Otakar Voříšek

fotograf a marketingový poradce pro malé a střední firmy

Jako profesionální fotograf a online marketér nabízím klientům hodnotnou kombinaci skloubení fotografických a marketingových dovedností už od roku 2011. Pomáhám jim atraktivně představit jejich osobu, službu, produkt nebo důležitý životní moment. Záleží na každém klientovi, jestli toho využijí ke komerčním či soukromým účelům. Obě služby totiž poskytuji i samostatně.

Moji klienti na naší spolupráci oceňují především vstřícnost, empatii a kvalitu dodaných fotografií. Jindy v případě marketingu zase fungující strategii pro úspěšnější prezentování jejich výrobku nebo služby. Tomu odpovídá i nejvyšší možné hodnocení na portálech Google Moje firmaFirmy.cz.

Jako fotograf působím po celé ČR a specializuji se zejména na fotografování svateb a portrétů, ale rád splním takřka jakékoliv přání zákazníků. Proto často fotím i automobily a nemovitosti k prodeji, produkty, firemní kolektivy nebo sportovní či společenské akce. V případě zájmu vám ale klidně uspořádám i kurz focení.

Poskytuji také komplexní marketingové služby a poradenství pro malé a střední firmy v lokalitě Beroun a Příbram. Využívám přitom bohatých zkušeností z pozice marketingového specialisty ve známé české výrobní firmě. O mých odborných kvalitách svědčí i certifikát Google pro marketing. Dokážu vám pomoct téměř s čímkoliv, co se marketingu týká.

Aktuální nabídka služeb:

Více informací najdete na mých webech OtakarVorisek.czExternimarketing.cz

Otakar Voříšek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Otakar Voříšek
Bezdědice u Hostomic 70 (Středočeský kraj)
267 24
Mobil:723 182 307
Email:info@otakarvorisek.cz
Web:otakarvorisek.cz
IČ:88071871

Doporučení
z první ruky

Díky Otovi máme do konce života krásnou vzpomínku na náš svatební den. Místa k focení s námi dopředu prošel, doporučil, kdy by bylo nejlepší fotit a pak prostřednictvím fotek zaznamenal atmosféru a okamžiky celého dne. Všem doporučujeme!

Matěj a Eva

svatba Trutnov a Suchovršice