Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Mareš

Pavel Mareš

tvůrce webových prezentací na WordPressu

Pavel Mareš
Pavel Mareš - logo

Vytvořím vám web v nejpoužívanějším redakčním systému WordPress. Nakreslím grafiku webu, kterou následně otestuji mezi lidmi a vylepším na základě zjištěného uživatelského chování. Grafiku dále nakóduji do HTML a CSS a vyhotovenou šablonu nasadím na WordPress. Následná správa webu pro vás bude díky přehledné administraci a mému zaškolení hračka. Pokud už máte vlastní webovou grafiku, mohu vám ji jen nakódovat a zprovoznit na WordPressu. Pro zájemce, kteří se chtějí naučit sami tvořit weby, pravidelně pořádám workshopy tvorby webu na WordPressu.

Od roku 2012 jsem spolupracoval na tvorbě desítek webů, k těm nejnovějším patří: RozmluvTo.cz, Zlato s Ambicemi, Bonduelle, Skoumal, Promedica Praha, Suenee, Devix, Budgetbakers, SG strojírna, Módní blog, Kuponer.cz.

Ukázky práce:

Rozmluvto.cz - doučování anglického jazykaBonduelle.cz - kompletní webDevix - internetová agenturaTvorba Módního blogu na redakčním systému WordPressTvorba webu Budgetbakers na redakčním systému WordPress
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

od dubna 2021

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Pavel Mareš
Mendelova 879/5
Praha 4
149 00
Mobil:776 256 020
Email:pamare273@gmail.com
Web:mares-pavel.cz
LinkedIn:LinkedIn pajamares
Twitter:Twitter pavelmares97
Účet:1384585048 / 3030
:05346011 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Po několika letech hledání, ať už v Dánsku, Slovensku, Indii nebo Anglii, jsem konečně našel dobrého freelancera. Ví co dělá, komunikuje, hledá řešení namísto výmluv, dodává kvalitní práci a hlavně včas. Pavel postavil web, na který může být hrdý a já jako majitel oceňuji konstruktivní spolupráci a vývoj zejména po technické stránce. Web jako takový je nekonečný proces. Těším se na další spolupráci při jeho vylepšeních, zdokonalení a také na nové online projekty.
Daniel Gadus
majitel danmag.com

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS