Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondrej Sika

Ondrej Sika

DevOps architekt, konzultant a lektor se zaměřením na open-source DevOps

Ondrej Sika

Pomáhám vývojářům, startupům, ale i korporacím zlepšit tzv. software development and IT operations neboli DevOps:

  • DevOps audity a implementace pipeline — Provedu audit vašich procesů, postupů a technologií při vývoji software. Zavedu DevOps do vaší firmy. Nastavím nástroje a procesy tak, abyste automaticky, spolehlivě a rychle doručovali novou funkcionalitu svým zákazníkům.
  • konzultace a podpora — Vyřeším váš konkrétní problém formou konzultací, čímž se vyvarujete zbytečných a drahých chyb. Nabízím i konzultace na bázi krátkodobé spolupráce v projektech, převážně pro zavedení nových postupů a technologií do praxe.
  • workshopy a školení — Vyškolím vás nebo váš tým na praktických workshopech tak, abyste mohli sami a efektivně používat kteroukoliv z následujících technologií nebo si z nich poskládat vlastní DevOps pipeline:

Jako softwarový inženýr pracuji od roku 2009 a postupně jsem se profesně specializoval na oblast DevOps, kde jsem od roku 2013 vedl 170+ školení pro 750+ lidí ve 120+ firmách. K mým klientům patří banky, telekomunikační společnosti i velké korporace, právě tak jako startupy a malé firmy. Mezi mé největší zákazníky patří Ministerstvo obrany, O2, Generali, Česká pojišťovna, KB pojišťovna, Prusa Research, Fio banka, E.ON, Eltodo, Zoot, CGI, Home Credit či Satoshi Labs.

V případě zájmu mě kontaktujte emailem na ondrej@sika.io anebo si jednoduše domluvme krátký večerní telefonát.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ondrej Sika
Kurta Konrada 6
Praha 9
190 00
Mobil:773 452 376
Email:ondrej@sika.io
Web:ondrej-sika.cz
Facebook:Facebook ondrejsikafreelancer
Instagram:Instagram ondrejsika
LinkedIn:LinkedIn ondrejsika
Twitter:Twitter ondrejsika
Účet:2301432033 / 2010 (Fio)
IBAN:CZ08 2010 0000 0023 0143 2033
SWIFT:FIOBCZPPXXX
:88114163 (plátce DPH)
DIČ:CZ9302252102

Doporučení z první ruky

Klíčové školení pro náš IT tým. Ondra je expert v oblastech, kde my tápeme. Nejen, že nás v rámci školení naučil používat GIT, ale nakopl nás dalšími tipy, kde zlepšit efektivitu naší práce. Myslím, že spolupráce tímto nekončí. Musím také ocenit pohodový a přátelský přístup.
Tomáš Růžička
Vistag project CTO

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS