Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondrej Sika

Ondrej Sika

lektor a konzultant se zaměřením na Git, Bitcoin, Blockhain a Docker

Ondrej Sika

Jako profesionální lektor a konzultant nabízím školení, poradenství a veřejné přednášky se zaměřením na:

  • Git – jak správně a jednoduše používat Git. Více informací na skoleni-git.cz.
  • Continues integration a automatické testování – pokračování školení GITu nebo management vývoje softwaru. Jak spustit Continuous Integration Environment na vlastní infrastruktuře; psaní a spouštění textů.
  • Bitcoin – přednášky na téma Bitcoinu pro začátečníky i pokročilé uživatele. Poradenství s implementací bitcoinových plateb do vlastního software.
  • Blockchain – školení základů blockchainu, ale také pomoc se složitějšími operacemi, jako například integrace blockchainu vlastního softwaru nebo přiblížení tématu auditovatelných dat.
  • Docker – nástroj, který zajišťuje běh aplikací ve striktně definovaném a odděleném prostředí, viz školení Docker.

Veřejné přednášky lze najít na SpeakerDeck. V současnosti intenzivní práce pro SlushPool, který byl prvním těžebním Poolem na světě. Zkušenosti a praxe vedení týmu vývojářů pro velký mezinárodní projekt.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak probíhá školení

Školení probíhá formou přednášky a následujícího praktického workshopu na konkrétní téma. Aby školení nepostrádalo na efektivitě, věnuji se vždy max. 10členné skupině. Cena školení je individuální a záleží na délce, počtu účastníků a tématu. Pro studenty, univerzity a neziskovky je cena zvýhodněná. Je možné platit Bitcoinem. Podporuju holky z Czechitas, jejichž misí je dostat do světa IT víc holek.

Dovednosti

Nejvíc zkušeností mám v oblasti backend aplikací a Bitcoinu. Nejčastěji používám Python/Twisted a Python/Django, kromě toho pracuju s PostgreSQL, MySQL, JS (Angular), NodeJS, C, Bash, LaTeX, NoSQL (MongoDB, Neo4j).

Kontaktní informace

Ondrej Sika
Kurta Konrada 6
Praha 9
190 00
Mobil:773 452 376
Email:ondrej@ondrejsika.com
Web:ondrej-sika.cz
Skype:Skype ondrejsika
Facebook:Facebook sikaondrej
Twitter:Twitter ondrejsika
LinkedIn:LinkedIn ondrejsika
Účet:2500171198 / 2010 (Fio)
:88114163 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Co se Bitcoinu týče, Ondra ví, o čem mluví. Dokáže svým zapálením zaujmout a umí tyto poměrně složité věci podat způsobem, který uspokojí jak posluchače začátečníka, tak pokročilejšího, což není vůbec jednoduchý úkol.
Martin Pilař
Bitcomp

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS