Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pablo Maldonado, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pablo Maldonado, Ph.D. — kouč, konzultant a lektor v oboru analýza dat, umělá inteligence a strojové učení

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Pablo Maldonado, Ph.D.:
Spolupráce s Pablem byla velmi inspirativní a přínosná. Jeho znalosti a zkušenosti pomohly našemu týmu pokročit v mnoha projektech. Oceňuji jeho efektivní přístup při řešení problémů a pomoc při rozvoji dovedností mých i mých kolegů ze společnosti Data Science.

Eliška Valterová

analytička Tableau
www.linkedin.com/in/eliskavalterova/
Díky Pablovi jsem nejen překonal svou obavu z angličtiny, ale naučil se od něj mnoho dovedností, hlavně „myslet ve velkém“. Dejte mu data a na výsledky nebudete čekat dlouho. Potřebujete upgrade vaší firmy? Chcete svou společnost stavět na základech dat? Pablo to udělá za vás. Je skvělý vůdce a přítel.

Martin Špatenka

majitel obchodu Simplehome.cz
Pablo je skvělý datový vědec s velmi silným akademickým zázemím. Během konzultační praxe jsme měli krátký pracovní vztah a můj dojem z jeho technických a matematických dovedností byl velmi pozitivní. Navíc je Pablo obdařený kreativitou a neustále na sobě pracuje a zdokonaluje se, takže svým klientům může poskytnout tu nejlepší kvalitu a moderní, aktuální řešení.

Dovile Zmuidaite

datová analytička PwC
www.linkedin.com/in/dovile-zmuidaite-4a7…
Spolupráce s Pablem byla pozitivní zkušeností. Díky rozsáhlým znalostem a odborným znalostem v oblasti datové analýzy dokáže velmi rychle pochopit nové obchodní problémy. Jeho přístup je velmi důkladný a věnuje velkou pozornost detailu. Navíc je Pablo milý člověk s pozitivním přístupem k životu i výzvám.

Jakub Linhart

partner ve společnosti Rob4Job
www.linkedin.com/in/jakublinhart/
Pablo byl cenným členem týmu Data Analytics, kdy většina kolegů obdivovala jeho dovednosti v oblasti datové analytiky. Pomohl vybudovat hned několik unikátních analytických řešení. Je velmi dobrý v přejímání nových technologií, i samostatném kódování. Budu rád, když se s Pablem setkám u dalších projektů.

Marek Nekvasil

senior manažer týmu Data Analytics v PwC
www.linkedin.com/in/mareknekvasil/
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS