Pavel Mareš

grafický designér a tvůrce webů na WordPressu

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Vytvořím grafiku vašeho webu, aplikace či e-shopu s důrazem na perfektní optimalizaci rychlosti a načítání webových stránek. Dále zajistím vše, co se ohledně tvorby webu týká:

  • Webová grafika – Navrhnu kompletní grafiku vaší webové prezentace a vytvořím vlastní šablonu pro redakční systém WordPress.
  • Speciální tvorba webů – Grafiku, kterou navrhnu, rozdělím na jednotlivé bloky a ty pak můžete v administraci WordPressu skládat dle libosti. Díky tomu jste schopni si 100 % obsahu editovat samostatně bez pomoci programátora.
  • Funkce webu – Webové stránky vám napojím na aplikace třetích stran (Google API aj.), vložím do nich různé formuláře, mapy + markery na mapě apod. Mé weby jsou dlouhověké, průměrně zvládnou 5+ let aktualizací bez zásahu programátora.
  • Další webové služby a podpora – Založil jsem firmu Šikmo s.r.o., kde se se svým týmem postaráme o vaše SEO, marketing, UX a UI návrhy a správu obsahu.

Od roku 2012 jsem spolupracoval na tvorbě stovek webů, vybrané reference najdete níže. Na mém webu se můžete podívat na případové studie.

Pavel Mareš
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Pavel Mareš
Mochovská 524/37
Praha 4
198 00
Mobil:776 256 020
Email:jdeme@sikmo.cz
Web:www.sikmo.cz
Instagram:marespavel.cz
LinkedIn:pajamares
Twitter:pavelmares97
Skype:pavel.mares95
Účet:1384585048/3030
IČ:05346011 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Po několika letech hledání, ať už v Dánsku, Slovensku, Indii nebo Anglii, jsem konečně našel dobrého freelancera. Ví co dělá, komunikuje, hledá řešení namísto výmluv, dodává kvalitní práci a hlavně včas. Pavel postavil web, na který může být hrdý a já jako majitel oceňuji konstruktivní spolupráci a vývoj zejména po technické stránce. Web jako takový je nekonečný proces. Těším se na další spolupráci při jeho vylepšeních, zdokonalení a také na nové online projekty.

Daniel Gadus

majitel danmag.com