Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Cahlík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Cahlík — brand manager

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Pavel Cahlík:
Díky tvým radám a užitečným tipům si klienti zvykli našich médií plně využívat a kontaktovat nás. Tvoje nápady a rady nám pomohly si uvědomit, jakým směrem chceme, aby se náš brand ubíral. Mnohokrát děkuji za tvoje názory a v budoucnu budeme velmi potěšeni s tebou znovu pracovat a dát našim myšlenkám správný směr. Kdykoliv a s velkou radostí tvoje služby plně doporučíme.

Petra Skýpalová

Rebell Barbers
www.rebellbarbers.cz
Rozhodně si nám otevřel oči, a i když to z počátku pro nás bylo devastující, bylo to extrémně přínosné a moc si toho vážíme. Už projekt prakticky celý předěláváme na „business model“ a myslím, že to bude dávat mnohem větší smysl než předtím. Takže abych to shrnul, tvůj pohled nám možná zachrání podnikání.

Juraj Lenoch

Ukázal mi obzory v mém podnikání, o kterých se mi ani nezdálo. Ukázal mi slabá místa mé firmy, o kterých jsem nevěděla. A udělal to mile a vlídně. Inspiroval mě nápady, které mi připadají geniální. Hned ten den jsem běžela a začala je aplikovat na svém webu. A ony fungují. Protože Pavel nepracuje na obecné úrovni toho, jak marketing má fungovat a jak se to běžně dělá. Pavel pracuje na osobní úrovni, na základě poctivých vhledů a porozumění specifickým nuancím toho, co dělám. Chce porozumět, chce se vcítit a až poté nabídne svou (musím to slovo použít ještě jednou) geniální analýzu a nápady.

Judita Berková

zakladatelka Yogalife Hapylife
yogalifehappylife.cz
Děkuju, mě to nakoplo, spousta věcí, které jsem rámcově znal, se mi hezky spojila a vytvořily se mi před očima akční kroky. A ty začínám plnit. Třeba vylepšení obsahové strategie a tak podobně.

Vlastimil Ott

účastník Brand workshopu
Pavel je pro mne velkou inspirací. Jako přímý nadřízený je skvělý. Ví, kdy pochválit, kdy postrčit tím správným směrem, pozná, když je potřeba manažerské rozhodnutí a za svým týmem vždy stojí. Naučila jsem se od něj spoustu věcí a nasbírala inspiraci do dalších let.

Lucie Calíková

produktová specialistka
www.linkedin.com/in/lucie-calikova-87846…
Pavel je skvělý odborník na značky a spolupráce s ním byla pro naši firmu opravdu přínosná. Dokázal nám ukázat ten správný směr, jakým se mají naše značky ubírat a navedl nás na tu správnou cestu, takže spolupráci s ním rozhodně mohu doporučit!

Gabriel Šimčo

www.gatio.cz
Díky semináři Pavla Cahlika nás napadlo dát na první stranu katalogu @Vaše DEDRA s. r. o. přívlastky, které napadnou naše zákazníky, když mluví o Dedře.

Aleš Jančar

Dedra Kosmetika
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS