Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Mareš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Mareš — tvůrce webových prezentací na WordPressu

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Pavel Mareš:
Pavel je neuvěřitelný pracant, na všechny maily reaguje velmi rychle a je zároveň proaktivní při vytváření webu. Deadline, které si sám stanoví (a ty jsou vždy velmi krátké), bez výjimky dodržuje. Na schůzce s klientem mi pomohl obhájit některé řešení z pohledu UX, což shledávám jako velmi nápomocné. Když to shrnu, tak nevím, co bych Pavlovi vytkl, a můžu ho jen doporučit.

Jan Čadil

Social Media Consultant
www.konektorsocial.cz ~ cadil.jan@gmail.com ~ 774 518 242
Na Pavla jsem narazil náhodou na portále Na volné noze. Potřeboval jsem drobné úpravy na svém, již funkčním webu. Bleskově zareagoval na můj požadavek. Přestože můj web od začátku nestavěl on, velmi rychle se zorientoval a provedl úpravy s profesionalitou sobě vlastní. Sám navrhl několik řešení a doporučil to nejvhodnější, za což mu děkuji.

Ing. Patrik Tomáštík

vlastník webu VínoTomáštík.cz
www.vinotomastik.cz ~ info@vinotomastik.cz
Pavla po roce spolupráce beru jako organickou součást našeho týmu Idealabu. Jeho pracovitost a nasazení jsou obdivuhodné a jsem rád, že jsme společně připravili řadu projektů, včetně našeho nového webu. Pavla můžu ke spolupráci určitě doporučit.

Radek Váňa

zakladatel a jednatel Idealabu
idealab.cz ~ radek@idealab.cz
Pokud hledáte nočního tvora se skvělou komunikací, vstřícným přístupem a výborným poměrem cena/výkon, mohu Pavla jen doporučit. Z původně plánované jednorázové zakázky se stala dlouhodobá spolupráce, za kterou jsme moc rádi.

Honza Škaroupka

Vlastník portálu Kuponer.cz
kuponer.cz ~ info@kuponer.cz
Spolupráce s Pavlem je něco, na co nikdy nezapomenu. Nejenže plnil své úkoly nad rámec zadání, ale dokázal si najít čas na hledání příležitostí a rozvíjení týmu. Aktivně se zapojuje do rozhodování a hledání nových možností. Zasadil se o několik úspěšných projektů, které dokázal nastavil pro dlouhodobý běh. Jakákoliv spolupráce s Pavlem je vždy přínosná.

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.
premyslvaculik.cz ~ premysl.vaculik@gmail.com
Jsme moc rádi, že se Pavel našeho webu ujal. Máme v něm spolehlivého partnera, který vždy rychle a efektivně vyřeší jakékoliv úpravy a pomáhá nám web dále rozvíjet.

Vladislav Skoumal - SKOUMAL

Vývojář mobilních aplikací pro Android a iOS
https://www.skoumal.com/cs/ ~ skoumal@skoumal.net
S Pavlem jsme pracovali na několika webech, vždy všechno dopadlo dobře, reakce vždy velmi rychlé a stránky jsou kvalitně postaveny. Děkujeme za spolupráci.

Matyáš Mandík

ředitel společnosti Pixelmate
www.pixelmate.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS