Doporučení z první ruky

Mgr. Paulina Zając — překladatelka do polštiny a korektorka


Zobrazuji všech 5 doporučení

Vážení, Aspena s.r.o. tímto potvrzuje, že paní Paulina Zając spolupracuje s naší společností od roku 2013 jako externí překladatelka. Paní Zając se podílí na překladech z českého a slovenského jazyka do polského jazyka. Věnuje se především překladům z oborů právo a ekonomie, ale také z oborů medicína, doprava, logistika, marketing, cestovní ruch a mnoho dalších. Vzájemné spolupráce s paní Zając si velice vážíme. Její překlady jsou vždy kvalitní, odevzdány řádně a v termínu. Její služby budeme rádi využívat i v budoucnu a můžeme je vřele doporučit.

Alena Prokešová
ředitelka pobočky

S Via Tempia (Bubby Bubby s.r.o.) spolupracuje Paní Zajac jakožto externí překladatelka do PL již 3. rokem. Vytváří pro nás překlady do polského jazyka v oblasti archivních vín. Skvěle překládá články na dané téma, popisky jednotlivých produktů, texty pro e-mailing, reklamní texty a cokoli, co je zrovna zapotřebí. Spolupráci si jenom chválíme, výsledek máme vždy kvalitní a včas. Komunikace s paní Zajac je příjemná a profesionální. Jsme rádi, že s námi spolupracuje a určitě můžeme paní Zajac za celý tým ViaTempia doporučit.

Jan Pánek
zakladatel ViaTempia
www.viatempia.cz 777 937 700
Ing. Lubomír Moudrý

Pokud zákazník potřebuje překlad i v jiných jazycích, než jsou moje pracovní, nemám problém pomoci mu sehnat spolehlivého kolegu či kolegyni. Občas je tomu tak s polštinou a bylo mi velkým potěšením zahájit nedávno spolupráci s paní Paulinou. Navíc nám opravdu skvěle vyšlo první společné téma: osudy českých královen Elišek. Spokojenost panovala na všech stranách.

Ing. Lubomír Moudrý
překladatel, korektor a zpracovatel žádostí o granty

Ráda bych velmi doporučila Paulinu Zając jako překladatelku češtiny. Během naší spolupráce mě ohromily její profesionalismus a odbornost. Její znalosti češtiny jsou výjimečné, její překlady jsou přesné, precizní a prokazují hluboké porozumění jak zdrojovému, tak cílovému jazyku. Věnuje velkou pozornost detailům a pravidelně dodává práci ve vysoké kvalitě. Přenechala jsem jí překlad širokého spektra materiálů, převážně finančních dokumentů, a výsledky byly vždy vynikající. Navíc, Paulina Zając vždy dodržuje termíny a přijímá zpětnou vazbu. Věnuje čas porozumění konkrétním požadavkům každého projektu a klade doplňující otázky, aby zajistila, že její překlady splní požadované cíle. Díky proaktivnímu přístupu a samostatnosti je velmi cennou členkou každého týmu či projektu.

Edyta Gierlof
Account Manager, LYNX
www.lynxbroker.pl

Doporučuji spolupráci s paní Zajac, ocenil jsem zejména přesnost a dodržování dohodnutých termínů. Vše, na čem jsme se v rámci překladů z CZ do PL dohodli, bylo bez komplikací splněno. Příjemnou komunikaci jsem vnímal jako bonus, který vždy potěší.

Martin Olšák
CEO
www.olsakovi.cz