Ondřej Tölg

programátor a projektový manažer

Ačkoliv je mi teprve něco přes dvacet, tak se už více než 6 let věnuji programování.

Pracuji primárně v PHP a ekosystému kolem frameworku Nette, ale mám bohaté zkušenosti i s JavaScriptem, jQuery, ReactJS, Next.js a C#. Dále vyvíjím mobilní aplikace pro Android i iOS v technologii React Native.

Programování je jedním z pilířů mého života, definitivně mě pohltilo. Není to pouze práce, ale i koníček a vášeň. A výsledky tomu odpovídají. Miluji ten pocit, kdy se při programování dostanu do úplného transu, čas se najednou zpomalí a soustředím se pouze na problém, který zrovna řeším. Je to takový chvilkový únik od reality, z něhož těží obě strany – já i klienti.

Dlouhodobě jsem členem vývojářské firmy Involve Digital, kde jsem úspěšně řešil už tolik nejrůznějších problémů, že mě v oblasti webového vývoje sotva něco zaskočí.

🕵️‍♀️ Troufám si tvrdit, že vyřeším jakýkoliv vývojářský problém.

Mám ale chuť se neustále posouvat a zdokonalovat. Proto aktuálně věnuji vývoji pouze polovinu času. V té druhé řídím několik projektů. Starám se o kvalitu kódu a o funkčnost úprav, které kolegové dělají.

Rád všechny zkušenosti zúročím při spolupráci s vámi.

Vybrané reference:

  • Frenkee.cz – Vývoj Safe.app pro Android i iOS v technologii React Native, která se umístila v užším výběru AppParade.
  • ÚJV Řež – Vývoj mobilní aplikace pro Android i iOS v technologii React Native.
  • Pošta bez hranic – Vývoj mobilní aplikace pro Android i iOS v technologii React Native.
  • Rostlinna-akvaria.cz – Vývoj a správa e-shopu pro 5 evropských trhů. Projekt patří k největším prodejcům akvarijních potřeb v ČR.
  • Aromaniac.cz – Převzetí nedokončeného kódu, doprogramování, doladění a spuštění jednoho z největších e-shopů na prodej kávy v ČR.
  • Tisknulevne.cz – Vystavění úplně nového systému nad historickými daty a redesign webu zaběhnuté firmy prodávající tiskárny a tonery.
Ondřej Tölg
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ondřej Tölg
Pražská 84/15
Plzeň
301 00
Mobil:608 363 903
Email:ondrej.tolg@involve.cz
Web:www.involve.cz
IČ:05216265 (plátce DPH)
DIČ:CZ05216265

Doporučení
z první ruky

Rád bych tímto ocenil naši spolupráci s firmou Involve z Plzně, jejíž vývojáři se podíleli na kompletní implementaci páté generace našeho e-shopu TisknuLevne.cz. Jsme velmi spokojeni s konečným výsledkem, který nám poskytl rychlejší a bezpečnější verzi e-shopu, která se dokáže chovat více dynamicky, a tak může lépe naplňovat potřeby našich zákazníků. Nový e-shop byl stavět na „zelené louce“ a umožnil nasazení nejmodernějších technologií. Díky tomu je toto řešení flexibilnější a připraveno pro dílčí další inovace v budoucnu. Hledali jsme spolehlivou a profesionální IT firmu pro naše projekty a ve společnosti Involve jsme ji bezpochyby našli.

Ing. Martin Pěnička, Ph.D

CEO, Penda s.r.o.