Doporučení z první ruky

Pablo Maldonado, Ph.D. — vývojář datově orientovaných webových aplikací v jazyce Python a školitel


Zobrazuji všech 5 doporučení

Spolupráce s Pablem byla velmi inspirativní a přínosná. Jeho znalosti a zkušenosti pomohly našemu týmu pokročit v mnoha projektech. Oceňuji jeho efektivní přístup při řešení problémů a pomoc při rozvoji dovedností mých i mých kolegů ze společnosti Data Science.

Eliška Valterová
analytička Tableau
www.linkedin.com/in/eliskavalterova/

Díky Pablovi jsem nejen překonal svou obavu z angličtiny, ale naučil se od něj mnoho dovedností, hlavně „myslet ve velkém“. Dejte mu data a na výsledky nebudete čekat dlouho. Potřebujete upgrade vaší firmy? Chcete svou společnost stavět na základech dat? Pablo to udělá za vás. Je skvělý vůdce a přítel.

Martin Špatenka
majitel obchodu Simplehome.cz

Pablo je skvělý datový vědec s velmi silným akademickým zázemím. Během konzultační praxe jsme měli krátký pracovní vztah a můj dojem z jeho technických a matematických dovedností byl velmi pozitivní. Navíc je Pablo obdařený kreativitou a neustále na sobě pracuje a zdokonaluje se, takže svým klientům může poskytnout tu nejlepší kvalitu a moderní, aktuální řešení.

Dovile Zmuidaite
datová analytička PwC
www.linkedin.com/in/dovile-zmuidaite-4a7…

Spolupráce s Pablem byla pozitivní zkušeností. Díky rozsáhlým znalostem a odborným znalostem v oblasti datové analýzy dokáže velmi rychle pochopit nové obchodní problémy. Jeho přístup je velmi důkladný a věnuje velkou pozornost detailu. Navíc je Pablo milý člověk s pozitivním přístupem k životu i výzvám.

Jakub Linhart
partner ve společnosti Rob4Job
www.linkedin.com/in/jakublinhart/

Pablo byl cenným členem týmu Data Analytics, kdy většina kolegů obdivovala jeho dovednosti v oblasti datové analytiky. Pomohl vybudovat hned několik unikátních analytických řešení. Je velmi dobrý v přejímání nových technologií, i samostatném kódování. Budu rád, když se s Pablem setkám u dalších projektů.

Marek Nekvasil
senior manažer týmu Data Analytics v PwC
www.linkedin.com/in/mareknekvasil/