Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pablo Maldonado, Ph.D.

Pablo Maldonado, Ph.D.

datový analytik

Pablo Maldonado, Ph.D.

Sbíráte zákaznická i interní data, ale je jich tolik, že se v nich ztrácíte? Jsem datový analytik se specializací na datovou vědu (data science)strojové učení (machine learning) a pomohu vám databáze uspořádat. Naučím vás, co vše z nich lze vyčíst a jak. Pro data z různých zdrojů připravím přehledné vizualizace, díky kterým dokážete ve svém businessu sledovat trendy, odhadovat budoucí vývoj, segmentovat zákazníky nebo zlepšit cílení marketingových kampaní. Analýzy využijete při každodenním rozhodování i plánování strategických kroků firmy. Anomálie odhalíte dřív, než se stanou, minimalizujete chyby a vaše výsledky porostou.

  • Datové analýzy (data science) – zkušenosti s využitím nejrůznějších nástrojů (především open-source, například R a Python) v mnoha oborech (marketing, e-commerce, IoT, časové řady).
  • Strojové učení (machine learning) – automatizace časově náročné práce s pomocí umělé inteligence; vývoj prediktivních modelů, například prognóza budoucích trendů, rozpoznání určitých situací.
  • Vývoj software (dashboard, vizualizace) – vývoj dashboardů a aplikací v R/Shiny (o problematice jsem napsal také knihu) a Python/Flask (front-end v React), grafy na míru v D3, dále Power BI, Tableau.
  • Školení a konzultace – přednášky a školení se zaměřením na nástroje pro data science jako R, Python, SQL, individuální konzultace v Praze, ale i v zahraničí (Německo, Rakousko, Polsko, Ukrajina, Švýcarsko).

Titul v oboru aplikované matematiky jsem získal na Univerzitě Pierre et Marie Curie v Paříži. V Praze žiju od roku 2014 a po celou dobu se věnuji práci s daty. Působil jsem například jako odborný asistent na Fakultě informačních technologií ČVUT a jako zaměstnanec, lektor nebo konzultant u několika společností: O2, PricewaterhouseCoopers, Česká národní banka, Datamole, Actum+, CERGE-EI a dalších. Plynně hovořím anglicky, španělsky, francouzsky, domluvím se italsky a německy a mám základní znalost českého jazyka.

Status:

k vašim službám

Působnost:

osobně celá ČR a EU, vzdáleně země mimo EU

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Pablo Maldonado, Ph.D.
Jičínská 226/17
Praha 3
130 00
Mobil:737 066 672
Email:info@datastart.eu
Web:www.pablomaldonado.org
LinkedIn:LinkedIn jpmaldo
:06107737

Doporučení z první ruky

Spolupráce s Pablem byla velmi inspirativní a přínosná. Jeho znalosti a zkušenosti pomohly našemu týmu pokročit v mnoha projektech. Oceňuji jeho efektivní přístup při řešení problémů a pomoc při rozvoji dovedností mých i mých kolegů ze společnosti Data Science.
Eliška Valterová
analytička Tableau

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS