehledejte, právě jste ho našli.

Martin Tůma
zakladatel studia Bezeslov, firmy Rebag, WATTboards
www.bezeslov.cz

Nechali jsme Ondru navrhnout logo a firemní identitu. Sami jsme zkoušeli nespočet vlastních variant loga. Ondra už u prvního návrhu dokázal v jednoduchém logu vystihnout naši myšlenku. S novým logem se dobře pracuje, krásně sedí do firemních materiálů a celkově nás baví. Firemní materiály vypadají reprezentativně. Jsme rádi, že jsme ze všech grafiků vybrali právě Ondru.

Libor Flossler
zakladatel firmy SYM s.r.o.

Spolupráce s Ondrou byla velice příjemná. Musím ocenit jeho komunikaci a kreativní myšlení. Ondra se zaměřoval převážně na webdesign. Ukázal velký přehled a posunul naši práci o kus dál! Za sebe musím říct, že Ondra má velký přehled a znalosti v oboru.

Patrik Zaoral
zakladatel firmy EagleScoots

S Ondřejem byla spolupráce velmi snadná, vždy naslouchal nápadům z obou stran a vždy do projektu vnesl něco ze sebe. Přesně to očekávám od člověka, který má vytvořit nápad, který má projekt obohatit. Díky spolupráci jsme oživili staré logo a celkový firemní design. Nenásilnými kroky jsme se přenesli do moderní doby tak, aby kouzlo a duch zůstaly zachovány.

Michal Hladík
veterinární ordinace Hladík
www.drhladik.cz

Ondra to s námi neměl vůbec jednoduché, protože musel skloubit požadavky mé i mého partnera. Musím říct, že se do nás dokázal perfektně vcítit a vyladit naše oznámení k dokonalosti. Jeho grafika se tak nakonec prolínala celou naší svatbou. Mělo to úžasný výsledek. Ondru bych doporučila pro jeho empatický přístup, který dokáže skloubit se svoji profesionalitou.

Klára Beranová
kompletní svatební grafika

Potřeboval jsem někoho, kdo dokáže z mého příběhu vyčíst vše podstatné a dát to do určitého tvaru a barev. Někoho, kdo si poslechne můj příběh a pochopí, jakým způsobem chci svojí vzdělávací platformu vést. Hned po prvních prototypech grafiky jsem věděl, že Ondra byl ta správná volba. Jeho přátelské jednání mi dodalo jistotu, že ať už si usmyslím cokoliv, dostanu relevantní a objektivní zpětnou vazbu. Vše proběhlo velice snadno a rychle. Vytvořil logo, firemní identitu, aplikaci na vizitkách, na webu. Na lidi působí grafika opravdu dobře a pozitivní zpětnou vazbu slýchávám dodnes. Ondru doporučuji všem z mého podnikatelského prostředí, protože vím, že svoji práci odvede na 150 % a za velmi krátký čas. Jeho cit pro barvy a tvary, které vyčte jen z vašeho povídání ho dělá tím jedinečnějším grafikem z oboru a proto nebudu váhat využít jej znovu.

Vojta Hradský
zakladatel ZAO, cesta k lepšímu vzdělání
https://www.facebook.com/svetZAO/

S Ondřejem se mi spolupracovalo velice dobře. Komunikace rychlá a přátelská, dalo se s ním na všem dohodnout. Do samotné práce vnesl kreativní energii, zajímal se a ze sesbíraných informací vytvořil návrhy, které se pak nebál měnit dle připomínek. Jako grafika ho proto můžu doporučit všemi deseti!

Jiří Ammer
psychoterapeut a psychologický poradce
www.psychoterapie-ammer.cz

Ondra je super grafik a idea maker. Je originální a nadčasový. Doporučuji ho všem, kdo hledá víc než jen obyčejnou grafiku :-) Za celý tým Česká asociace paraplegiků (CZEPA) děkujeme!

Ing. Andrea Židková
CZEPA
www.czepa.cz