Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Mareš

Pavel Mareš

grafický designér a tvůrce webů na WordPressu

Pavel Mareš
Pavel Mareš - logo

Vytvořím grafiku vašeho webu, aplikace či e-shopu s důrazem na perfektní optimalizaci rychlosti a načítání webových stránek. Dále zajistím vše, co se ohledně tvorby webu týká:

  • Webová grafika – Navrhnu kompletní grafiku vaší webové prezentace a vytvořím vlastní šablonu pro redakční systém WordPress.
  • Speciální tvorba webů – Grafiku, kterou navrhnu, rozdělím na jednotlivé bloky a ty pak můžete v administraci WordPressu skládat dle libosti. Díky tomu jste schopni si 100 % obsahu editovat samostatně bez pomoci programátora.
  • Funkce webu – Webové stránky vám napojím na aplikace třetích stran (Google API aj.), vložím do nich různé formuláře, mapy + markery na mapě apod. Mé weby jsou dlouhověké, průměrně zvládnou 5+ let aktualizací bez zásahu programátora.
  • Další webové služby a podpora – Založil jsem firmu Šikmo s.r.o., kde se se svým týmem postaráme o vaše SEO, marketing, UX a UI návrhy a správu obsahu.

Od roku 2012 jsem spolupracoval na tvorbě stovek webů, vybrané reference najdete níže. Na mém webu se můžete podívat na případové studie.

Ukázky práce:

Zetspace.com | grafický designKuponyonline.cz | grafický designInvest-design.com | grafický designDanmag.com | grafický designSeventilation.cz | grafický design
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

Kontaktní informace

Pavel Mareš
Mochovská 524/37
Praha 4
198 00
Mobil:776 256 020
Email:jdeme@sikmo.cz
Web:www.sikmo.cz
Instagram:Instagram marespavel.cz
LinkedIn:LinkedIn pajamares
Twitter:Twitter pavelmares97
Skype:Skype pavel.mares95
Účet:1384585048 / 3030
:05346011 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Po několika letech hledání, ať už v Dánsku, Slovensku, Indii nebo Anglii, jsem konečně našel dobrého freelancera. Ví co dělá, komunikuje, hledá řešení namísto výmluv, dodává kvalitní práci a hlavně včas. Pavel postavil web, na který může být hrdý a já jako majitel oceňuji konstruktivní spolupráci a vývoj zejména po technické stránce. Web jako takový je nekonečný proces. Těším se na další spolupráci při jeho vylepšeních, zdokonalení a také na nové online projekty.
Daniel Gadus
majitel danmag.com

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS