Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Mareš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Mareš — tvůrce webových prezentací na WordPressu

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Pavel Mareš:
Pavla Mareše jsem si vybrala na základě velmi kladných recenzí zde na portálu a neudělala jsem chybu. Spolupráce byla od začátku naprosto bezproblémová. Oceňuji především rychlou komunikaci a taky velmi srozumitelné vysvětlení všeho, čemu jsem jako laik nerozuměla. Výsledkem Pavlovy práce je web, se kterým jsem maximálně spokojená a budu se těšit na další spolupráci.

Ellen Stránská

Lektorka anglického jazyka
www.rozmluvto.cz ~ info@rozmluvto.cz
Petr Konůpek
Pan Mareš nám v rekordním čase realizoval vícejazyčný firemní web. Spolupráce s ním je velice příjemná. Oceňuji zejména promptní reakce na emaily či telefonáty a flexibilní řešení požadavků. Za celou dobu se nám ani jednou nestalo, že by se opozdil s termínem dodání a jeho práce je po odborné stránce odváděna na jedničku. Spolupráci mohu jedině doporučit!

Petr Konůpek

webový programátor a vývojář
Naše spolupráce s Pavlem byla na jedničku. Už jsem si začínal myslet, že najít v tomto oboru spolehlivého a zároveň kvalitního člověka je nereálné, ale Pavel mi vrátil naději. Zachránil nám důležitý projekt, má flexibilní pracovní dobu a co slíbil, tak vždy dodal včas a kvalitně. Vždy vše podal upřímně a našel řešení pro danou situaci. Jsem s Pavlem nadmíru spokojen a určitě naše spolupráce nebyla poslední. Doporučuji.

Stanislav Dušánek

Managing Director
scopeproduction.cz ~ stanley@scopeproduction.cz
Pavel je neuvěřitelný pracant, na všechny maily reaguje velmi rychle a je zároveň proaktivní při vytváření webu. Deadline, které si sám stanoví (a ty jsou vždy velmi krátké), bez výjimky dodržuje. Na schůzce s klientem mi pomohl obhájit některé řešení z pohledu UX, což shledávám jako velmi nápomocné. Když to shrnu, tak nevím, co bych Pavlovi vytkl, a můžu ho jen doporučit.

Jan Čadil

Social Media Consultant
www.konektorsocial.cz ~ cadil.jan@gmail.com ~ 774 518 242
Na Pavla jsem narazil náhodou na portále Na volné noze. Potřeboval jsem drobné úpravy na svém, již funkčním webu. Bleskově zareagoval na můj požadavek. Přestože můj web od začátku nestavěl on, velmi rychle se zorientoval a provedl úpravy s profesionalitou sobě vlastní. Sám navrhl několik řešení a doporučil to nejvhodnější, za což mu děkuji.

Ing. Patrik Tomáštík

vlastník webu VínoTomáštík.cz
www.vinotomastik.cz ~ info@vinotomastik.cz
Pokud hledáte nočního tvora se skvělou komunikací, vstřícným přístupem a výborným poměrem cena/výkon, mohu Pavla jen doporučit. Z původně plánované jednorázové zakázky se stala dlouhodobá spolupráce, za kterou jsme moc rádi.

Honza Škaroupka

Vlastník portálu Kuponer.cz
kuponer.cz ~ info@kuponer.cz
Spolupráce s Pavlem je něco, na co nikdy nezapomenu. Nejenže plnil své úkoly nad rámec zadání, ale dokázal si najít čas na hledání příležitostí a rozvíjení týmu. Aktivně se zapojuje do rozhodování a hledání nových možností. Zasadil se o několik úspěšných projektů, které dokázal nastavil pro dlouhodobý běh. Jakákoliv spolupráce s Pavlem je vždy přínosná.

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.
premyslvaculik.cz ~ premysl.vaculik@gmail.com
Jsme moc rádi, že se Pavel našeho webu ujal. Máme v něm spolehlivého partnera, který vždy rychle a efektivně vyřeší jakékoliv úpravy a pomáhá nám web dále rozvíjet.

Vladislav Skoumal - SKOUMAL

Vývojář mobilních aplikací pro Android a iOS
https://www.skoumal.com/cs/ ~ skoumal@skoumal.net
S Pavlem jsme pracovali na několika webech, vždy všechno dopadlo dobře, reakce vždy velmi rychlé a stránky jsou kvalitně postaveny. Děkujeme za spolupráci.

Matyáš Mandík

ředitel společnosti Pixelmate
www.pixelmate.cz
Pan Mareš mi pomohl s dotvořením webu v místech, na kterých si jiný webdesignér nevěděl rady. Pomoc byla rychlá, věcná, přímočará – zkrátka velmi přínosná. Pane Mareši, velice Vám děkuji!

Viktor Harnach

majitel webu Zlatosambicemi.cz
harnach.cz ~ viktor.harnach@volny.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS