Doporučení z první ruky

Ondřej Tölg — programátor a projektový manažer


Zobrazuji všech 5 doporučení

Nejvíc oceňuji preciznost a spoleh na to, že dodržíte perfektně zadání, aniž bych vás musel neustále kontrolovat. Současně máte vlastní nápady, jak různá řešení udělat jednodušší a levnější. Mám zkušenost s jinými vývojáři a klientská zkušenost je nesrovnatelná. Ve prospěch Involve. Ač jsem IT laik, tak jsem se s pomocí kluků z Involve rychle dostal „inside“ a všechno běží jako po drátkách.

Jiří Hluchý
CEO
www.frenkee.cz

Rád bych tímto ocenil naši spolupráci s firmou Involve z Plzně, jejíž vývojáři se podíleli na kompletní implementaci páté generace našeho e-shopu TisknuLevne.cz. Jsme velmi spokojeni s konečným výsledkem, který nám poskytl rychlejší a bezpečnější verzi e-shopu, která se dokáže chovat více dynamicky, a tak může lépe naplňovat potřeby našich zákazníků. Nový e-shop byl stavět na „zelené louce“ a umožnil nasazení nejmodernějších technologií. Díky tomu je toto řešení flexibilnější a připraveno pro dílčí další inovace v budoucnu. Hledali jsme spolehlivou a profesionální IT firmu pro naše projekty a ve společnosti Involve jsme ji bezpochyby našli.

Ing. Martin Pěnička, Ph.D
CEO, Penda s.r.o.
www.tisknulevne.cz penicka@tisknulevne.cz 497 770 339

Při naší spolupráci dokážeme najít zlatý střed, aby výsledný kód zajistil nejlepší poměr cena/výkon. U drahých a kvalitních developerských firem se setkávám totiž často s tím, že kód je funkční, přehledný, jsou dodrženy termíny, ale dodavatel razí vždy pouze svoji cestu realizace projektu, i když oboru nerozumí a výsledek pak nedává smysl.

Vít Hellebrand
jednatel společnosti
www.rostlinna-akvaria.cz

S firmou Involve a panem Tölgem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Již od první schůzky jsme se přesvědčili, že pracujeme s profesionály, kteří dovedou dobře identifikovat potřeby a navrhnout vhodné řešení. Proklientské chování, rychlé reakce a kvalitně odvedená práce je u nich samozřejmostí. Firmu Involve mohu jen doporučit.

Klára Šplíchalová
Fórum dárců
www.darujspravne.cz

Líbí se mi princip, kdy se dohodneme na projektu (úkolu, konceptu), rozfázujeme podrobněji v Asaně a poté se na tom pracuje. Dá se dosledovat pokrok v rámci vývoje a je to přehledné i při fakturacích.

Daniel Boháček
jednatel společnosti
www.interbohemia.cz