Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondrej Sika > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondrej Sika — lektor a konzultant se zaměřením na Git, Bitcoin, Blockhain a Docker

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ondrej Sika:
Velmi dobrá úroveň výkladu, vysvětlení všech požadovaných témat včetně příkladů na předem připravených materiálech extra pro naše účely. Jsem spokojen s kvalitou a dobrou organizací kurzu. Co se týká mne, tak školení padlo na úrodnou půdu. Těším se na další spolupráci.

Bc. Ondřej Fous, DiS.

Senior Developer in Eyelevel
Konzultace nám ukázala nové možnosti, jak s GITem efektivněji pracovat, a zjednodušila nám mnoho dosavadních postupů.

Ing. Vít Chmura

WebNaut
Co se Bitcoinu týče, Ondra ví, o čem mluví. Dokáže svým zapálením zaujmout a umí tyto poměrně složité věci podat způsobem, který uspokojí jak posluchače začátečníka, tak pokročilejšího, což není vůbec jednoduchý úkol.

Martin Pilař

Bitcomp
Školení pro zaměstnance firmy mělo hlavu a patu. Oceňuji praktické příklady a snahu v diskuzi navázat metodiku verzování na naše konkrétní projekty. Školení doporučuji všem, kteří si ve verzování nejsou zcela jisti nebo si chtějí rozšířit obzory, stejně tak jako úplným nováčkům.

Ing. Jan Švanda

E-solutions
Konzultace s Ondřejem mohu vřele doporučit. Nejen, že se výborně orientuje v oblasti vývoje webových aplikací, ale dokáže své znalosti i příjemnou formou předat ostatním. Pomohl také navrhnout a prototypovat řešení v oblasti automatizace a bezpečnosti, což bylo pro projekt obrovským přínosem.

Ing. Tomáš Jungman

Česká spořitelna
O přednášce v Plzni jsem se dozvěděla náhodou na sociální síti. Přestože jsem o Bicoinu měla jen minimální znalosti, vzbudila ve mně přednáška hlubší zájem o danou problematiku. Musím také pozitivně zhodnotit srozumitelnost a velké množství užitečných informací včetně praktické ukázky. Dle mého názoru, jedna z nejlepších přednášek, na kterých jsem v poslední době byla.

Diana Študentová

Školení s panem Sikou bylo naprosto v pořádku. Odnesl jsem si z něj přesně to, co jsem potřeboval. S panem Sikou jsme nadále v kontaktu pro případné dotazy nebo další školení.

Lukáš Blažíček

Ondra u nás ve firmě školil verzovací systém GIT. Už od prvního okamžiku bylo poznat, že disponuje rozsáhlými znalostmi a pochopením problematiky. Školení bylo prováděno s důrazem na individuální přístup, profesionalitu a maximální pokrytí probírané látky. Prakticky neexistovala otázka, na kterou by nám nebyl schopný odpovědět. Ondra je ochotný konzultovat oblasti i nad rámec původně dohodnutého školení, zejména ohledně softwarového vývoje. Určitě bych ho za naši společnost doporučil komukoliv a myslím, že ho využijeme opakovaně.

Michal Rampula

100MEGA Distribution s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS