Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Mareš

Pavel Mareš

tvůrce webových prezentací na WordPressu

Pavel Mareš

Vytvořím vám web v nejpoužívanějším redakčním systému WordPress. Nakreslím grafiku webu, kterou následně otestuji mezi lidmi a vylepším na základě zjištěného uživatelského chování. Grafiku dále nakóduji do HTML a CSS a vyhotovenou šablonu nasadím na WordPress. Následná správa webu pro vás bude díky přehledné administraci a mému zaškolení hračka. Pokud už máte vlastní webovou grafiku, mohu vám ji jen nakódovat a zprovoznit na WordPressu. Pro zájemce, kteří se chtějí naučit sami tvořit weby, pravidelně pořádám workshopy tvorby webu na WordPressu.

Od roku 2012 jsem vytvořil desítky webů, k těm nejnovějším patří: Idealab, Gender a věda, Skoumal, Budgetbakers, SG strojírna, Módní blog, Kuponer.cz, Applia.

Ukázky práce:

Bonduelle.cz - kompletní webTvorba webu Idealab.cz na redakčním systému WordPressTvorba webu Gender a věda na redakčním systému WordPressTvorba Módního blogu na redakčním systému WordPressTvorba webu Locodesign.cz
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Pavel Mareš
Mendelova 879/5
Praha 4
149 00
Mobil:776 256 020
Email:pamare273@gmail.com
Web:mares-pavel.cz
Twitter:Twitter pavelmares97
LinkedIn:LinkedIn pajamares
Účet:1384585048 / 3030
:05346011 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Pavel je neuvěřitelný pracant, na všechny maily reaguje velmi rychle a je zároveň proaktivní při vytváření webu. Deadline, které si sám stanoví (a ty jsou vždy velmi krátké), bez výjimky dodržuje. Na schůzce s klientem mi pomohl obhájit některé řešení z pohledu UX, což shledávám jako velmi nápomocné. Když to shrnu, tak nevím, co bych Pavlovi vytkl, a můžu ho jen doporučit.
Jan Čadil
Social Media Consultant

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS