Doporučení z první ruky

Patrik Singer — art director a grafický designér


Zobrazuji všech 6 doporučení

Patrika znám řadu let. Jako Art Director oceňuji jeho nevšední přístupy v řešení úkolů v oblasti grafického světa. Zodpovědnost pro něj není cizí slovo a proto vždy klient dostane své řešení včas! Všestrannost jemu vlastní zaručí přesný zásah v podobě celých kampaní, opravené mašiny nebo kérky přes celá záda.

Ondřej Karásek
Art Director - Beefbrothers

Patrikova práce je pro mě vždy zárukou neotřelé, zajímavé kreativy. Pracovali jsme spolu na náročných preventivních popáleninových kampaních, vizuálech divadelních představení i prezentacích pro světové kongresy. Na Patrikovi si ale cením nejen jeho výrazného talentu a schopnosti se pořád učit nové věci, ale také spolehlivosti. A velkým bonusem v naší branži je i fakt, že nebrblá, když nás někdy tlačí čas a jsme nuceni jet přes noc. Takže za mě je Patrik Singer parádní volba ve všech ohledech na poli kreativní práce!!

Jarmila Štuková
fotografka, dokumentaristka
www.jarmilastukova.com

Patrik exceluje ve své pečlivosti, inovaci a preciznosti. Jeho nápady jsou originální a nezapomenutelné. Práci odvádí s maximální profesionalitou a ve slíbeném termínu. Oceňuji, že se doptává po detailech a vychází klientům vstříc v případě, že jejich představa není při zadání zcela jasná. Neustále na sobě pracuje a sleduje nejnovější trendy. Z pohledu grafika si ho nemůžu jako Art Directora vynachválit. Posunul mou práci o kus dál. Je systematický i kreativní. Má přesné oko na nejmenší nesrovnalosti, velkou trpělivost a v neposlední řadě i velký smysl pro humor.

Petra Macháčková
grafická designérka / fotografka
petramachackova.wixsite.com/portfolio

Patrik je profík, který má ve svém oboru bohaté zkušenosti. Pracoval s námi na novém designu produktů a dokonale se k nám nacítil. Nyní se nám Patrik stará o design kompletně a jsme spokojeni.

Patrika jsme oslovili ke spolupráci na redesignu webové stránky kompenzo.com. Velice oceňujeme Patrikův důvtip, rychlou a vstřícnou komunikaci a zejména to, že zvládl skloubit tvorbu návrhu v souladu s námi definovanými požadavky na vizuální identitu při současném začlenění vlastní invence. Výsledkem byl návrh na vzdušný, uživatelsky přívětivý, vkusný web, s nímž jsme velice spokojeni.

Mgr. Veronika Nováková
Marketing Manager
www.kompenzo.com

Patrik splnil mé očekávání, skvěle se s ním spolupracovalo, vždy vyslechl to, co si na našich webových stránkách přeju mít a zároveň přidal i své nápady, aby to ve výsledku vypadalo ještě lépe. Velmi doporučuji si vybrat právě jeho díky jeho profesionálnímu a osobnímu přístupu k práci :)

Sára Schlogerová
pedikérka
www.saramona.cz