Doporučení z první ruky

Otakar Voříšek — svatební fotograf


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Otu jsme si náhodou vybrali při hledání fotografa na naší svatbu, byl naše první volba a nemuseli jsme už hledat další. Po bleskové rekci na zaslanou poptávku mně Ota zavolal a my se ženou jsme věděli, že vše bude probíhat v přátelské a uvolněné atmosféře. Zatím jsme neměli ještě možnost ukázat fotky všem příbuzným a kamarádům, ale stačí, když sdělím reakce mé ženy, u každé fotky to bylo: „nádherná, wau, to je krása“… zkrátka radost a nadšení z fotografií, ke kterým se jistojistě budeme často vracet, abychom si připomněli tenhle nezapomenutelný den. Momentky jsou taky úžasné a my už vybíráme, která z nich si uzme místo na stěnu v ložnici… Ještě jednou moc děkujeme!

Michal a Hanka
svatba v Růžovém sadu v Lidicích

Při náhodném výběru fotografa na naši svatbu jsem měla šťastnou ruku. Fotografie přesně vystihují atmosféru naší svatby a my se k nim budeme rádi vracet. Oto, děkujeme.

Péťa a Míša
svatba ve Svatém Poli

Pan Voříšek je opravdový profesionál. Na schůzce před svatbou jsme dohodli všechny potřebné věci, a protože to byla naše první svatba, dostali jsme i hodně tipů a rad, jak se s tím vypořádat. Společně jsme nalezli místo pro fotografování nedaleko svatebního obřadu, kam nás pan Voříšek vzal dokonce svým autem, abychom nemuseli řešit odvoz v ne zrovna praktických oděvech. Výsledné fotky se nám moc líbí a jsme na 100 % spokojeni. Doporučujeme všem.

Jan a Alena
svatba v Jinočanech

Pana Voříška jsme si vybrali na focení našeho svatebního dne a nemohli jsme mít při výběru šťastnější ruku! Vše potřebné jsme si domluvili již na předsvatební schůzce, která byla v ceně našeho balíčku, takže na místě pak focení běželo výborně a bez jakýchkoliv komplikací. Pan Voříšek si dokáže focení skvěle zorganizovat, poradit co a jak a má oko na zajímavá zátiší. Navíc naše focení probíhalo svižně a zábavně. Výslednou kompilaci fotek z celého dne jsme dostali prakticky za týden a s výsledkem jsme nadmíru spokojení. Díky panu Voříškovi máme krásné vzpomínky na náš den. Děkujeme za veškerou péči!

Honza a Jana
svatba ve Lhotce u Hostomic

Na Otu a na jeho manželku Kláru máme jen samé pozitivní ohlasy. Ota suprový, vtipný a hlavně milý pan fotograf a Klára (na to, že začíná s video dokumentací) suprová, milá a velmi šikovná. Velmi milý pár a jsem nesmírně šťastná, že právě oni dva nám udělali uvěřitelně krásou vzpomínku na náš den D. Jejich dílo je famózní. Bylo nám ctí s vámi spolupracovat a určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Já si něco zase vymyslím, abychom s vámi mohli něco nafotit. Všem jedině doporučuji. Když bych měla známkovat jako ve škole, tak určitě za nás veliká jednička milionkrát potržená a milion hvězd k tomu.

Michal a Michaela
svatba v rekreačním středisku Sycherák

Ota fotil naší svatbu a nemůžu říct nic jiného, než že to bylo naprosto perfektní! :) Zařizovali jsme ho na poslední chvíli a i přes spousty práce okamžitě a ochotně reagoval. Laskavý a přitom profi přístup nás velmi uklidnil. Focení během svatebního dne bylo výborné, protože vše fotil od začátku do konce, měl nápady, takže i ti nesmělého kalibru budou vědět co před fotoaparátem dělat. Moc příjemně mě i překvapilo, jak rychle a kvalitně fotky zpracoval a po domluvě poslal. Fotky jsou nádherné, moc se nám s manželem líbí. Máme díky Otovi krásně zaznamenané vzpomínky na náš den. :)

Petr a Eliška
svatba v Průhonickém parku

Pan fotograf Voříšek nám zdokumentoval naši svatbu. Mile nás překvapil tím, že se chtĕl s námi sejít před svatbou na místĕ konání obřadu a vše do detailu probrat. Líbilo se nám, že mu záleží na každém detailu, dokáže navodit klidnou a příjemnou atmosféru, díky které jsme se nejen cítili pohodovĕ, ale hlavnĕ se tvářili přirozenĕ, což se promítlo ve výsledku na fotografiích. Navíc vše, co pan Ota slíbil, vždy striktnĕ dodržel a to vč. ceny! Za nás jednoznačnĕ ŠPIČKOVÝ FOTOGRAF! Dĕkujeme! 

Dan a Lenka
svatba v rekreačním středisku Sycherák

Otu jsme poznali na svatbě příbuzných a jeho přístup a fotografie se nám velmi líbily, proto jsme se rozhodli využít jeho služeb i na naší svatbě. Na předsvatební schůzce s námi probral naše představy a požadavky. Chtěli jsme se vyhnout strnulým pózám a nekonečným skupinovým fotkám každý s každým. Před obřadem jsme pak s Otou prohlédli námi vytipovaná místa a dohodli se na detailech i případných alternativách. Při samotném focení dokázal vždy v klidu a s nadhledem poradit, jak se nejlépe postavit a doporučit zajímavé nápady. Výsledné fotografie působí živě a výborně zachycují emoce a vzpomínky ze svatebního dne, ke kterým se rádi budeme vracet. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Děkujeme.

Jakub a Petra
svatba rozhledna Bolfánek

Díky Otovi máme do konce života krásnou vzpomínku na náš svatební den. Místa k focení s námi dopředu prošel, doporučil, kdy by bylo nejlepší fotit a pak prostřednictvím fotek zaznamenal atmosféru a okamžiky celého dne. Všem doporučujeme!

Matěj a Eva
svatba Trutnov a Suchovršice

Ota nám dělal svatebního fotografa. Byly jsme velice spokojeni s jeho profesionálním klidným přístupem. Manžel se velice nerad fotí, ale focení s Otou bylo celý den velice příjemné a pohodové i pro něj. Ota přispěl k výborné atmosféře celého svatebního dne. Výsledkem je dobrá nálada a krásné fotky. Za nás určitě doporučujeme.

Honza a Lenka
svatba kdesi na Šumavě a v Prášilech