Patrik Singer

art director a grafický designér

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR + zahraničí; osobně hlavně Praha, Lounsko

Jako zkušený art director a grafický designér dodám vašim projektům vizuální nápaditost a styl. Mou silnou stránkou je ideamaking, rád připravuji koncepce vizuálů a komplexní sofistikované kampaně (včetně reklamních kampaní 360°). Pojďme společně tvořit váš brand, ladit jeho podobu a umělecké směřování.

 • Grafický design – návrh loga a firemní identity, vizuální identita značky, tištěné materiály (vizitky, plakáty, knihy, časopisy, katalogy aj.) včetně DTP, ilustrace, obalový design.
 • Online design – kompletní grafika pro online média včetně sociálních sítí: příspěvky, reklamy, bannery, landing pages atd.
 • Webdesign, UX/UI design – návrh grafického zpracování webu a prototyp pro desktop i mobilní zařízení.
 • Foto a video – fotomanipulace, retuše, montáže, střih a editace videí, animace.
 • Storyboardy – pro televizní i digitální použití, ke spotům, videím a animacím.
 • Scrollytelling – grafika článků pro Shorthand.

Pracuji v češtině a angličtině (jazyková úroveň C2).

Během své více než šestileté kariéry jsem působil jako Art Director v agenturách Marketup a Beefbrothers. Během této doby jsem pracoval s renomovanými klienty, jako jsou Metrostav Development, Korunka, Comedy Central, Paramount Network, Česká asociace pojišťoven, EUC, Česká národní banka, Tipsport, ABB Group, Pražská Plynárenská, Bonavita, Albatros Media, GrandOptical, Orkla a další.

Poměrně čerstvě mám na svědomí například povedený redesign vizuální stránky časopisu Billa Gusto a také obálku FORBES NEXT, která vznikla ve spolupráci s ABB. Dlouhodobě se podílím na neziskových projektech (70stupnu.cz, vyhnanigerty.cz, roz-vod.cz) a tvorbě vizuálů a propagačních materiálů k divadelním inscenacím.

Cena: Základní sazba je 1.000 Kč/hod., finální cena se odvíjí od specifikace zakázky.

Používaný software: Photoshop, Ilustrator, Indesign, XD, Premiere, Animate, Dimension, Keynote, Creatopy, Lightroom

Ocenění:

Spolupracoval jsem na kampaních, které vyhrály desítky různých ocenění, jako například Effie Grand Prix za kampaň Nepozornost zabíjí, agresivita zabíjí pro ČAP.

 • 2023
  • LEMUR PR 2023 – zlatý LEMUR v kategorii B2B za první obálku časopisu na světě namalovanou robotem ABB
  • LEMUR PR 2023 – bronzový LEMUR v kategorii Technology za první obálku časopisu na světě namalovanou robotem ABB
  • ADC Czech Creative Awards – zařazení na shortlist soutěže v kategorii Data & Technology za první obálku časopisu na světě namalovanou robotem ABB
 • 2022
  • LEMUR PR 2022 – zlatý LEMUR v kategorii Corporate Responsibility and Philantrophy za neziskový projekt 70 stupňů Celsia, které mohou změnit život vašeho dítěte
  • Zlatý středník 2022 – zlato za neziskový projekt 70 stupňů Celsia, které mohou změnit život vašeho dítěte
  • Fenix content marketing 2022 – zlato za neziskový projekt 70 stupňů Celsia, které mohou změnit život vašeho dítěte
  • LEMUR PR 2022 – stříbrný LEMUR v kategorii Healthcare za neziskový projekt 70 stupňů Celsia, které mohou změnit život vašeho dítěte
  • YoungLions 2022 – čestné uznání poroty v kategorii Print
Patrik Singer

Kontakty

Patrik Singer
Žerotín 81 (Ústecký kraj)
440 01
Mobil:608 336 350
Email:patriksinger.art@gmail.com
Web:patriksinger.art
LinkedIn:patriksinger
Účet:3074157063/0800 (Česká spořitelna)
IČ:06499759

Doporučení
z první ruky

Patrik exceluje ve své pečlivosti, inovaci a preciznosti. Jeho nápady jsou originální a nezapomenutelné. Práci odvádí s maximální profesionalitou a ve slíbeném termínu. Oceňuji, že se doptává po detailech a vychází klientům vstříc v případě, že jejich představa není při zadání zcela jasná. Neustále na sobě pracuje a sleduje nejnovější trendy. Z pohledu grafika si ho nemůžu jako Art Directora vynachválit. Posunul mou práci o kus dál. Je systematický i kreativní. Má přesné oko na nejmenší nesrovnalosti, velkou trpělivost a v neposlední řadě i velký smysl pro humor.

Petra Macháčková

grafická designérka / fotografka