Pavel Mezihorák

specialista na Facebook a držitel oficiální Facebook certifikace

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jako Facebook specialista vám pomohu, aby vám Facebook a Instagram vydělával a aby návratnost vašich placených kampaní na Facebooku byla co nejvyšší. Facebookový marketing a kampaně jsou mou jedinou specializací již od roku 2009. Jako jeden z mála v ČR jsem držitelem oficiální Facebook certifikace Certified Buying Professional.

Jak spolupráce začíná?

V případě, že se mi ozvete se svým projektem, má úvodní reakce určitě není:

Super nápad, není problém, umíme. Jaký je váš rozpočet?

Vždy se na začátku snažím vyhodnotit, jaké jsou šance, že facebooková reklama bude pro váš projekt zisková. Abych to zjistil, položím vám několik otázek ohledně vašeho podnikání a také se zeptám na vaše očekávání ohledně facebookové a instagramové reklamy. Vaše odpovědi mi umožní odhadnout, jak efektivní reklama konkrétně pro váš projekt může být.

Dávám realistický pohled.

Bohužel ne vše lze prodávat na Facebooku s rozumnou ziskovostí. Stává se tedy, že mnou odhadnuté riziko případné neprofitability kampaně je pro daného klienta už příliš vysoké. Takový klient mi poděkuje za upřímnost a je rád, že k němu přistupuji jako k partnerovi a nesnažil jsem se mu prodat své služby, když je pravděpodobnost úspěchu malá.

Nejsem agentura, která občas musí shánět práci třeba i pro své juniorní specialisty. Jako freelancer s omezenou kapacitou a zároveň již etablovanou skupinou dlouhodobých zákazníků nejsem vystaven pokušení brát nové klienty za každou cenu.

Vybírám si zákazníky, u nichž mohu věřit, že mají šanci se zařadit mezi mé dlouhodobé klienty.

Mé služby:

  • Správa reklamních kampaní – Převezmu odpovědnost za vaše kampaně a o reklamu se budu dlouhodobě starat od A do Z.
  • Konzultace a audit facebookových aktivit – Pro zlepšení efektivity vaší facebookové reklamy a celkové strategie vám poskytnu své expertní know-how specialisty na Facebook. Svůj Facebook marketing tak povýšíte na ještě vyšší úroveň.
  • Poradenství k tvorbě obsahu – Poradím s tvorbou příspěvků, soutěží a dalších aktivit, jejichž primárním cílem je budování brandu.

Mnou spravovaná Facebook stránka firmy Koralky.cz získala 5. místo v renomované soutěži WEBTOP100, umístila se po boku takových firem jako T-Mobile, Nestlé, Milka a Wrigley.

Podívejte se na mé reference specialisty na Facebook, nebo se přihlaste ZDARMA do mého videokurzu Jak získat 687 objednávek s průměrným nákladem 43 Kč?

Chcete si nezávazně promluvit o tom, jak by váš Facebook mohl vydělávat? Napište mi o konzultaci zdarma.

Tak chytré využití našeho nástroje Okruhy uživatelů v kampani s účelem Dosah jsem ještě neviděl.Roman Konvalinka, Facebook, Inc., Marketing & Strategy Expert, Dublin

Certifikace, ukázky inzerátů a reference

2020 Facebooková certifikace Certified Buying Professional Facebooková certifikace jako těžítko Facebooková certifikace Certified Buying Professional Facebooková certifikace aneb Facebook mi dal medaili Facebookový inzerát - ukázka
Zobrazit všech 29 náhledů

Facebookové školení

Ukázky video reklam na Facebooku

Pavel Mezihorák
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Pavel Mezihorák
Jeseniova 2852/16
Praha 3
130 00

Doporučení
z první ruky

Ve vánočním období jsme utráceli i přes 40000 Kč za den a PNO jsme měli pod 20 %.

Filip Hemerka