Doporučení z první ruky

Pavel Mareš — seniorní UX/UI designér pro (interní) informační systémy a aplikace


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 32 doporučení

Na pana Mareše jsme narazili právě na webu Na volné noze a byla to skvělá volba. Rychlost a profesionalita - tak by se dal vyjádřit přístup pana Mareše. S prací jsme velmi spokojeni a doporučujeme dále.

Ing. arch. Daniel Struhařík
architekt Peer collective
www.peer.archi

100% DOPORUČUJI - S Pavlem jsem měl možnost potkat se na několika měsíčním kurzu UX/UI, kde byl v roli školitele. Kromě předávání spousty užitečných informací z praxe byl hodně znát jeho pozitivní a hlavně profesionální přístup. Každému v kurzu se věnoval na maximum a s některými měl opravdu velkou trpělivost, aby je posunul dál. Pomohl mi zlepšit mé slabé stránky a nasměrovat projekt, který jsem si připravoval bokem pro sebe, k lepším výsledkům.

Ing. Jiří Marušák
audit webu a přístupnosti

Pavla jsem měl možnost poznat na kurzu UI/UX design, kde zastával roli lektora. Oceňuji převážně styl, jakým kurz vedl. Praktické ukázky jednoznačně převažovaly před teorií, což je za mě nejlepší přístup. Od začátku do konce kurzu jsem pracoval na projektu, který jsem následně odprezentoval ve svém portfoliu a dopomohl mi získat pracovní pozici. Pavel měl k projektu velmi cenné poznámky, které mě posunuly a zároveň mi pomohl celý projekt dotáhnout do prezentovatelné podoby. Poznatky a zjištění, která jsem během kurzu pochytil, jsem mohl později zhmotnit v praxi.

Denis Holanik
UI/UX designer

S Pavlem jsem se seznámil na kurzu UI/UX designu, který vedl. Během 3 měsíců intenzivního kurzu jsem v této oblasti dosáhl značných výsledků. Strukturované a informativní přednášky podpořené praktickými úkoly a osobními projekty, na kterých jsme pracovali, byly skvělým nástrojem k dosažení úspěchu a mnohému se v této oblasti naučit. Všechny tyto znalosti, které jsem získal v procesu studia u Pavla, mi pomohly najít práci, kde to vše nyní denně využívám. Jeho rady mi pomohly rozvinout můj projekt, který jsem později prezentoval a díky kterému jsem našel práci v teto oblasti.

Pavel Musinszkij
UI/UX designér
www.linkedin.com/in/pavel-musinszkij-007…

Doporučuji pana Mareše na 100 %. Co se domluvilo, to se zrealizovalo. Velmi pozitivně hodnotím první osobní schůzku, kde jsme si upřesnili konkrétnější podobu nově vytvářeného webu. Komunikace (Plzeň–Praha) probíhala vzdáleně přes email, telefonicky a chat. Naprosto skvělé – ihned reaguje a odpovídá. Než jsem poznal Pavla Mareše, narážel jsem v tomto oboru na neseriozní a nespolehlivé firmy, po dvou letech hledání jsem rád, že existuje člověk, na kterého se mohu s důvěrou obrátit. Oceňuji příjemné jednání, serióznost, přímost. Dobře odvedená práce.

Jan Filip
dovozce decentrálních rekuperačních větracích jednotek
www.seventilation.cz info@seventilation.cz 725 632 460

Po několika letech hledání, ať už v Dánsku, Slovensku, Indii nebo Anglii, jsem konečně našel dobrého freelancera. Ví co dělá, komunikuje, hledá řešení namísto výmluv, dodává kvalitní práci a hlavně včas. Pavel postavil web, na který může být hrdý a já jako majitel oceňuji konstruktivní spolupráci a vývoj zejména po technické stránce. Web jako takový je nekonečný proces. Těším se na další spolupráci při jeho vylepšeních, zdokonalení a také na nové online projekty.

Daniel Gadus
majitel danmag.com
www.danmag.com info@danmag.com

Skvělá a rychlá komunikace. Předem řekl na férovku, se kterou částí zakázky nemá zkušenosti a zohlednil to v nacenění. Vše dopadlo dobře a WordPress plugin byl velice rychle publikován v repozitáři. Děkuji a věřím, že to nebyla poslední zakázka.

Daniel Fajmon
Tomikup.cz
www.tomikup.cz tohle@tomikup.cz 728 179 490

Pana Mareše mohu doporučit, má velké pochopení pro lidi, kteří nemají čas a potřebují s ním nakládat efektivně. Potřebovala jsem zjistit, jaké jsou možnosti WordPressu, co umí a co neumí a naučit se efektivně používat možnosti, které jsou reálně k dispozici. Umožnil mi tento přehled získat velice rychle, za což jsem vděčná.

Šárka Tesařová
copywriter, výzkumník

Pan Mareš nám v rekordním čase realizoval vícejazyčný firemní web. Spolupráce s ním je velice příjemná. Oceňuji zejména promptní reakce na emaily či telefonáty a flexibilní řešení požadavků. Za celou dobu se nám ani jednou nestalo, že by se opozdil s termínem dodání a jeho práce je po odborné stránce odváděna na jedničku. Spolupráci mohu jedině doporučit!

Petr Konůpek
webový programátor a vývojář
www.konupek.cz

Naše spolupráce s Pavlem byla na jedničku. Už jsem si začínal myslet, že najít v tomto oboru spolehlivého a zároveň kvalitního člověka je nereálné, ale Pavel mi vrátil naději. Zachránil nám důležitý projekt, má flexibilní pracovní dobu a co slíbil, tak vždy dodal včas a kvalitně. Vždy vše podal upřímně a našel řešení pro danou situaci. Jsem s Pavlem nadmíru spokojen a určitě naše spolupráce nebyla poslední. Doporučuji.

Stanislav Dušánek
Managing Director
scopeproduction.cz stanley@scopeproduction.cz