Doporučení z první ruky

Pavel Cahlík — brand manager


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

S Pavlem spolupracuji již řadu let a vždy z toho vzešli jen skvělé věci a projekty. Ať už jako přímý nadřízený, kde byl motivací a motorem týmu, nebo dále jako kolega a kamarád na dalších projektech, kde jsou jeho rady a zkušenosti neocenitelné. Naučil jsem se od něj spoustu věcí a doufám, že ještě naučím. Jakoukoliv spolupráci můžu jen doporučit.

Jiří Rykl
grafický designér
jrykl.myportfolio.com jrykl@seznam.cz

Spolupráce s Pavlem byly nejlépe investované peníze za éru našeho byznysu. Série konzultací/workshopů nám pomohla ukotvit naši značku. Uvědomit si, kdo jsme, kam jdeme a jak tam nejlépe dojít. Zní to jako klišé, ale je to naprostý základ, bez kterého se nikam při budování brandu efektivně nepohnete. I když jste mini firma jako my. Pavlův insight byl vždycky spot on. Jeho rady mají přesah i do dalších podnikatelských zákoutí a byly vždy velmi přínosné. Navíc Pavel je velký profesionál, dodržuje termíny a dohody. A taky se umí zasmát. Spolupráce tak plyne ve velmi příjemném módu a je vám pak vlastně líto, že už to máte hotové. :) Děkujeme.

Adéla a David
Dekerski Design

Díky tvým radám a užitečným tipům si klienti zvykli našich médií plně využívat a kontaktovat nás. Tvoje nápady a rady nám pomohly si uvědomit, jakým směrem chceme, aby se náš brand ubíral. Mnohokrát děkuji za tvoje názory a v budoucnu budeme velmi potěšeni s tebou znovu pracovat a dát našim myšlenkám správný směr. Kdykoliv a s velkou radostí tvoje služby plně doporučíme.

Petra Skýpalová
Rebell Barbers
www.rebellbarbers.cz

Ukázal mi obzory v mém podnikání, o kterých se mi ani nezdálo. Ukázal mi slabá místa mé firmy, o kterých jsem nevěděla. A udělal to mile a vlídně. Inspiroval mě nápady, které mi připadají geniální. Hned ten den jsem běžela a začala je aplikovat na svém webu. A ony fungují. Protože Pavel nepracuje na obecné úrovni toho, jak marketing má fungovat a jak se to běžně dělá. Pavel pracuje na osobní úrovni, na základě poctivých vhledů a porozumění specifickým nuancím toho, co dělám. Chce porozumět, chce se vcítit a až poté nabídne svou (musím to slovo použít ještě jednou) geniální analýzu a nápady.

Judita Berková
zakladatelka Yogalife Hapylife
yogalifehappylife.cz

Rozhodně si nám otevřel oči, a i když to z počátku pro nás bylo devastující, bylo to extrémně přínosné a moc si toho vážíme. Už projekt prakticky celý předěláváme na „business model“ a myslím, že to bude dávat mnohem větší smysl než předtím. Takže abych to shrnul, tvůj pohled nám možná zachrání podnikání.

Juraj Lenoch

Děkuju, mě to nakoplo, spousta věcí, které jsem rámcově znal, se mi hezky spojila a vytvořily se mi před očima akční kroky. A ty začínám plnit. Třeba vylepšení obsahové strategie a tak podobně.

Vlastimil Ott
účastník Brand workshopu

Pavel je pro mne velkou inspirací. Jako přímý nadřízený je skvělý. Ví, kdy pochválit, kdy postrčit tím správným směrem, pozná, když je potřeba manažerské rozhodnutí a za svým týmem vždy stojí. Naučila jsem se od něj spoustu věcí a nasbírala inspiraci do dalších let.

Lucie Calíková
produktová specialistka
www.linkedin.com/in/lucie-calikova-87846…

Pavel je skvělý odborník na značky a spolupráce s ním byla pro naši firmu opravdu přínosná. Dokázal nám ukázat ten správný směr, jakým se mají naše značky ubírat a navedl nás na tu správnou cestu, takže spolupráci s ním rozhodně mohu doporučit!

Gabriel Šimčo
www.gatio.cz

Díky semináři Pavla Cahlika nás napadlo dát na první stranu katalogu @Vaše DEDRA s. r. o. přívlastky, které napadnou naše zákazníky, když mluví o Dedře.

Aleš Jančar
Dedra Kosmetika

S kolegou jsme u Pavla absolvovali webinářovou triádu. Nejprve jsme prolétli vždy skvěle připravenou teorku plnou fajn konkrétních příkladů z praxe. A poté jsme navázali debatou s možností jít do podrobností – super. Sice toho už dost známe, ale pár zajímavých tipů na vylepšení u nás určitě padlo. Na dotazy reagoval Pavel promptně a odpovědi sypal spatra. Je vidět, že ví. Určitě doporučujeme!

Petr Šilhavý
kreativec & copywriter ČSOB