Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Mezihorák

Pavel Mezihorák

specialista na Facebook

Pavel Mezihorák
Pavel Mezihorák - logo

Jako Facebook specialista vám pomohu, aby vám Facebook vydělával a aby návratnost vašich placených kampaní na Facebooku byla co nejvyšší. Facebookový marketing a kampaně jsou mou jedinou specializací již od roku 2009. Jako jeden z mála v ČR jsem držitelem oficiální Facebook certifikace Certified Buying Professional.

  • Správa reklamních kampaní – Převezmu odpovědnost za vaše kampaně a o reklamu se budu dlouhodobě starat od A do Z.
  • Poradenství k tvorbě obsahu – Poradím s tvorbou příspěvků, soutěží a dalších aktivit, jejichž primárním cílem je budování brandu.
  • Konzultace a audit facebookových aktivit – Pro zlepšení efektivity vaší facebookové reklamy a celkové strategie vám poskytnu své expertní know-how specialisty na Facebook. Svůj Facebook marketing tak povýšíte na ještě vyšší úroveň.
  • Kompletní správa facebookového marketingu – Postarám se o veškeré aktivity na Facebooku. To zahrnuje jak tvorbu obsahu na facebookové stránce, tak i facebookovou reklamu.

Mnou spravovaná Facebook stránka firmy Koralky.cz získala 5. místo v renomované soutěži WEBTOP100, umístila se po boku takových firem jako T-Mobile, Nestlé, Milka a Wrigley.

Podívejte se na mé reference specialisty na Facebook, nebo se přihlaste ZDARMA do mého videokurzu Jak získat 687 objednávek s průměrným nákladem 43 Kč?

Chcete si nezávazně promluvit o tom, jak by váš Facebook mohl vydělávat? Napište mi o konzultaci zdarma.

Tak chytré využití našeho nástroje Okruhy uživatelů v kampani s účelem Dosah jsem ještě neviděl.Roman Konvalinka, Facebook, Inc., Marketing & Strategy Expert, Dublin

Ukázky kampaní:

Příspěvek na Facebooku s čistě organickými výsledky bez podpory inzerceÚspěšná kampaň na Facebooku – i „nudná“ prodejní kampaň může zaujmoutFacebook reklama – placená kampaň může být tahounem virálního efektu

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Facebookové školení

Kontaktní informace

Pavel Mezihorák
Jeseniova 2852/16
Praha 3
130 00
Mobil:608 122 186
Email:pavel.mezihorak@mezihorak.com
Web:www.mezihorak.cz
Facebook:Facebook mezihorak.pavel
:70268479

Doporučení z první ruky

S Pavlovými facebookovými promoakcemi musíme opatrně. Jsou tak úspěšné, že nám paralyzují logistiku :)
Martin Stibor
provozovatel webu Koralky.cz

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS