Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Mareš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Mareš — grafický designér a tvůrce webů na WordPressu

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Pavel Mareš:
Doporučuji pana Mareše na 100 %. Co se domluvilo, to se zrealizovalo. Velmi pozitivně hodnotím první osobní schůzku, kde jsme si upřesnili konkrétnější podobu nově vytvářeného webu. Komunikace (Plzeň–Praha) probíhala vzdáleně přes email, telefonicky a chat. Naprosto skvělé – ihned reaguje a odpovídá. Než jsem poznal Pavla Mareše, narážel jsem v tomto oboru na neseriozní a nespolehlivé firmy, po dvou letech hledání jsem rád, že existuje člověk, na kterého se mohu s důvěrou obrátit. Oceňuji příjemné jednání, serióznost, přímost. Dobře odvedená práce.

Jan Filip

dovozce decentrálních rekuperačních větracích jednotek
www.seventilation.cz ~ info@seventilation.cz ~ 725 632 460
Po několika letech hledání, ať už v Dánsku, Slovensku, Indii nebo Anglii, jsem konečně našel dobrého freelancera. Ví co dělá, komunikuje, hledá řešení namísto výmluv, dodává kvalitní práci a hlavně včas. Pavel postavil web, na který může být hrdý a já jako majitel oceňuji konstruktivní spolupráci a vývoj zejména po technické stránce. Web jako takový je nekonečný proces. Těším se na další spolupráci při jeho vylepšeních, zdokonalení a také na nové online projekty.

Daniel Gadus

majitel danmag.com
www.danmag.com ~ info@danmag.com
Skvělá a rychlá komunikace. Předem řekl na férovku, se kterou částí zakázky nemá zkušenosti a zohlednil to v nacenění. Vše dopadlo dobře a WordPress plugin byl velice rychle publikován v repozitáři. Děkuji a věřím, že to nebyla poslední zakázka.

Daniel Fajmon

Tomikup.cz
www.tomikup.cz ~ tohle@tomikup.cz ~ 728 179 490
Pana Mareše mohu doporučit, má velké pochopení pro lidi, kteří nemají čas a potřebují s ním nakládat efektivně. Potřebovala jsem zjistit, jaké jsou možnosti WordPressu, co umí a co neumí a naučit se efektivně používat možnosti, které jsou reálně k dispozici. Umožnil mi tento přehled získat velice rychle, za což jsem vděčná.

Šárka Tesařová

copywriter, výzkumník
Pan Mareš nám v rekordním čase realizoval vícejazyčný firemní web. Spolupráce s ním je velice příjemná. Oceňuji zejména promptní reakce na emaily či telefonáty a flexibilní řešení požadavků. Za celou dobu se nám ani jednou nestalo, že by se opozdil s termínem dodání a jeho práce je po odborné stránce odváděna na jedničku. Spolupráci mohu jedině doporučit!

Petr Konůpek

webový programátor a vývojář
www.konupek.cz
Naše spolupráce s Pavlem byla na jedničku. Už jsem si začínal myslet, že najít v tomto oboru spolehlivého a zároveň kvalitního člověka je nereálné, ale Pavel mi vrátil naději. Zachránil nám důležitý projekt, má flexibilní pracovní dobu a co slíbil, tak vždy dodal včas a kvalitně. Vždy vše podal upřímně a našel řešení pro danou situaci. Jsem s Pavlem nadmíru spokojen a určitě naše spolupráce nebyla poslední. Doporučuji.

Stanislav Dušánek

Managing Director
scopeproduction.cz ~ stanley@scopeproduction.cz
Pavla Mareše jsem si vybrala na základě velmi kladných recenzí zde na portálu a neudělala jsem chybu. Spolupráce byla od začátku naprosto bezproblémová. Oceňuji především rychlou komunikaci a taky velmi srozumitelné vysvětlení všeho, čemu jsem jako laik nerozuměla. Výsledkem Pavlovy práce je web, se kterým jsem maximálně spokojená a budu se těšit na další spolupráci.

Ellen Stránská

Lektorka anglického jazyka
www.rozmluvto.cz ~ info@rozmluvto.cz
Pavel je neuvěřitelný pracant, na všechny maily reaguje velmi rychle a je zároveň proaktivní při vytváření webu. Deadline, které si sám stanoví (a ty jsou vždy velmi krátké), bez výjimky dodržuje. Na schůzce s klientem mi pomohl obhájit některé řešení z pohledu UX, což shledávám jako velmi nápomocné. Když to shrnu, tak nevím, co bych Pavlovi vytkl, a můžu ho jen doporučit.

Jan Čadil

Social Media Consultant
www.konektorsocial.cz ~ cadil.jan@gmail.com ~ 774 518 242
Na Pavla jsem narazil náhodou na portále Na volné noze. Potřeboval jsem drobné úpravy na svém, již funkčním webu. Bleskově zareagoval na můj požadavek. Přestože můj web od začátku nestavěl on, velmi rychle se zorientoval a provedl úpravy s profesionalitou sobě vlastní. Sám navrhl několik řešení a doporučil to nejvhodnější, za což mu děkuji.

Ing. Patrik Tomáštík

vlastník webu VínoTomáštík.cz
www.vinotomastik.cz ~ info@vinotomastik.cz
Pokud hledáte nočního tvora se skvělou komunikací, vstřícným přístupem a výborným poměrem cena/výkon, mohu Pavla jen doporučit. Z původně plánované jednorázové zakázky se stala dlouhodobá spolupráce, za kterou jsme moc rádi.

Honza Škaroupka

Vlastník portálu Kuponer.cz
kuponer.cz ~ info@kuponer.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS