Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondrej Sika

Ondrej Sika

lektor a konzultant se zaměřením na Git, Bitcoin, Blockhain a Docker

Ondrej Sika

Jako profesionální lektor a konzultant nabízím školení, poradenství a veřejné přednášky se zaměřením na:

  • Git – jak správně a jednoduše používat Git. Více informací na skoleni-git.cz.
  • Continues integration a automatické testování – pokračování školení GITu nebo management vývoje softwaru. Jak spustit Continuous Integration Environment na vlastní infrastruktuře; psaní a spouštění textů.
  • Bitcoin – přednášky na téma Bitcoinu pro začátečníky i pokročilé uživatele. Poradenství s implementací bitcoinových plateb do vlastního software.
  • Blockchain – školení základů blockchainu, ale také pomoc se složitějšími operacemi, jako například integrace blockchainu vlastního softwaru nebo přiblížení tématu auditovatelných dat.
  • Docker – nástroj, který zajišťuje běh aplikací ve striktně definovaném a odděleném prostředí, viz školení Docker.

Veřejné přednášky lze najít na SpeakerDeck. V současnosti intenzivní práce pro SlushPool, který byl prvním těžebním Poolem na světě. Zkušenosti a praxe vedení týmu vývojářů pro velký mezinárodní projekt.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak probíhá školení

Školení probíhá formou přednášky a následujícího praktického workshopu na konkrétní téma. Aby školení nepostrádalo na efektivitě, věnuji se vždy max. 10členné skupině. Cena školení je individuální a záleží na délce, počtu účastníků a tématu. Pro studenty, univerzity a neziskovky je cena zvýhodněná. Je možné platit Bitcoinem. Podporuju holky z Czechitas, jejichž misí je dostat do světa IT víc holek.

Dovednosti

Nejvíc zkušeností mám v oblasti backend aplikací a Bitcoinu. Nejčastěji používám Python/Twisted a Python/Django, kromě toho pracuju s PostgreSQL, MySQL, JS (Angular), NodeJS, C, Bash, LaTeX, NoSQL (MongoDB, Neo4j).

Kontaktní informace

Ondrej Sika
Kurta Konrada 6
Praha 8
190 00
Mobil:773 452 376
Email:ondrej@ondrejsika.com
Web:bysika.cz
Skype:Skype ondrejsika
LinkedIn:LinkedIn ondrejsika
Účet:2500171198 / 2010 (Fio)
:88114163

Doporučení z první ruky

Školení pro zaměstnance firmy mělo hlavu a patu. Oceňuji praktické příklady a snahu v diskuzi navázat metodiku verzování na naše konkrétní projekty. Školení doporučuji všem, kteří si ve verzování nejsou zcela jisti nebo si chtějí rozšířit obzory, stejně tak jako úplným nováčkům.
Ing. Jan Švanda
E-solutions

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS