Pavel Mezihorák

specialista na Facebook a Instagram – držitel oficiální Facebook certifikace

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jako Facebook specialista vám pomohu, aby vám Facebook a Instagram vydělával a aby návratnost vašich placených kampaní na Meta platformách (Facebook, Instagram…) byla co nejvyšší. Facebookový marketing a kampaně jsou mou jedinou specializací již od roku 2009. Jako jeden z mála v ČR jsem od roku 2017 držitelem oficiální Facebook certifikace Certified Buying Professional. Od roku 2022 jsem držitelem i certifikátu Meta Discovery Commerce Specialist.

Certifikace, ukázky inzerátů a reference

2020 Facebooková certifikace Certified Buying Professional Meta certifikace Facebooková certifikace jako těžítko Facebooková certifikace Certified Buying Professional Facebooková certifikace aneb Facebook mi dal medaili
Zobrazit všech 32 náhledů

OD ROKU 2017 JSEM DRŽITEL OFICIÁLNÍ FACEBOOKOVÉ AKREDITACE

pokročilá znalost výkonnostních kampaní je pravidelně ověřována akreditovanými testy společnosti Meta.

  • Media Buying Professional Certification Exam – level Advanced – Jako jeden z mála v ČR jsem držitelem oficiální facebookové certifikace Certified Buying Professional. Tento certifikát jsem poprvé získal již v roce 2017. Certifikát je udělován na 1 rok specialistům, kteří prokáží pokročilé schopnosti ve vytváření a správě kampaní zaměřených na maximální výkon a návratnost. Jak probíhá test na získání certifikátu, se dozvíte zde.
  • Discovery Commerce Specialist – level Advanced – Certifikát Meta Discovery Commerce Specialist ještě hlouběji prověřuje znalosti využití reklamy v oblasti e-commerce pro Facebook a Instagram. Je možné ho získat, jen pokud jste úspěšně složili zkoušku Media Buying Professional Certification. Opět platí jen jeden rok. Více o certifikaci.

MÉ KAMPANĚ POMÁHAJÍ RYCHLÉMU RŮSTU

Svým stylem se zaměřuji na zákazníky, kteří chtějí růst. Je jedno, zda z nuly na 300 tisíc měsíčně nebo z 1 milionu měsíčně na 1,5 milionu měsíčně. Mám několik zákazníků, kterým se díky facebookovým a instagramovým kampaním znásobil obrat. Garantovat kladný výsledek bohužel ale nedokážu.

ZISKOVOST KAMPANÍ A REALISTIČNOST DOSAŽENÍ OČEKÁVANÝCH VÝSLEDKŮ ODHADUJI PŘED ZAHÁJENÍM SPOLUPRÁCE

V případě, že se mi ozvete se svým projektem, má úvodní reakce určitě není:

Super nápad, není problém, umíme. Jaký je váš rozpočet?

Vždy se na začátku snažím vyhodnotit, jaké jsou šance, že reklama na Meta platformách bude pro váš projekt zisková. Abych to zjistil, položím vám několik otázek ohledně vašeho podnikání a také se zeptám na vaše očekávání ohledně facebookové a instagramové reklamy. Vaše odpovědi mi umožní odhadnout, jak efektivní reklama konkrétně pro váš projekt může být.

ALL STARS INZERÁTY Z DLOUHODOBÝCH KONVERZNÍCH KAMPANÍ

UKÁZKY VIDEO REKLAM NA FACEBOOKU

MÉ SLUŽBY

  • Správa reklamních kampaní – Převezmu odpovědnost za vaše kampaně a o reklamu se budu dlouhodobě starat od A do Z.
  • Konzultace a audit facebookových aktivit – Pro zlepšení efektivity vaší facebookové reklamy a celkové strategie vám poskytnu své expertní know-how specialisty na Facebook. Svůj Facebook marketing tak povýšíte na ještě vyšší úroveň.
  • Poradenství k tvorbě obsahu – Poradím s tvorbou příspěvků, soutěží a dalších aktivit, jejichž primárním cílem je budování brandu.

Mnou spravovaná Facebook stránka firmy Koralky.cz získala 5. místo v renomované soutěži WEBTOP100, umístila se po boku takových firem jako T-Mobile, Nestlé, Milka a Wrigley.

Podívejte se na mé reference specialisty na Facebook, nebo se přihlaste ZDARMA do mého videokurzu Jak získat 687 objednávek s průměrným nákladem 43 Kč?

Chcete si nezávazně promluvit o tom, jak by váš Facebook mohl vydělávat? Napište mi o konzultaci zdarma.

Tak chytré využití našeho nástroje Okruhy uživatelů v kampani s účelem Dosah jsem ještě neviděl.Roman Konvalinka, Facebook, Inc., Marketing & Strategy Expert, Dublin

JSEM CERTIFIKOVANÝ SPECIALISTA S VÝSLEDKY

Vyberte si na správu facebookových a instagramových kampaní oceňovaného odborníka s výsledky. Mým cílem je pro vás spravovat co nejziskovější kampaně.

Pavel Mezihorák

Domluvit si schůzku »

Facebookové školení

Pavel Mezihorák
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Pavel Mezihorák
Jeseniova 2852/16
Praha 3
130 00
Mobil:608 122 186
Email:pavel.mezihorak@mezihorak.com
Web:www.mezihorak.cz
Facebook:mezihorak.pavel
IČ:70268479 (plátce DPH)
DIČ:CZ7601154143

Doporučení
z první ruky

Ve vánočním období jsme utráceli i přes 40000 Kč za den a PNO jsme měli pod 20 %.

Filip Hemerka