Doporučení z první ruky

Ondrej Sika — DevOps architekt, konzultant a lektor se zaměřením na open-source DevOps


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Když absolvujete školení, očekáváte od něj, že vás to v rámci školeného tématu posune kupředu, že se dozvíte něco nového, že vám to ulehčí práci, přinese nové možnosti. Pokud se tak stane, pak bylo školení úspěšné. Co už se dá ale očekávat méně je to, že by vaše nové poznatky měly překročit hranice školeného tématu. Nám se to však s Ondrou při školení Dockeru stalo. A ještě jedno doporučení případným zájemcům: nebojte se Ondry ptát. Ondra se totiž nebojí odpovídat. A že mu to jde dobře.

Ondra pro nás zajišťoval školení Dockeru. Jeho přístup výrazně vybočuje ze standardizovaných školení – skvělá příprava, maximální otevřenost, pohodový přístup, expertní znalost podložená praxí, srozumitelnost. Za svou 20letou praxi jsem prošel řadou školení, ale to Ondrovo patří k těm nejlepším.

Filip Joanidis
Head of Business Intelligence CEE, Head of Digital Solutions CZ
www.linkedin.com/in/filip-joanidis/

Ondru jsme si pozvali na konzultace do naší firmy ohledně začlenění Gitlab CI do našeho vývojového procesu. I přes naši neznalost problematiky jsme velmi rychle našli společnou řeč a během krátkého času jsme z Ondry vytěžili maximum jeho znalostí a zkušeností. Ondrovy zkušenosti mají veliký přesah do všech oblastí vývoje a provozu software – zabrousili jsme na téma dockeru, load balancingu, bezpečnosti, git workflow, monitoringu atd. Jeho konzultace byly pro náš tým velikým přínosem a díky nim jsme se vyhnuli spoustě práce při tápání na slepo.

František Vodsloň
Software Development Manager at NMS Market Research
https://www.linkedin.com/in/vodslon/

Školení o dockeru jsme absolvovali jako součást aktivity CZJUG. Ondra měl školení skvěle připravené i odprezentované. Velmi kladně hodnotím strukturu školení, Kdy jsme se o dockeru nejdřív dozvěděli něco teoreticky a ve druhé části nám Ondra ukázal většinu možností dockeru na příkladech. Pokud plánujete docker používat, toto školení velmi doporučuju.

Tomas Sara
Software Engineer at Edhouse s.r.o.
www.linkedin.com/in/tomas-sara-b6830130

Velmi dobrá úroveň výkladu, vysvětlení všech požadovaných témat včetně příkladů na předem připravených materiálech extra pro naše účely. Jsem spokojen s kvalitou a dobrou organizací kurzu. Co se týká mne, tak školení padlo na úrodnou půdu. Těším se na další spolupráci.

Bc. Ondřej Fous, DiS.
Senior Developer in Eyelevel

Hned při prvním setkání bylo zřejmé, že Ondřej má mnoho praktických zkušeností s Git. Jeho školení určitě splnilo moje očekávání. Pomohl mi pochopit hlavní rozdíly mezi Git a centralizovanými systémy, vyškolil jeho užívání a k tomu poradil, čemu se v praxi vyvarovat. Zároveň nebyl problém upravit školení na míru našim specifickým potřebám a v neposlední řadě nám pomohl se srovnáním webových implementací (GitLab, GitHub, …). Do budoucna určitě plánujeme další spolupráci.

Vít Kolář
Consultant at LBMS s.r.o.
www.linkedin.com/in/vít-kolář-3835a33b

Konzultace nám ukázala nové možnosti, jak s GITem efektivněji pracovat, a zjednodušila nám mnoho dosavadních postupů.

Ing. Vít Chmura
WebNaut

Co se Bitcoinu týče, Ondra ví, o čem mluví. Dokáže svým zapálením zaujmout a umí tyto poměrně složité věci podat způsobem, který uspokojí jak posluchače začátečníka, tak pokročilejšího, což není vůbec jednoduchý úkol.

Martin Pilař
Bitcomp

Školení pro zaměstnance firmy mělo hlavu a patu. Oceňuji praktické příklady a snahu v diskuzi navázat metodiku verzování na naše konkrétní projekty. Školení doporučuji všem, kteří si ve verzování nejsou zcela jisti nebo si chtějí rozšířit obzory, stejně tak jako úplným nováčkům.

Ing. Jan Švanda
E-solutions

Konzultace s Ondřejem mohu vřele doporučit. Nejen, že se výborně orientuje v oblasti vývoje webových aplikací, ale dokáže své znalosti i příjemnou formou předat ostatním. Pomohl také navrhnout a prototypovat řešení v oblasti automatizace a bezpečnosti, což bylo pro projekt obrovským přínosem.

Ing. Tomáš Jungman
Česká spořitelna